Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Wszystkie kobiety wolą młodszch mężczyzn

Polecane posty

Gość Mati
4 minuty temu, Gość Lila napisał:

Ja jestem jeszcze młoda (26) ale znam dużo równolatków co wyglądają już jak typowi Janusze, brzuchy i zakola.. w życiu za takim bym się obejrzała. Ale tacy 19-23 z uroda chłopięca strasznie mnie kręcą. Maja w sobie więcej radości, małżeństwa z nimi nie planuje, ale flirt i zabawa dobrze im wychodzą. 

Wolisz małych chłopców od dajrzałego mężczyzny dziwne w twoim wieku a Sypiasz z nimi? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A jak byś miała wybierać po między przystojnym 35 latkiem a przystojnym 21 latkiem to który? 

Tylko 21 a moja koleżanka za to woli takich po 40, a mamy obie 25 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
6 minut temu, Gość 30latka napisał:

Nie wyobrażam sobie mieć faceta 30+ i starszego, chyba ze wyglada wyjątkowo młodo i ma super ciało. Młodzi o siebie dbają i wiedza jak poderwać kobietę, energia i seks to ich wielki atrybut 

nie każdy lubi rówieśniczki co dopiero starsze, oni też chcą młodsze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati
6 minut temu, Gość 30latka napisał:

Nie wyobrażam sobie mieć faceta 30+ i starszego, chyba ze wyglada wyjątkowo młodo i ma super ciało. Młodzi o siebie dbają i wiedza jak poderwać kobietę, energia i seks to ich wielki atrybut 

Młodszy to dla cb ile znaczy?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila
1 minutę temu, Gość Mati napisał:

Wolisz małych chłopców od dajrzałego mężczyzny dziwne w twoim wieku a Sypiasz z nimi? 

 

Małych? Nie. Z reguły są wysocy, wysportowani ale maja młode, świeże twarze. Wiec raczej do dzieci im daleko. Nie wiem co w tym dziwnego. Jedni lubią brodatych ze zmarszczkami, a inni gładkich i przystrzyżonych. Plus sama wyglądam na pare lat młodsza to takich przyciągam. Miałam dwa lata mlodszego chłopaka, a teraz spotykam się z 21 latkiem i jest super, spontaniczny i wesoły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
1 minutę temu, Gość Lila napisał:

Małych? Nie. Z reguły są wysocy, wysportowani ale maja młode, świeże twarze. Wiec raczej do dzieci im daleko. Nie wiem co w tym dziwnego. Jedni lubią brodatych ze zmarszczkami, a inni gładkich i przystrzyżonych. Plus sama wyglądam na pare lat młodsza to takich przyciągam. Miałam dwa lata mlodszego chłopaka, a teraz spotykam się z 21 latkiem i jest super, spontaniczny i wesoły. 

nie boisz się,że oni się znudzą i będą chcieli młodsze od siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Tylko 21 a moja koleżanka za to woli takich po 40, a mamy obie 25 lat 

Wienc niema reguły za pare lat ty możesz woleć starszych a twoja koleżanka młodszych dam ci przykład mój kolega ma jak ty 25 lat i zawsze latał za szarszymi a teraz a wzioł sobie 19 latke 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila
2 minuty temu, Gość Onsam napisał:

nie boisz się,że oni się znudzą i będą chcieli młodsze od siebie?

 A nie zapytasz czy ja się nie znudzę? Co jest bardziej prawdopodobne. Nie wybiegam w przyszłość. Póki co ciesze się tym co mam, on jest bardzo podekscytowany ze ma straszą dziewczynę i od kiedy mnie poznał powtarzal ze to jego marzenie. A 5 lat różnicy u dorosłych ludzie to nie przepaść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati
13 minut temu, Gość Lila napisał:

Małych? Nie. Z reguły są wysocy, wysportowani ale maja młode, świeże twarze. Wiec raczej do dzieci im daleko. Nie wiem co w tym dziwnego. Jedni lubią brodatych ze zmarszczkami, a inni gładkich i przystrzyżonych. Plus sama wyglądam na pare lat młodsza to takich przyciągam. Miałam dwa lata mlodszego chłopaka, a teraz spotykam się z 21 latkiem i jest super, spontaniczny i wesoły. 

Ja  nie rozumiem w czym jest lepszy 21 latek np od 27 latka to ze ma kilka lat mniej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Czemu tak jest? 

No nie wszystkie zapewne.................jednak sama mam męża młodszego o 7 lat. Jesteśmy kupę lat razem i już tak zostanie zapewne 🙂

Cały czas wydaje mi się, że to jednak on jest starszy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Są kobiety które wolą młodszych, a są które wolą starszych. Tak samo jest z facetami.

Ja mam męża 2 lata młodszego, który sam mnie poderwał. A jest przystojny i mógłby mieć młodszą, ale jak mówi kocha mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

A później, po 30-tce i które są przy młodszym zaczynają sie ostrzykiwać żeby nie tracic wyglądu. Zdziwiło mnie to u pewnej osoby. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati
9 minut temu, Gość Lila napisał:

 A nie zapytasz czy ja się nie znudzę? Co jest bardziej prawdopodobne. Nie wybiegam w przyszłość. Póki co ciesze się tym co mam, on jest bardzo podekscytowany ze ma straszą dziewczynę i od kiedy mnie poznał powtarzal ze to jego marzenie. A 5 lat różnicy u dorosłych ludzie to nie przepaść. 

