Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Strasznie mnie zabolało to co usłyszałam od faceta z którym się umówiłam na randkę, kiedy przyznałam mu się że jestem matką samotnie wychowująca dzieci

Polecane posty

Gość Gość

Usłyszałaś prawdę, tak myśli ponad 90 %wolnych facetów że stabilna sytuacja materialną. 2 dzieci to bardzo duże obciążenie, możesz owszem kogoś poznać, ale już na innych zasadach, nie wystarszy że się komuś spodobasz, że, sie będzie fajnie rozmawiało. Facet musi zaakceptować cudze dzieci, to niełatwe i nie ma co się facetom dziwić. Wolny młody facet może mieć wolna kobietę bez zobowiązań i z nią wsztstko zaczynać, a nie wchodzić w rolę 2 tatusia którego twoje dzieci potem mogą mieć gdzieś. Też bym chciała mieć w relacji czysta kartę gdybym była wolna i bezdzietna, to chyba oczywiste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Usłyszałaś prawdę, tak myśli ponad 90 %wolnych facetów że stabilna sytuacja materialną. 2 dzieci to bardzo duże obciążenie, możesz owszem kogoś poznać, ale już na innych zasadach, nie wystarszy że się komuś spodobasz, że, sie będzie fajnie rozmawiało. Facet musi zaakceptować cudze dzieci, to niełatwe i nie ma co się facetom dziwić. Wolny młody facet może mieć wolna kobietę bez zobowiązań i z nią wsztstko zaczynać, a nie wchodzić w rolę 2 tatusia którego twoje dzieci potem mogą mieć gdzieś. Też bym chciała mieć w relacji czysta kartę gdybym była wolna i bezdzietna, to chyba oczywiste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaMiki

Autorko nie przejmuj się. Mam 30 lat, jestem po rozwodzie i mam 8-letnia córkę z tego małżeństwa. Po rozstaniu z mężem miałam kilka przelotnych znajomości ale facetom, z którymi się spotykałam chodziło tylko o seks, nie brali mnie poważnie bo nigdy nie ukrywałam że mam córkę (zdjęcia na fb itp). Postanowilam skończyć z facetami i spotkaniami z nimi. 

Az w koncu trafił się ON. Sam do nas podszedł kiedy byłam z córką nad jeziorem za miastem i od tego powoli zaczęła się nasza relacja i związek. On ma 42 lata, czyli jest miedzy nami 12 lat różnicy. Jest bardzo dojrzały i mądry życiowo. Dziś po 2 latach związku mieszkamy razem i spodziewamy się wspólnego dziecka. 

Także glowa do góry wszystko się ułoży, tylko nie szukaj na siłę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Lalalala napisał:

To prowokacja. Wymienilas same materialne aspekty i piszesz ze ktos taki nie chce sie toba zainteresowac. Chcesz wywolac g...oburze i tyle. Spadaj stad!

polskie prostaczki z reguły starają się zaimponować na pierwszej randce kobiecie właśnie aspektem materialnym, może jedynie tyle o nim wie? gdy spytasz go o pasje, zainteresowania to się zaczyna "yyyyy znaczy się chodzi, o to że...". niestety, ale to w 90% strasznie nudni ludzie i dziwi mnie to, że bez szerszych horyzontów życiowych sami jeszcze wybrzydzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość MyszkaMiki napisał:

Autorko nie przejmuj się. Mam 30 lat, jestem po rozwodzie i mam 8-letnia córkę z tego małżeństwa. Po rozstaniu z mężem miałam kilka przelotnych znajomości ale facetom, z którymi się spotykałam chodziło tylko o seks, nie brali mnie poważnie bo nigdy nie ukrywałam że mam córkę (zdjęcia na fb itp). Postanowilam skończyć z facetami i spotkaniami z nimi. 

Az w koncu trafił się ON. Sam do nas podszedł kiedy byłam z córką nad jeziorem za miastem i od tego powoli zaczęła się nasza relacja i związek. On ma 42 lata, czyli jest miedzy nami 12 lat różnicy. Jest bardzo dojrzały i mądry życiowo. Dziś po 2 latach związku mieszkamy razem i spodziewamy się wspólnego dziecka. 

