Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Wszystkie kobiety wolą młodszch mężczyzn

Polecane posty

Gość Anty
3 godziny temu, Gość Ggg napisał:

Wiele kobiet lubi doszkalać w  seksie młodych chłopaków i wykorzystywać ich temperament i szybkość dla swojej przyjemności 

Tak im tylko chodzi żeby czuć w sobie młodego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Stary siedzi i udaje kobietę bo młode wola wszystko niż takiego frajera 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oryginal
2 minuty temu, Gość Bzdury napisał:

To ze ty wolisz stare owłosione sflaczałe klaty to mnie nie interesuje 

sflaczala to sama jestes, nie wiesz co znaczy przymiotnik piekna? klata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Bzdury napisał:

To ze ty wolisz stare owłosione sflaczałe klaty to mnie nie interesuje 

A powiedz od kiedy to facet 30 letni jest z flaczały? Powiem Ci wincej ty nigdy nie miałaś faceta nawet przez minutę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

A powiedz od kiedy to facet 30 letni jest z flaczały? Powiem Ci wincej ty nigdy nie miałaś faceta nawet przez minutę 

Dziecko ty widziałeś tylko swojego ojca, bo jeszcze w szkole nie nauczyli pisać wiec o czym tu dyskutujesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziecko ty widziałeś tylko swojego ojca, bo jeszcze w szkole nie nauczyli pisać wiec o czym tu dyskutujesz 

jak twoj szczylek napisal slotki to cicho siedzialas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek
3 godziny temu, Gość Lila napisał:

Ja jestem jeszcze młoda (26) ale znam dużo równolatków co wyglądają już jak typowi Janusze, brzuchy i zakola.. w życiu za takim bym się obejrzała. Ale tacy 19-23 z uroda chłopięca strasznie mnie kręcą. Maja w sobie więcej radości, małżeństwa z nimi nie planuje, ale flirt i zabawa dobrze im wychodzą. 

Jesteś bardzo dziecina  wiesz tak to jest nie wyszaleć się za młodu to potem przychodzą różne dziwne pomysły do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek
3 godziny temu, Gość Lila napisał:

Ja jestem jeszcze młoda (26) ale znam dużo równolatków co wyglądają już jak typowi Janusze, brzuchy i zakola.. w życiu za takim bym się obejrzała. Ale tacy 19-23 z uroda chłopięca strasznie mnie kręcą. Maja w sobie więcej radości, małżeństwa z nimi nie planuje, ale flirt i zabawa dobrze im wychodzą. 

Jesteś bardzo dziecina  wiesz tak to jest nie wyszaleć się za młodu to potem przychodzą różne dziwne pomysły do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziecko ty widziałeś tylko swojego ojca, bo jeszcze w szkole nie nauczyli pisać wiec o czym tu dyskutujesz 

Dzieci to ty lubisz w łóżku szczoto stara 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość onaaa napisał:

jak twoj szczylek napisal slotki to cicho siedzialas:)

Bo to stara kur. A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość 30latka napisał:

Nie wyobrażam sobie mieć faceta 30+ i starszego, chyba ze wyglada wyjątkowo młodo i ma super ciało. Młodzi o siebie dbają i wiedza jak poderwać kobietę, energia i seks to ich wielki atrybut 

Co się nie odzywasz a myślisz o jakimś małolacie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Bzdury napisał:

To ze ty wolisz stare owłosione sflaczałe klaty to mnie nie interesuje 

Haaaaaaaaahaha ciebie nawet z facet z jajami do ziemi by niechciał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lion

Mam 24 lat  dziewczyny w moim wieku są jakieś wyblakłe  jak Dla mnie nigdy życiu nie mógłbym   związać się że straszą dziewczyną mój target to 18/20 lat  kobiety może i wolą młodszych ale czy faceci biorą  na poważnie starsze kobiety? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joo
6 godzin temu, Gość Lila napisał:

Małych? Nie. Z reguły są wysocy, wysportowani ale maja młode, świeże twarze. Wiec raczej do dzieci im daleko. Nie wiem co w tym dziwnego. Jedni lubią brodatych ze zmarszczkami, a inni gładkich i przystrzyżonych. Plus sama wyglądam na pare lat młodsza to takich przyciągam. Miałam dwa lata mlodszego chłopaka, a teraz spotykam się z 21 latkiem i jest super, spontaniczny i wesoły. 

