Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczera prawda

haha kobiety z kafeterii są po prostu załosne i smieszne, gardzą zarobkami pokroju 3-4k, podczas gdy bardzo rzadko , która kobieta tyle zarabia

Polecane posty

Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Goffno prawda, kobieta na pstrykniecie palcem może mieć bogacza, choćby młoda ukrainka która sprzedała dziewictwo niemieckiemu biznesmenowi za 5 milionów , mało tego powiedziała że oprócz tego wymaga utrzymania w kwocie 10 tyś euro miesięcznie a dziewczyna przecietna brunetka

AHA i ten facet mimo to chce ja poslubic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polki są głupie zamiast korzystać z młodości ciała to wychodzą za byle kogo i się dorabiaja garba zylakow i hemoroidow a miłość koniec koncow odchodzi i zostaje tylko nędza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Polki są głupie zamiast korzystać z młodości ciała to wychodzą za byle kogo i się dorabiaja garba zylakow i hemoroidow a miłość koniec koncow odchodzi i zostaje tylko nędza 

Młode ukrainki są mądrzejsze bo inwestują w wygląd i korzystają z biur matrymonialnych gdzie poznają bogatych Niemców Włochów i żyją 10 razy lepiej jak polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wszystkie stare baby które wybrały miłość zamiast pieniędzy teraz płaczą i plują sobie w brodę że zniszczyły sobie życie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

zdradzę ci sekret, jak będziesz na tyle fajny ze sie kobiecie naprawdę spodobasz. Ty sam, to i zacznie gotować i nauczy sie pralkę obslugiwać. a i ty z miłości, której teraz nie umiesz pojąć, chętnie i bez pretensji pomożesz jej sie nauczyc.

Tylko że ja sam potrafię i pranie zrobić  jak również sobie ugotować. Mało tego, jestem złotą rączką i potrafię wykonywać czynności, które są poza zasięgiem większości facetów. Bo nie ukrywajmy, zdarzają się i tacy z dwiema lewymi łapami, którzy nie umieją gwoździa wbić  w deskę. Tak więc kobieta potrafiąca gotować i uprać nie robi na mnie żadnego wrażenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tylko że ja sam potrafię i pranie zrobić  jak również sobie ugotować. Mało tego, jestem złotą rączką i potrafię wykonywać czynności, które są poza zasięgiem większości facetów. Bo nie ukrywajmy, zdarzają się i tacy z dwiema lewymi łapami, którzy nie umieją gwoździa wbić  w deskę. Tak więc kobieta potrafiąca gotować i uprać nie robi na mnie żadnego wrażenia. 

Tak samo jak na kobiecie nie robią wrażenia grosze które zarabiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie zycie

Ale powiedzmy sobie szczerze 3k-4K to jest wegetacja pozwalająca tylko na przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tylko że ja sam potrafię i pranie zrobić  jak również sobie ugotować. Mało tego, jestem złotą rączką i potrafię wykonywać czynności, które są poza zasięgiem większości facetów. Bo nie ukrywajmy, zdarzają się i tacy z dwiema lewymi łapami, którzy nie umieją gwoździa wbić  w deskę. Tak więc kobieta potrafiąca gotować i uprać nie robi na mnie żadnego wrażenia. 

wiesz, normalni ludzie nie pobierają sie dla ciepłego oniadu  ani wypranych gaci. Nie widze mozliwości zebyś miał szansę na dobry , udany związek, bo inny człowiek nie jest ci do niczego potrzebny, nie ma przestrzeni na miłość, uczucia. Jest tylko kalkulacja co sie opłaci a co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 minut temu, Gość gość napisał:

wiesz, normalni ludzie nie pobierają sie dla ciepłego oniadu  ani wypranych gaci. Nie widze mozliwości zebyś miał szansę na dobry , udany związek, bo inny człowiek nie jest ci do niczego potrzebny, nie ma przestrzeni na miłość, uczucia. Jest tylko kalkulacja co sie opłaci a co nie