Także glowa do góry wszystko się ułoży, tylko nie szukaj na siłę 

czyli tak jak Ci pisałam możesz liczyć na zainteresowanie wyłącznie ze strony jakiegoś 40 letniego dziadka nawet będąc relatywnie młodą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jdyyyh
1 minutę temu, Gość gość napisał:

polskie prostaczki z reguły starają się zaimponować na pierwszej randce kobiecie właśnie aspektem materialnym, może jedynie tyle o nim wie? gdy spytasz go o pasje, zainteresowania to się zaczyna "yyyyy znaczy się chodzi, o to że...". niestety, ale to w 90% strasznie nudni ludzie i dziwi mnie to, że bez szerszych horyzontów życiowych sami jeszcze 

Jesli sie umawiasz z Sebiksem, ktorego jedynym hobby jest chodzenie na silownie a mozg ma wielkosci orzeszka to przyznam ci racje. Sa tez inni fajni faceci, obyci, wyksztalceni, kulturalni i z kasa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaMiki
1 minutę temu, Gość gość napisał:

czyli tak jak Ci pisałam możesz liczyć na zainteresowanie wyłącznie ze strony jakiegoś 40 letniego dziadka nawet będąc relatywnie młodą kobietą.

Tylko że mi to w zupełności nie przeszkadza że on jest po 40-stce,nie czuję tego wieku, a wręcz wychodzi nam to na korzyść bo ja jestem taki nerwus i kieruje się emocjami a on spokojny i stonowany zawsze rozsądnie myślący. Nie zamieniłabym go na rówieśnika, ponieważ oni mają często jeszcze w głowie zabawę balety i inne dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co DOKŁADNIE samotna matka z 2 dzieci może zaoferować facetowi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Jdyyyh napisał:

Jesli sie umawiasz z Sebiksem, ktorego jedynym hobby jest chodzenie na silownie a mozg ma wielkosci orzeszka to przyznam ci racje. Sa tez inni fajni faceci, obyci, wyksztalceni, kulturalni i z kasa. 

owszem są, ale na pewno się to wasi polscy bracia i kuzyni, Polacy to tragedia mentalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Co DOKŁADNIE samotna matka z 2 dzieci może zaoferować facetowi???

Miłość bombelków 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka

Bardzo dobrze ze na wstępie poinformowałaś o dzieciach. Gdyby wycofał się po dłuższej znajomości byłoby to dla ciebie jeszcze mniej przyjemne. 

Nie wiem jak dokładnie rozmowa między wami przebiegała. Możliwe że on tylko coś bąknął ze nie pasują mu obce dzieci, ty go przekonywalas i wywiązała się nieprzyjemna dyskusja. Nie rób tak więcej. Skoro facet chce kobietę z czystą kartą to ma do tego prawo. 

Raczej u kogoś bezdzietnego masz małe szanse. I tak jak ktoś wcześniej napisał, za pare lat gdy dzieci podrosną będzie łatwiej na nowy związek. Za te powiedzmy 10 lat nadal będziesz młoda osoba przecież. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powo
11 minut temu, Gość gość napisał:

czyli tak jak Ci pisałam możesz liczyć na zainteresowanie wyłącznie ze strony jakiegoś 40 letniego dziadka nawet będąc relatywnie młodą kobietą.

Dziadka:)? A co myślałaś, że w dzisiejszych czasach przystojny, zaradny, 30-paro latek weźmie się za kobietę z 2 dzieci? Xd Na jakim świecie żyjesz 🙂 Jedyne wyjście to ustatkowany 40 paro latek już z dziećmi. A o 20- paro latach to w ogóle nie mówię, bo to dzieci i w ogóle nie szukają stałych relacji i nawet własnych dzieci jeszcze nie chcą a co dopiero cudze. Chyba że chłopak jest jakiś patologicznych i nikt go nie chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
1 minutę temu, Gość Inka napisał:

Bardzo dobrze ze na wstępie poinformowałaś o dzieciach. Gdyby wycofał się po dłuższej znajomości byłoby to dla ciebie jeszcze mniej przyjemne. 

Nie wiem jak dokładnie rozmowa między wami przebiegała. Możliwe że on tylko coś bąknął ze nie pasują mu obce dzieci, ty go przekonywalas i wywiązała się nieprzyjemna dyskusja. Nie rób tak więcej. Skoro facet chce kobietę z czystą kartą to ma do tego prawo. 