Nic dziwnego że jest podekscytowany  może się kolegą pochwalić że zalicza starszą dziewczynę a ty koleżanką młodym byczkiem szyscy są zadowoleni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Są kobiety które wolą młodszych, a są które wolą starszych. Tak samo jest z facetami.

Ja mam męża 2 lata młodszego, który sam mnie poderwał. A jest przystojny i mógłby mieć młodszą, ale jak mówi kocha mnie.

Bo to musi być to coś, spojrzysz i kwita, trafienie, i reszta nieważna już jest, czy młodszy czy starszy 😃....oczywiście piszemy tutaj o ''czystym'' związku bez żadnego wyrachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

No nie wszystkie zapewne.................jednak sama mam męża młodszego o 7 lat. Jesteśmy kupę lat razem i już tak zostanie zapewne 🙂

Cały czas wydaje mi się, że to jednak on jest starszy 😉

90% kobiet woli młodszych a to 10 to śie do tego nie przyznaje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Onsam napisał:

A później, po 30-tce i które są przy młodszym zaczynają sie ostrzykiwać żeby nie tracic wyglądu. Zdziwiło mnie to u pewnej osoby. 😉

Sama się nie ostrzykuję, dla mnie to kosmos i kupę kasy do wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

90% kobiet woli młodszych a to 10 to śie do tego nie przyznaje 

Znam takie które wolą starszych, jednak to się kłóci całkowicie. One pełne energii a oni dostojni panowie w kapciach przed tv 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sphinx

Zawsze się mówiło że faceci porzucają kobiety dla młodszej a taka jest prawda że to kobiety lecą na młodszych i to dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sphinx
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Znam takie które wolą starszych, jednak to się kłóci całkowicie. One pełne energii a oni dostojni panowie w kapciach przed tv 😄

I to działa w obie strony jak jest facet młodszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce

Ja mam 26 i chce mieć  młodszą dziewczynę która ma 19 lat  to nie mogę bo jestem za stary a jak  kobieta co ma 26 lat i ma chłopaka 20 latka to wtedy jest wszystko w porządku czemu tak jest? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bo to musi być to coś, spojrzysz i kwita, trafienie, i reszta nieważna już jest, czy młodszy czy starszy 😃....oczywiście piszemy tutaj o ''czystym'' związku bez żadnego wyrachowania.

Mój tata jest młodszy od mamy o rok, a żyją z sobą ponad 30 lat. Nie rozstali, jak co niektórzy tu piszą, że faceci zostawiają dla dużo młodszych.

Jak jest miłość to metryka się nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Nie młoda jestem, a jestem fanką JUSTINA Biebera, cudny jest ten chłopak, uwielbiam go, czuję się jak młoda dziewczyna, przyciągałam młodszych w pracy, wszędzie, wyglądam i mam sposób bycia taki 

Po 30 mężczyźni mnie nie pociągają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Chce napisał:

Ja mam 26 i chce mieć  młodszą dziewczynę która ma 19 lat  to nie mogę bo jestem za stary a jak  kobieta co ma 26 lat i ma chłopaka 20 latka to wtedy jest wszystko w porządku czemu tak jest? 

Jak nie możesz bo za stary? Widocznie żadna nie chce, wiec twój problem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość gość napisał:

Nie młoda jestem, a jestem fanką JUSTINA Biebera, cudny jest ten chłopak, uwielbiam go, czuję się jak młoda dziewczyna, przyciągałam młodszych w pracy, wszędzie, wyglądam i mam sposób bycia taki 

Po 30 mężczyźni mnie nie pociągają

A mnie kobiety po 30 nie pociągają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak nie możesz bo za stary? Widocznie żadna nie chce, wiec twój problem 

Spadaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fak
8 minut temu, Gość Gość gość napisał:

Nie młoda jestem, a jestem fanką JUSTINA Biebera, cudny jest ten chłopak, uwielbiam go, czuję się jak młoda dziewczyna, przyciągałam młodszych w pracy, wszędzie, wyglądam i mam sposób bycia taki 

Po 30 mężczyźni mnie nie pociągają

A mi się podoba Noah Centineo, uroczy jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyc

A mnie cycusie a nie cycole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 minut temu, Gość Chce napisał:

Ja mam 26 i chce mieć  młodszą dziewczynę która ma 19 lat  to nie mogę bo jestem za stary a jak  kobieta co ma 26 lat i ma chłopaka 20 latka to wtedy jest wszystko w porządku czemu tak jest? 

Bo 19 letnia  dziewczyna uważa że chłopak co ma 26 lat jest za stary dla niej ze kależanki bendom się śmiały a 26 latka już inaczej myśli jak wyrwie młodszego że śie bendzie koleżankom chwaliła że ma młodego chłopaka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ważne czy kobieta ma 20/30/40 lat zawsze poleci na takiego 20 latka z ładnom buźką i młodym ciałem taka jest prawda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryśiu

Zawsze myślałem że młode kobiety wolą starszych a tu proszę każda chce 22 letniego Boga stara i młoda winc mogę zapomnieć o młodszej dziewczynie szkoda  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×