Powiedz to lepiej koleżankom z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchu marny
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Goffno prawda, kobieta na pstrykniecie palcem może mieć bogacza, choćby młoda ukrainka która sprzedała dziewictwo niemieckiemu biznesmenowi za 5 milionów , mało tego powiedziała że oprócz tego wymaga utrzymania w kwocie 10 tyś euro miesięcznie a dziewczyna przecietna brunetka

Bycie kürvą u Niemca - oto wyznacznik sukcesu dla kafeterianek. Rzyyyg🤮

26 minut temu, Gość Gość napisał:

Wszystkie stare baby które wybrały miłość zamiast pieniędzy teraz płaczą i plują sobie w brodę że zniszczyły sobie życie 

Taaaaaak, bo ustawiały się do nich kolejki bogaczy, hrabiów i burżujów, a one w swej dobroduszności zawsze wybierały biednego Jasia parobka😂😂😂😂

30 minut temu, Gość Gość napisał:

Polki są głupie zamiast korzystać z młodości ciała to wychodzą za byle kogo i się dorabiaja garba zylakow i hemoroidow a miłość koniec koncow odchodzi i zostaje tylko nędza 

Garba dostają raczej od dyymania przez całe stada ruuchaczy, a hemoroidów - chyba już wszyscy wiedzą od czego 😂😂😂😂

Baby z Kafeterii to naprawdę tępaki i pustaki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Powiedz to lepiej koleżankom z forum.

Ja tu nie mam koleżanek. Poza tym jesteś ich męskim odpowiednikiem. I dlatego i Ty i one skończycie bez miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość puchu marny napisał:

Bycie kürvą u Niemca - oto wyznacznik sukcesu dla kafeterianek. Rzyyyg🤮

Taaaaaak, bo ustawiały się do nich kolejki bogaczy, hrabiów i burżujów, a one w swej dobroduszności zawsze wybierały biednego Jasia parobka😂😂😂😂

Garba dostają raczej od dyymania przez całe stada ruuchaczy, a hemoroidów - chyba już wszyscy wiedzą od czego 😂😂😂😂

Baby z Kafeterii to naprawdę tępaki i pustaki.

 

Ale wiesz że to pisał facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Gość takie zycie napisał:

Ale powiedzmy sobie szczerze 3k-4K to jest wegetacja pozwalająca tylko na przeżycie.

Zatem gdyby nie faceci, większość kobiet w Polsce zdechłaby z głodu jak pies pod płotem, bo one zarabiają jeszcze mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja tu nie mam koleżanek. Poza tym jesteś ich męskim odpowiednikiem. I dlatego i Ty i one skończycie bez miłości.

Nie jestem ich odpowiednikiem, bo nie jestem materialistą. Ale przyznaję, tak, skończę bez miłości, bo na miłość kobiet nie ma co liczyć w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale wiesz że to pisał facet?

żałosna i nieudolna próba usprawiedliwienia kurewstwa oraz chciwości u bab z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jak bardzo Was oburza mało znaczący fakt, że obce kobiety uważają Wasze zarobki za małe, świadczy o tym jak bardzo te zarobki są jednak ważne dla poczucia własnej wartości mężczyzny. Gdybyście sami w głębi duszy nie byli przekonani, że miarą wartości mężczyzny jest sukces, to by aż tak bardzo nie oburzało, że ktoś wytyka brak tego sukcesu. Czysta biologia. Facet ma być wojownikiem, myśliwym, a nie zbieraczem korzonków.. Sami widzicie, że to nieatrakcyjne, tylko się przyznać przed sobą nie potraficie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Maciory z kafeterii to nigdy na oczy 4 tysięcy nie widziały, ani nawet nigdy nie miały faceta co zarabia tak dużo

Facet magazynier, to szczyt możliwości tej patologii z kafe bo żaden lepiej zarabiający nawet na nie nie spojrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Bolek napisał:

Kłamstwo powtarzane sto razy staje się prawdą, dlatego się burzymy, dla tego też że 100 idiötek zaburza myślenie młodych czytających to kobiet

