Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brokentiger87

przytul mnie

Polecane posty

Gość gość

tygryś ma konkurencje?:classic_ohmy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leżaczek

Chędożyłbym tygrys😚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 minut temu, brokentiger87 napisał:

gdzie 😮 do zagryzienia w trybie now

tygrysek zdrowy 🤗:classic_tongue:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
54 minuty temu, Gość gość napisał:

tygryś ma konkurencje?:classic_ohmy:

Chodzi o lili?  słodka jest 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Chodzi o lili?  słodka jest 🙂

no słodka jest, czy tylko tygrys musi być słodki na tym forum? zaciumkano by mnie wtedy na śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, brokentiger87 napisał:

no słodka jest, czy tylko tygrys musi być słodki na tym forum? zaciumkano by mnie wtedy na śmierć

Nie powiedziałabym ze jestem słodka, ale dziekuje. To chyba ta myszka minnie jako zdjęcie tak działa 😄

Mnie na szczęście nikt nie ciumka, a tygrysy mają ostre pazury wiec masz sie jak bronić 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge zacytować 

Tak więc, Leżaczek nie lepiej wyjść do ludzi zamiast oglądać takie filmiki? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Leżaczek napisał:

Kolacja dla tygrys 🐯🍚

to kasza?:classic_wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Kluski z serem 👌😗

😋

x

3 minuty temu, Gość gość napisał:

to kasza?:classic_wacko:

kaszę też tygrysek chętnie zje

gryczaną, bulgur, kuskus, jaglanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć
2 godziny temu, brokentiger87 napisał:

no pewnie 🙂

gru🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45 minut temu, Przemek 29l napisał:

On nie może bo jest sparaliżowany

XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Przemek 29l napisał:

On nie może bo jest sparaliżowany

A to przepraszam, nie wiedzialam 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Lili_96 napisał:

A to przepraszam, nie wiedzialam 😕

Sparaliżowany bo to bezrobotny przeszło trzydziestoletni prawiczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Przemek 29l napisał:

właśnie dlatego on ma nick  Leżaczek bo ciągle leży 

Też właśnie dlatego pobiera rente z zusu i ją oszczędza niby bo i tak do sklepu nie pójdzie chyba że na wózku xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Przemek 29l napisał:

po co kaleko

Myślałem ze wstawił fotkę jak stoi na nogach ale jednak nie bo to kaleka przywiązana do wyrka. Wody może mu jedynie mama zagotować:classic_wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Przemek 29l napisał:

to ile tej renty ma z 600 zł max miesiecznie? goowno mu zostanie z tego

Kaleko racja, ale on tylko leży pod kroplówką więc i tak tej renty nie ma jak wydać dlatego oszczędza😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Przemek 29l napisał:

no tak ale przecież na taką kaleke też trzeba kase wydać np na pampersy, czy na inne rzeczy...

Myślę ze kaleka ma dodatkowo jakieś opiekuńcze z mopsu bo inaczej kto by go by sie nim opiekował, karmił przewijał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Leżaczek napisał:

Nie będzie żadnych fotek leżaczek 🤧

Kaleko wiem ze będąc sparaliżowanym fotkami nie chcesz za bardzo sie chwalić bidulko😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy

Przestańcie. Nie ma na to wpływu, że jest chory i w stanie leżącym. Ty się ciesz, Przem, że ty masz zdrowe ręce, nogi, możesz pracować i sam sobie zakupy przynieść do domu, z ludźmi na mieście poprzebywać.

Pani tygrysko, jeśli jest pani aseksualna to nie stoi w sprzeczności z żebraniem o dotyk, które tu pani faktycznie uprawia.

Ja jestem asex i samowystarczalna - otulam się cała ciepłą pierzyną i nie wystawiam się na krzywdy, tym bardziej ze strony męźczyzn, tym bardziej obcych i mi obojętnych.

Poza tym jesli pani chce pragnie przytulań, to znaczy że już je miała i za nimi tęskni, bo były to dla pani miłe dobre doznania. Ja nie mam takich doświadczeń.