Raczej u kogoś bezdzietnego masz małe szanse. I tak jak ktoś wcześniej napisał, za pare lat gdy dzieci podrosną będzie łatwiej na nowy związek. Za te powiedzmy 10 lat nadal będziesz młoda osoba przecież. 

Ale ona chce juuuuzzzzzzzz! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość MyszkaMiki napisał:

Tylko że mi to w zupełności nie przeszkadza że on jest po 40-stce,nie czuję tego wieku, a wręcz wychodzi nam to na korzyść bo ja jestem taki nerwus i kieruje się emocjami a on spokojny i stonowany zawsze rozsądnie myślący. Nie zamieniłabym go na rówieśnika, ponieważ oni mają często jeszcze w głowie zabawę balety i inne dupy

tak sobie racjonalizujesz, gdyż nie miałaś wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gość napisał:

Co DOKŁADNIE samotna matka z 2 dzieci może zaoferować facetowi???

Uczucie, zainteresowanie czy nie ma już współcześnie przestrzeni na miłość bezinteresowną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
22 minuty temu, Gość gość napisał:

wyjdź na ulice dowolnego polskiego miasta to sobie zobaczysz jak wyglądają w tym wieku mężczyźni.

następnie pojedź chociażby do Francji, Hiszpanii, Portugalii, UK i skonforntuj swój obraz, który wychodzi na korzyść.

więcej dodawać nie trzeba.

ps. jak mu nie pasi to niech idzie w siną dal a nie odreagowuje swoje frustracje fukając, że ma dzieci. mały chłopczyk niedojrzały z problemami, że na pewno chce go w coś wrobić i wszystko to kamuflujący potrzebą ochrony własnej niezależności.

Polacy to straszni frustraci i przez to w wieku 35 lat wyglądają jak 60 letni Hiszpan.

Nie wiem jak wyglądają ale znam osobiście setki, i żaden w to nie wejdzie i tak jak ktoś napisał, szansa jest, ale na mocno starszego Pana już z dziećmi i doświadczeniem. Młodzi trzydziestolatkowie nawet już 40 jeśli są zamożni, obyć i fajnie wyglądają zawsze wybiorą młodsza i bez obciążeń. A taki facet pamiętaj ma wybór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaMiki
3 minuty temu, Gość gość napisał:

tak sobie racjonalizujesz, gdyż nie miałaś wyboru.

Owszem miałam wybór - olać go jak innych. Nie byłam jakąś desperatka, miałam dobra pracę, mieszkanie, byłam samowystarczalna. Jednak on ujął mnie tym że zainteresowal się moja osoba anie tylko moją dupą, od razu załapał super kontakt z moją córką, spotykaliśmy się około 2 miesięcy zanim poszliśmy do łóżka, nie naciskał na to tak jak moi rówieśnicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyszkaMiki
3 minuty temu, Gość gość napisał:

tak sobie racjonalizujesz, gdyż nie miałaś wyboru.

Owszem miałam wybór - olać go jak innych. Nie byłam jakąś desperatka, miałam dobra pracę, mieszkanie, byłam samowystarczalna. Jednak on ujął mnie tym że zainteresowal się moja osoba anie tylko moją dupą, od razu załapał super kontakt z moją córką, spotykaliśmy się około 2 miesięcy zanim poszliśmy do łóżka, nie naciskał na to tak jak moi rówieśnicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Powo napisał:

Dziadka:)? A co myślałaś, że w dzisiejszych czasach przystojny, zaradny, 30-paro latek weźmie się za kobietę z 2 dzieci? Xd Na jakim świecie żyjesz 🙂 Jedyne wyjście to ustatkowany 40 paro latek już z dziećmi. A o 20- paro latach to w ogóle nie mówię, bo to dzieci i w ogóle nie szukają stałych relacji i nawet własnych dzieci jeszcze nie chcą a co dopiero cudze. Chyba że chłopak jest jakiś patologicznych i nikt go nie chce. 

to ciekawe, chyba swoją miarą mierzysz.

podejrzewam, że jej włąśnie 20-latek zrobił te dzieci. inna sprawa, że im sie nie ułożyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Prawda napisał:

Nie wiem jak wyglądają ale znam osobiście setki, i żaden w to nie wejdzie i tak jak ktoś napisał, szansa jest, ale na mocno starszego Pana już z dziećmi i doświadczeniem. Młodzi trzydziestolatkowie nawet już 40 jeśli są zamożni, obyć i fajnie wyglądają zawsze wybiorą młodsza i bez obciążeń. A taki facet pamiętaj ma wybór. 