3-4 tysiące, to jest obiektywnie w dzisiejszych czasach bardzo mało pieniędzy. Każdy wie jakie życie można sobie za taką kwotę zapewnić. Czemu to problem przyznać: jestem biedny, ale mam inne zalety". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm
25 minut temu, Gość Gość napisał:

To jak bardzo Was oburza mało znaczący fakt, że obce kobiety uważają Wasze zarobki za małe, świadczy o tym jak bardzo te zarobki są jednak ważne dla poczucia własnej wartości mężczyzny. Gdybyście sami w głębi duszy nie byli przekonani, że miarą wartości mężczyzny jest sukces, to by aż tak bardzo nie oburzało, że ktoś wytyka brak tego sukcesu. Czysta biologia. Facet ma być wojownikiem, myśliwym, a nie zbieraczem korzonków.. Sami widzicie, że to nieatrakcyjne, tylko się przyznać przed sobą nie potraficie. 

Czystą biologią jest również to że baba ma być uległa, siedzieć przy garach i zajmować się domem. To dlaczego tak wiele babochłopów dzisiaj nie chce lub nie potrafi tego robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlatego, że mamy większe jaja od chłopów, zarabiamy, więcej kasy i nie będziemy przecież skakać wokół zbieracza korzonków, który myśli, że może zbierać korzonki i być traktowany jak "myśliwy" 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Mózg mi krwawi jak czytam Wasze wywody na tym portalu, zarówno mężczyzn jak i kobiet. Jestem młoda Kobietą, staram się wycisnąć z siebie i życia co tylko mogę, ale nie zawsze sie to mi udaje. Ciągle walczę ze stresem, samotnością i innymi problemami. Do życia nie potrzebny mi jest milioner, któremu kiedys się znudzę lub gość który zamknie mnie w zlotej klatce. Uczę się cały czas, i chciałabym kogoś aby mnie wspierał i kochał, a nie kichał na mnie bo mało zarabiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gdzieś czytałam, że tak 6000 na rękę zarabia 10procent ludzi w Polsce... trochę tu przesadzacie takich najbogatszych nie starczy dla każdej kobiety. A sama 3tysiace zarobie i taki partner by mi odpowiadał, jesli byłaby to miłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyt
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

Gdzieś czytałam, że tak 6000 na rękę zarabia 10procent ludzi w Polsce... trochę tu przesadzacie takich najbogatszych nie starczy dla każdej kobiety. A sama 3tysiace zarobie i taki partner by mi odpowiadał, jesli byłaby to miłość. 

Nawet mniej, dlatego nie wiem po co czytacie te głupoty Xd Młodzi w ogóle mała zarabiają bo wola inny styl życia. Wola nie zarobić nawet 3 tys niż biegać 10 godz za taką kasa, mówię na rękę. Kolega inżynier kontraktu na budowie zarabia 4,5 tys na rękę więc gdzie Ci milionerzy? Xd Druga znajoma adwokat z 4 letnim stażem też podobnie, raczej jak dobry miesiąc. Lykacie teksty na tym forum jak pelikan. 🙂 A znajomi nie mają problemów z dziewczynami, przeciwnie, jest w czym wybierać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewi
1 minutę temu, Bolek napisał:

 

 

Choć na polskim rynku coraz łatwiej o pracę, gros pracowników ciągle marzy o lepszej płacy - wynika z raportu platformy SpotData publikowanego w piątkowym „Pulsie Biznesu”. Według tych danych tylko 17 proc. Polaków zarabia co najmniej średnią krajową

Fot.: BMK / Forbes.pl

MMOstatnia aktualizacja: 11.10.2019, 08:36

Gazeta przywołując wyniki raportu wskazuje, że Polacy ciągle zarabiają za mało, by byli spokojni o swoją przyszłość i nie martwili się o swoje finanse od pierwszego do pierwszego.

Zgodnie z raportem, wśród pracujących na umowę o pracę lub zlecenie Polaków w wieku 24 lat i więcej, aż 34 proc. badanych zarabia jedynie 2-3 tys. zł netto, a 19 proc. mniej niż 2 tys. zł. Ta informacja po raz kolejny przypomina, że najczęściej pojawiająca się w przestrzeni publicznej kwota przeciętnego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw jest dla większości Polaków ciągle niedostępna - zaznaczono. Z opracowania wynika, że średnią krajową (w sierpniu wyniosła ona 5.125,26 zł brutto) lub więcej zarabia jedynie ok. 17 proc. Polaków.

