Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Polscy studenci z Chin nie powinni być wpuszczeni do Polski, bo przywiozą to świństwo

Polecane posty

Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

a żeby to było takie łatwe nie martwić się na zapas 😄 już chyba wolę wojnę, też miała być w styczniu, wizja zarazy przez zupę z nietoperza jest jakoś jeszcze gorsza

Ale to przynajmniej oryginalne 😄 W jakiś tam sposób sprawdziłby się horrory: ludzkość uległaby wampirom w nietoperzej postaci 😉😄 I tym radosnym akcentem życzę dobrej nocy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a ja bym chyba chciała zaraze, mam juz dosc tego swiata, najlepiej zeby dotknęła samych złosliwych ludzi. a ja będe siedziec w domku, wpierdalac zapasy i oglądac transmisje w tv. w sumie to wreszcie sie dzieje cos ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Ale to przynajmniej oryginalne 😄 W jakiś tam sposób sprawdziłby się horrory: ludzkość uległaby wampirom w nietoperzej postaci 😉😄 I tym radosnym akcentem życzę dobrej nocy 😉

Wzajemnie, śpijmy póki możemy 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z jednej strony rozumiem Twoje obejrzenie autorko, bo człowiek ma instynkt samozachowawczy. Ale z drugiej... Cóż ci chłopcy są winni? Czy gdybyś znalazła się tam, to nie chciałabyś uciekać jak najszybciej do domu? Prędzej czy później to świństwo i tak do nas trafi, jestem o tym przekonana. Jedna osoba, która nie ma jeszcze żadnych objawów choroby, zarazi kolejnych kilka. Nie sposób tego zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim liczącym na apokalipsę przypominam, że poza Chinami jeszcze nikt z powodu wirusa nie umarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
33 minuty temu, Gość gość napisał:

Wszystkim liczącym na apokalipsę przypominam, że poza Chinami jeszcze nikt z powodu wirusa nie umarł.

I oby tak zostało. Ciekawe ile prawdy jest w tym, że wszyscy zarażeni to Azjaci. Może oni są jakoś bardziej podatni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

I oby tak zostało. Ciekawe ile prawdy jest w tym, że wszyscy zarażeni to Azjaci. Może oni są jakoś bardziej podatni

Myślę, że należało by prześledzić więcej niż jeden czynnik (rasa). Bo jak porównujemy np. jakiegoś mało zamożnego Chińczyka, który jest w marnej kondycji (pracuje fizycznie, niedojada, nie stać go na opiekę zdrowotną itd.) z jakimś białym obcokrajowcem, który do Chin raczej nie przeprowadził się po to żeby sprzedawać ryby na bazarze. To wiadomo, kto będzie bardziej podatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Myślę, że należało by prześledzić więcej niż jeden czynnik (rasa). Bo jak porównujemy np. jakiegoś mało zamożnego Chińczyka, który jest w marnej kondycji (pracuje fizycznie, niedojada, nie stać go na opiekę zdrowotną itd.) z jakimś białym obcokrajowcem, który do Chin raczej nie przeprowadził się po to żeby sprzedawać ryby na bazarze. To wiadomo, kto będzie bardziej podatny.

Tylko ci podróżujący też pewnie nie sprzedawali na bazarze. Na przykład to chińskie małżeństwo z Kanady, we Francji zarażeni to też Azjaci. Nie wiem jak z tym chorym z Bawarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Tylko ci podróżujący też pewnie nie sprzedawali na bazarze. Na przykład to chińskie małżeństwo z Kanady, we Francji zarażeni to też Azjaci. Nie wiem jak z tym chorym z Bawarii

Biały człowiek może się nie zapuszczać tam gdzie się nie dogada i trzymać się lepszych dzielnic. Azjata, który zna język  może czuć się bardziej swobodnie więc i o zarażenie łatwiej.

Jak dla mnie zbyt daleko wysunięty wniosek.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Biały człowiek może się nie zapuszczać tam gdzie się nie dogada i trzymać się lepszych dzielnic. Azjata, który zna język  może czuć się bardziej swobodnie więc i o zarażenie łatwiej.

Jak dla mnie zbyt daleko wysunięty wniosek.

 

to nie był wniosek, tak się tylko luźno zastanawiam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, Gość Gość napisał:

to nie był wniosek, tak się tylko luźno zastanawiam 😄

Ja również 😉

A wiadomo jakiej rasy są zarażeni Amerykanie czy Australijczycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
44 minuty temu, Gość gość napisał:

Ja również 😉

A wiadomo jakiej rasy są zarażeni Amerykanie czy Australijczycy?

W Australii jedna to na pewno chińska studentka, a reszta nie wiem, nie piszą narodowości. Ale jak przy studentce napisali, to chyba można założyć że jednak Australijczycy 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×