wynika to z tego, że polscy samcy mają zaburzone postrzeganie własnej osoby mają zdecydowanie zawyżoną samoocenę i sobie wybrzydzają.ci najwięksi selekcjonerzy często jako starzy kawalerowie kończą na liniie - ilość samobójstw wśród nich jest największa, gdyż wielu nie było dane realizować się na polu rodzinnym na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Swietnie nam sie rozmawiało, ale kiedy przyznałam się że mam dwoje dzieci i sama je wychowuje to powiedział że dziękuje mi za wieczór ale nie chce się w coś takiego pakowac. Trochę zgłupiałam i zapytałam się w co dokładnie, na co mi powiedział że on nie chce być zaczynac relacji ani być w związku z którym zawsze moje dzieci będą ważniejsze niż on i że tak naprawdę wychowywanie nie swoich dzieci to strzał w stopę. Jak próbowałam go przekonać to powiedzał mi czy ja sobie wyobrażam że jakikolwiek facet wejdzie w taką realację w której dzieci zawsze będa mogły my poiwiedzieć że ma się zakmnąc bo nie jest ich ojcem i że nie ma zamiary być dostawką w związku i zakończył temat i się rozstaliśmy.

Strasznie przykro mi się zrobiło. Mam 24 lata i co to znaczy? Że nikt mnie nie będzie chciał już 😞

Nie martw nic. Są jeszcze gdzieś normalniejsi i nieegoistyczni faceci. Natrafisz na takiego w końcu. Dupkiem się nie przejmuj. Widać to nie ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Poznałam swojego męża kupę lat temu. Sama byłam rozwódką z 1 dzieckiem a on kawaler. Mój mąż jest ode mnie młodszy, w tej chwili mamy już 2 dzieci 🙂 ile jesteśmy razem? Hohohohoho albo i więcej 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Poznałam swojego męża kupę lat temu. Sama byłam rozwódką z 1 dzieckiem a on kawaler. Mój mąż jest ode mnie młodszy, w tej chwili mamy już 2 dzieci 🙂 ile jesteśmy razem? Hohohohoho albo i więcej 😃

Pewnie jakiś ...a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala Mi
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie martw nic. Są jeszcze gdzieś normalniejsi i nieegoistyczni faceci. Natrafisz na takiego w końcu. Dupkiem się nie przejmuj. Widać to nie ten.

Dlaczego dupkiem? Bo nie chcial sie wiazac z kobieta z dwojka dzieci? Ma do tego prawo, nie ma zadnego obowiazku, tym bardziej ze powiedzial to na pierwszej randce, byl szczery, jasno sie okreslil i nie skladal zadnych obietnic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Pewnie jakiś ...a...

Nie rozumiem? Jaki? 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
40 minut temu, Gość gość napisał:

wyjdź na ulice dowolnego polskiego miasta to sobie zobaczysz jak wyglądają w tym wieku mężczyźni.

następnie pojedź chociażby do Francji, Hiszpanii, Portugalii, UK i skonforntuj swój obraz, który wychodzi na korzyść.

więcej dodawać nie trzeba.

ps. jak mu nie pasi to niech idzie w siną dal a nie odreagowuje swoje frustracje fukając, że ma dzieci. mały chłopczyk niedojrzały z problemami, że na pewno chce go w coś wrobić i wszystko to kamuflujący potrzebą ochrony własnej niezależności.

Polacy to straszni frustraci i przez to w wieku 35 lat wyglądają jak 60 letni Hiszpan.

z tego co wiem to poludniowcy szybciej sie starzeja.Chyba 35 letni Hiszpan wyglada jak 60 letni Polak, nie z wlasnej winy tylko genow i klimatu.Za to skandynawowie, islandczycy i finowie wygladaja mlodziej chocby mieli nadwage i chlali na potege, znajdz se w tym samym wieku lub starszego to bedziesz wygladac przy nim jak puma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompas
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Swietnie nam sie rozmawiało, ale kiedy przyznałam się że mam dwoje dzieci i sama je wychowuje to powiedział że dziękuje mi za wieczór ale nie chce się w coś takiego pakowac. Trochę zgłupiałam i zapytałam się w co dokładnie, na co mi powiedział że on nie chce być zaczynac relacji ani być w związku z którym zawsze moje dzieci będą ważniejsze niż on i że tak naprawdę wychowywanie nie swoich dzieci to strzał w stopę. Jak próbowałam go przekonać to powiedzał mi czy ja sobie wyobrażam że jakikolwiek facet wejdzie w taką realację w której dzieci zawsze będa mogły my poiwiedzieć że ma się zakmnąc bo nie jest ich ojcem i że nie ma zamiary być dostawką w związku i zakończył temat i się rozstaliśmy.