Jak czytamy w „Pulsie Biznesu” 17 proc. badanych nie ma nawet oszczędności, by utrzymać się z nich przez tydzień. „Kolejne 19 proc. nie przeżyłoby z oszczędności miesiąca, a 22 proc. kwartału. To przedstawia Polskę, jako kraj generalnie niskich oszczędności, gdzie 36 proc. społeczeństwa nie może sobie pozwolić nawet na miesięczne bezrobocie frykcyjne, które czasem ma miejsce przy okazji zmiany pracy” - wskazano.

Czyli Ci najlepiej zarabiajacy maja ok 3.5 tys na rękę i to się zgadza. Nie przepraszam, na tym forum to co drugi 10 tys zarabia. 😄 Mąż jest informatykiem i tyle nie zarabia w Warszawie a podobno i 14 tys zarabiają...ale ilu? Paru starszych już po 40 a 90% ledwo 7 tys ma. Szefowa działu prawnego PwC ma 12 tys brutto a jest top topow w mieście. 99%kobiet w tym kraju to chyba tych 3 tys nie ma nawet, tylko na kafe. Tutaj każda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Ewi napisał:

Czyli Ci najlepiej zarabiajacy maja ok 3.5 tys na rękę i to się zgadza. Nie przepraszam, na tym forum to co drugi 10 tys zarabia. 😄 Mąż jest informatykiem i tyle nie zarabia w Warszawie a podobno i 14 tys zarabiają...ale ilu? Paru starszych już po 40 a 90% ledwo 7 tys ma. Szefowa działu prawnego PwC ma 12 tys brutto a jest top topow w mieście. 99%kobiet w tym kraju to chyba tych 3 tys nie ma nawet, tylko na kafe. Tutaj każda. 

Właśnie. Nie rozumiem tego najeżdżania na mezczyzn tutaj. Trzeba być racjonalnym. OK może nie każdy super zarabia ale ja np. Nie jestem typem kury domowej co idealnie wszystko ugotuje.... to nie będę oczekiwać milionera. Jak dla mnie partnerska relacja dobrze by się spisała, wole żyć z kimś i pomagać sobie w trudach dnia codziennego a żyjemy w Polsce, to nie Manhattan niestety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Real
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Właśnie. Nie rozumiem tego najeżdżania na mezczyzn tutaj. Trzeba być racjonalnym. OK może nie każdy super zarabia ale ja np. Nie jestem typem kury domowej co idealnie wszystko ugotuje.... to nie będę oczekiwać milionera. Jak dla mnie partnerska relacja dobrze by się spisała, wole żyć z kimś i pomagać sobie w trudach dnia codziennego a żyjemy w Polsce, to nie Manhattan niestety. 

Bądźmy też realistami, akurat znam milionerów, właściciela sieci klinik przykładowo, ale to starsi ludzie. Szanse aby Polka znalazła milionera sa właściwie zerowe, chyba że wejdziemy tutaj, na portal. W życiu nie ma szans. A 3 tys to dobre zarobki dla faceta i tyle w temacie. Wystarczy bo tak jak wyżej wkkejine i tak jest to górna stawka przeciętnej czyli tego co otrzymuje te 80% rodaków. I nie ma co dyskutować bo takie są fakty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
2 godziny temu, Bolek napisał:

Już wiadomo dlaczego tyle zflustrowanych  samotnych kobiet na kaffe, pomijając wszelakie ich mankamenty one poprostu szukają takiego który zarabia ponad 10k na rękę, a to kilka %, z tych kilku procent odrzucają łysych, niskich, źle ubranych, zboczeńców, skanerów, tych koło 40, itd i zostaje kilkuset mezczyzn w Polsce na całą populację roszczeniowych kobiet. 

Chyba sfrustrowanych... 