Pani jest zależna od innych, emocjonalnie. Ja nie. A ten pani rzekomy asexualizm to bzdura. Jakby jakiś zadbany pan po wazektomii panią normalnie codziennie grzmocil i tulił, to by sie pani tu nie marnowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wieczi, masz nowy fetysz medyczny? czy twój neurolog przewiduje jakieś chociaż fizjologiczne granice w tej postępującej degradacji?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć
Przed chwilą, Gość yyy napisał:

Przestańcie. Nie ma na to wpływu, że jest chory i w stanie leżącym. Ty się ciesz, Przem, że ty masz zdrowe ręce, nogi, możesz pracować i sam sobie zakupy przynieść do domu, z ludźmi na mieście poprzebywać.

Pani tygrysko, jeśli jest pani aseksualna to nie stoi w sprzeczności z żebraniem o dotyk, które tu pani faktycznie uprawia.

Ja jestem asex i samowystarczalna - otulam się cała ciepłą pierzyną i nie wystawiam się na krzywdy, tym bardziej ze strony męźczyzn, tym bardziej obcych i mi obojętnych.

Poza tym jesli pani chce pragnie przytulań, to znaczy że już je miała i za nimi tęskni, bo były to dla pani miłe dobre doznania. Ja nie mam takich doświadczeń.

Pani jest zależna od innych, emocjonalnie. Ja nie. A ten pani rzekomy asexualizm to bzdura. Jakby jakiś zadbany pan po wazektomii panią normalnie codziennie grzmocil i tulił, to by sie pani tu nie marnowała.

O SMAKOSZ KALEKO CO TY NIE ŚPISZ JESZCZE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć
3 minuty temu, Gość yyy napisał:

Przestańcie. Nie ma na to wpływu, że jest chory i w stanie leżącym. Ty się ciesz, Przem, że ty masz zdrowe ręce, nogi, możesz pracować i sam sobie zakupy przynieść do domu, z ludźmi na mieście poprzebywać.

Pani tygrysko, jeśli jest pani aseksualna to nie stoi w sprzeczności z żebraniem o dotyk, które tu pani faktycznie uprawia.

Ja jestem asex i samowystarczalna - otulam się cała ciepłą pierzyną i nie wystawiam się na krzywdy, tym bardziej ze strony męźczyzn, tym bardziej obcych i mi obojętnych.

Poza tym jesli pani chce pragnie przytulań, to znaczy że już je miała i za nimi tęskni, bo były to dla pani miłe dobre doznania. Ja nie mam takich doświadczeń.

Pani jest zależna od innych, emocjonalnie. Ja nie. A ten pani rzekomy asexualizm to bzdura. Jakby jakiś zadbany pan po wazektomii panią normalnie codziennie grzmocil i tulił, to by sie pani tu nie marnowała.

Co z tego ze ma dwie ręce i nogi skoro nie robi z nich użytku chyba że tyko w celach onanizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy

no właśnie. leżaczek handluje, robi użytek z ciała. Przem nie, i jeszcze ubliża leżaczkowi. Pójście do banków, założenie lokat, to też działanie na swój użytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy

leż wykorzystuje Internet również do pożytku, Przem nie. Przem powinien przestać wykosztowywać sie na cos, co prowadzi go tylko do strat i pomóc sobie - wydać te pieniadze z opłat Internetu na np. leki i dojazdy do pracy na część etatu. Przem powinien zadbać o siebie, o swoją przyszłość. Co będzie lepiej u niego za 5 lat? Jak on wplywa na swe życie? Czy nim dowodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość yyy napisał:

no właśnie. leżaczek handluje, robi użytek z ciała. Przem nie, i jeszcze ubliża leżaczkowi. Pójście do banków, założenie lokat, to też działanie na swój użytek.

handluje będąc sparaliżowanym inwalidą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy

Tygrysso, gdyby to całe przytulanie było tak istotne i wartościowe, to byście się spotkali i tulili wszyscy mocno i długo zamiast tu marnować czas, pieniadze, zdrowie, zasoby energetyczne, powiekszac szkodzenie środowisku przez nadmierne zużycie prądu. Nie robicie nic, nie powodujecie żadnych zmian w swoim życiu, nie wychodzicie ze strefy komfortu. W efekcie nie macie nic, bo nie robicie nic. A przecież jesteście młodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×