Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jaki styl ubioru pasuje do szczuplej sylwetki z kraglosciami?

Polecane posty

Gość Gosc

Wreszcie zeszlam do idealnej wagi, mam szczuply brzuch, ale dalej kraglejsze uda i posladki, ktorych juz nie zrzuce bo taka sylwetka. Mam wrazenie, ze w ...enkach wygladam jak babochlop (nie mam duzego wciecia w talii), a styl sportowy nie zawsze pasuje. Jest ktos, kto ma podobny problem? Co mozna zalozyc zeby wygladac kobieco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To albo szczupła albo z krągłościami. Zdecyduj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jaka waga, wymiary, wzrost? I wiek.

Zgrabna sylwetka daje więcej możliwości kombinowania ze strojem. Trudno stwierdzić, co masz namyśli mówiąc o swoich "kraglosciach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko dziwnie piszesz. Albo szczupła albo z kraglosciami skoro talii nie masz. Ja jestem szczupła, mam trochę szersze biodra i spory jak do ogólnej sylwetki biust. W związku z tym mam bardzo wyraźnie zarysowana talię-bo jak inaczej. W pasie mam 65cm, wzrost 165cm, waga 47kg, biust 65c. W biodrach 80cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
24 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Autorko dziwnie piszesz. Albo szczupła albo z kraglosciami skoro talii nie masz. Ja jestem szczupła, mam trochę szersze biodra i spory jak do ogólnej sylwetki biust. W związku z tym mam bardzo wyraźnie zarysowana talię-bo jak inaczej. W pasie mam 65cm, wzrost 165cm, waga 47kg, biust 65c. W biodrach 80cm.

Zartujesz , nie ?

Jaki biust ? Masz tyle samo w biuscie co w tali.. Jaka talia ?

Figura typowej gruszki, waskie ramiona, plasko, nic z tali i szerokie biodra..

Wenus z Milo miala 90-60-90, i te proporcje ( roznica 30 cm) towrza kobieca sylwetke z biustem, waska talia i kragy

lymi biodrami 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Zartujesz , nie ?

Jaki biust ? Masz tyle samo w biuscie co w tali.. Jaka talia ?

Figura typowej gruszki, waskie ramiona, plasko, nic z tali i szerokie biodra..

Wenus z Milo miala 90-60-90, i te proporcje ( roznica 30 cm) towrza kobieca sylwetke z biustem, waska talia i kragy

lymi biodrami 😉

Przecież rozmiar 65c oznacza, że ta kobieta ma 65cm pod biustem, a miseczka C, czyli nie taka mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Przecież rozmiar 65c oznacza, że ta kobieta ma 65cm pod biustem, a miseczka C, czyli nie taka mała.

Co??? Przecież to jest bardzo malutki biust! Taki rozmiar oznacza, że kobieta pod biustem ma ciasno zmierzone ok. 70 cm a w biuście 12-13 cm więcej. Tutaj masz 65D: stanikomania.pl/biust-szesnasty-czyli-70a-zrewidowane/

Duże, nie? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Przecież rozmiar 65c oznacza, że ta kobieta ma 65cm pod biustem, a miseczka C, czyli nie taka mała.

Co??? Przecież to jest bardzo malutki biust! Taki rozmiar oznacza, że kobieta pod biustem ma ciasno zmierzone ok. 70 cm a w biuście 12-13 cm więcej. Tutaj masz 65D: stanikomania.pl/biust-szesnasty-czyli-70a-zrewidowane/

Duże, nie? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

65c nie można nawet biustem nazwać, wykwity na klatce piersiowej, nie jeden facet takie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Przecież rozmiar 65c oznacza, że ta kobieta ma 65cm pod biustem, a miseczka C, czyli nie taka mała.

Ok,nie zauwazylam tego c, myslalm, ze ma 65 wbiuscie.

Czyli ma jak wyzej wyliczono ok 80-83 cm w biuscie, w biodrach 80 i 65 w tali. Proporcjonalna sylwetka, tyle ze nie kobieca :(

Plasko i koscisto troche..

Ani pupy, ani cyckow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość gosc napisał:

Ok,nie zauwazylam tego c, myslalm, ze ma 65 wbiuscie.

Czyli ma jak wyzej wyliczono ok 80-83 cm w biuscie, w biodrach 80 i 65 w tali. Proporcjonalna sylwetka, tyle ze nie kobieca 😞

Plasko i koscisto troche..

Ani pupy, ani cyckow..

Zazdrość w tobie aż kipi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Autorko dziwnie piszesz. Albo szczupła albo z kraglosciami skoro talii nie masz. Ja jestem szczupła, mam trochę szersze biodra i spory jak do ogólnej sylwetki biust. W związku z tym mam bardzo wyraźnie zarysowana talię-bo jak inaczej. W pasie mam 65cm, wzrost 165cm, waga 47kg, biust 65c. W biodrach 80cm.

Rzeczywiscie spory do sylwetki biust... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×