Każdy ma prawo czegoś chcieć... Nie tobie to oceniać. Jak ktoś sie wychowywal w biednym domu to chyba oczywiste, ze po to kończył studia i ciężko pracuje by tej biedy w przyszłości nie miec. I właśnie z tego powodu lepiej być samej niz wiązać sie z jakims pucybutem i narażać się na możliwośc zajścia w ciążę i wychowywania dzieci w biedzie. To sie nazywa odpowiedzialnośc. A nie naklepac dzieci i liczyć, ze nikt nie wycofa 500+. Może twoja córeczka jak skończy 15 lat to zacznie dawać charytatywnie tym wszystkim nieszczesnikom 35+ zarabiającym 2500-3500, którzy ręki w domu do obowiązków nie przyłoża, bo to 'niemeskie' i oni wiecznie zmęczeni po pracy, na wakacje nie pojadą bo nie ma za co, dziecka też nie uspia bo nie. Lepiej i wygodniej wypić piwo. A ty będziesz im po gumki jeździł po nocach na stację, bo ziec oczywiście auta mieć nie będzie (z czego) i córeczkę na skrobanki wozil raz do roku, bo wiadomo ze ciąża z biedakiem to dla kobiety tragedia? Czekam tylko na ten dzień az będziesz dumny z tego, ze córka daje jakims nieudacznikom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
23 minuty temu, Bolek napisał:

Może gdyby była córką twojej matki by dawała na lewo i prawo. Chcesz być sama to badź, lepiej dla facetów ale nie wnawiaj wszystkim że ludzie że średnia krajową to nieudacznicy bo co powiesz wtedy o 80 % społeczeństwa którzy nie osiągają średniej krajowej? Przypominam że tylko 17% ma średnią i powyżej. Mają też honor i dumę, nie klękają przed kolejnymi szefami i nie ciągną druta byle tylko wspiąć się o szczebel wyżej w korpo karierze tak jak ty. Można ci tylko współczuć że od najmłodszych lat miałaś w około siebie takich mężczyzn jakich odpisujesz (pewnie dalej tylko takich spotykasz) a o moją córkę się nie martw, ma o wiele więcej w głowie niż ty.

Nie wiesz co mam w głowie zatem się nie wypowiadaj. I nie intetesuje mnie ani twoja córka ani ty, ani sfrustrowani panowie wyzywajacy kobiety. Jak sie nie ma pieniędzy to sie szanuje kobiete i jej w domu pomaga, ale nieudacznicy tego nie rozumieją. Z tego powodu zadna ich nie zechce. Mezcyzna, który zarabia średnia, ale przymyka oko na wady partnerki, nie zdradza, pomaga w obowiązkach domowych = super kochany mezcyzna. Koleś, motory wyciąga 3 i myśli ze jest Bogiem, wyzywa kobiete za 2 kg więcej, nie pomogą w domu, rosci sobie prawo do seksu, nie zajmuje sie dzieciakami i wiecznie ogląda sie za kobietani= cham, prostak i nieudacznik. I sobie myśl co chcesz, mało kogo to interesuje. P. S. O mnie sie nie martw, ja swojego mam. I nie pracuje w korpo. Strasznie masz wąskie horyzonty. I nie muszę nikomu ciągnąć ze ścisłym umysłem i dobrym wykstzalceniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Lol napisał:

Maciory z kafeterii to nigdy na oczy 4 tysięcy nie widziały, ani nawet nigdy nie miały faceta co zarabia tak dużo

Facet magazynier, to szczyt możliwości tej patologii z kafe bo żaden lepiej zarabiający nawet na nie nie spojrzy

Ja bez studiów zarabiam 3000 na rękę jako kobieta na wsi , straszny z Ciebie nieudacznik 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Hmmm napisał:

Czystą biologią jest również to że baba ma być uległa, siedzieć przy garach i zajmować się domem. To dlaczego tak wiele babochłopów dzisiaj nie chce lub nie potrafi tego robić?

Bo muszą zarabiać i walczyć o byt przez mężów nieudacznikow i ich głodowe pensje 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×