Na starej piczy młody chu.j się ćwiczy 21 latek to jeszcze dziecko chociaż by wypił całe wiadro hormonów wzrostu i cały dzień siedział na śiłowni piserz że jest miły każdy był by miły jak bycie chciał wyruch.ć jesteś głupiutka jak wogóle istniejesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Tylko 21 a moja koleżanka za to woli takich po 40, a mamy obie 25 lat 

Jak masz 25 lat to dla ciebie taki chłopak 28/30 lat a nie 21 no chyba że jeteś  niedojrzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zośia

Życzę każdej kobiecie żeby choć raz poszła do łóżka ze starszym facetem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet

Ktoś tu kłamie gdyż większość facetów wybiera młodsze od siebie partnerki. Teza wysunięta przez autorkę jest więc fałszywa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Lion napisał:

Mam 24 lat  dziewczyny w moim wieku są jakieś wyblakłe  jak Dla mnie nigdy życiu nie mógłbym   związać się że straszą dziewczyną mój target to 18/20 lat  kobiety może i wolą młodszych ale czy faceci biorą  na poważnie starsze kobiety? 

To tak jak ja. Gdy miałem lat 20+ rozglądałem się za 20 latkami.Starsze choćby o jeden rok w ogóle mnie nie interesowały. Autorka tematu jest prowokatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

To tak jak ja. Gdy miałem lat 20+ rozglądałem się za 20 latkami.Starsze choćby o jeden rok w ogóle mnie nie interesowały. Autorka tematu jest prowokatorem.

szczegolnie ze jestes kobieta jak w tytule, i ma roentgen w oczach co do roku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znowu ta pocieszna propaganda jakiejś podstarzałej fantastki. Żaden normalny zdrowy facet nie zwiąże się ze starszą od siebie kobietą. 21 latek pukający 40-stkę, jak ma wokół siebie pełno młodych i ładnych lasek??? Miałby niby woleć pomarszczoną starszą panią? Bez jaj. Dla 20-letnich facetów kobiety w wieku 30 lat i więcej są przezroczyste i są po prostu paniami, którym mówi się grzecznie dzień dobry. Chyba że jest się desperatem, którego nie chce żadna inna, wtedy z powodu braku seksu w przypływie desperacji jest skazany na stare baby. Ewentualnie różnej maści zboczeńcy, którzy chcą sobie poćwiczyć na starym ciele na krótki czas, żeby potem szybko rzucić starszą panią i rozglądać się za świeżymi, młodymi laskami.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dużo kobiet woli młodszych 

Dużo jest starszy? 

Ja 34 On 42.

Mam znajomych Ona 35 On 45, są małżeństwem, mają dwójkę dzieci.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalizacje swoją drogą, a gdy  spotykamy kogoś, z kim czujemy się wyjątkowy dobrze, wtedy wiek nie jest bardzo istotny. Bo jakie ma znaczenie, ze ktoś jest młody, jeśli jest mądry, dojrzały i zaradny? Jakie znaczenie ma, że ktoś jest starszy, jeśli jest zadbany, pełen energii i potrafi dotrzymać Ci kroku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, agent of Asgard napisał:

Generalizacje swoją drogą, a gdy  spotykamy kogoś, z kim czujemy się wyjątkowy dobrze, wtedy wiek nie jest bardzo istotny. Bo jakie ma znaczenie, ze ktoś jest młody, jeśli jest mądry, dojrzały i zaradny? Jakie znaczenie ma, że ktoś jest starszy, jeśli jest zadbany, pełen energii i potrafi dotrzymać Ci kroku?

W punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×