Strasznie przykro mi się zrobiło. Mam 24 lata i co to znaczy? Że nikt mnie nie będzie chciał już 😞

Trochę chłopa rozumiem ale jak się kogoś szczerze kocha to inne rzeczy tracą na znaczeniu. Ludzie zdrowi są z ludźmii kalekimi, inni adoptują dzieci, inni wychodzą za rozwodników. Może on jest z innej grupy: chce zażyć życia, wychowywać tylko swoje dzieci. Jeżeli kiedyś się ożeni, zostanie samotnym ojcem to będzie w identycznej sytuacji - wtedy dotrze do niego.

Nie wiń siebie: lepsza dobra, porządna kobieta samotnie wychowująca swoje dzieci, która daje im całe serce niż wolna, puszczalska zołza bez uczuć lecąca na kasę.

Znajdziesz kogoś ale nie pierwszego lepszego lowelasa tylko dobrego faceta z jajami, który was ochroni i Twoje dziecko pokocha jak własne.  Czasami facet nie może mieć dzieci a chciałby i Twoje uzna za swoje. I nie jest to na miarę cudu. Tylko albo przed randką informuj o dziecku (żeby nim się zainteresuje Tobą) lub jak już oszaleje na Twoim punkcie. Nigdy na pierwszej randce. Możesz też popytać wśród innych matek. Będzie ślub jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Mala Mi napisał:

Dlaczego dupkiem? Bo nie chcial sie wiazac z kobieta z dwojka dzieci? Ma do tego prawo, nie ma zadnego obowiazku, tym bardziej ze powiedzial to na pierwszej randce, byl szczery, jasno sie okreslil i nie skladal zadnych obietnic. 

Tak. Plus za szczerość. Myślę, że ówcześni faceci są po prostu wygodni, bardziej wyrachowani (oczywiście nie wszyscy), dla nich nieswoje dzieci to nie warte są opieki i nie mają ochoty się wikłać w związki gdzie kobieta ma już potomstwo. Naprawdę ze świecą szukać takich którzy pokochają i matkę, i jej dzieci. Chcą żyć z czystą kartą i nie mają zamiaru dawać nawet szansy kobiecie z przeszłością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaa

Ja bylam samotna matka z dwojka dzieci. Po rozstaniu z bylym z nikim sie nie umawialam, nie szukalam na sile. Mojego meza poznalam w pracy, byl kawalerem, mial wtedy 30 lat. Jest bardzo dobrym ojcem dla moich dzieci, jestesmy razem 7 lat i mamy tez wspolne dziecko. Zanim poznalam go z dziecmi minal prawie rok, bo chcialam wiedziec, ze to ten, nie chcialam dzieciom fundowac niepotrzebnego przywiazania sie, gdyby sie okazalo ze nic z tego nie bedzie. Gdyby mi jednak powiedzial, ze nie chce kobiety z dziecmi, to bym to zrozumiala i uszanowala, nigdy w zyciu bym nie prosila i tlumaczyla. To bardzo ponizajace. Nie kazdy mezczyzna chce kobiete z bagazem i ma do tego pelne prawo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kala

Autorko, no niestety teraz w dobie internetu jest duży wybór,facet spotka się z tuzinem innych kobiet i wybierze tę jedyną.Możesz dać ogłoszenie że szukasz do stałego związku mężczyznę który lubi przebierać się w damskie ciuszki, tacy faceci są zdesperowani i biorą byle jaką kobietę, nawet nie patrząc na to że ma dzieci. Bo chcą kochać się z kobietą mając na sobie stanik, stringi ,pończochy oraz szpilki.taki facet już by cię nie opuścił, bo bardzo ciężko jest znaleźć kobietę która to zaakceptuje.Raczej nie licz na to że normalny facet weźmie cię z dwójką dzieci mając do wyboru inne dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×