Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Milka

Kiedy powiedzialyscieo ciąży rodzinie?

Polecane posty

Gość Milka

Hej dziewczyny,

mam pytanie do was..

kiedy powiedzialyscie o ciąży waszej rodzinie???

jestem w 9 tygodniu i narazie wie tylko maz😊naszym dzieciom chcemy powiedzieć za tydzień tj.po drugiej wizycie u lekarza ( mam wtedy dostać już kartę ciąży )

mieszkamy za granica wiec znajomi ani rodzina mnie nie widza, wiec mogę nie mówić jakiś czas.... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na początku 2 trymestru 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiacynta A

Rodzicom powiedzielismy po usg w 12 tygodniu (do moich pojechalam prosto z kliniki ze zdjeciami z usg) 

Tez mieszkamy za granica i reszta rodziny dowiedziala sie duzo pozniej, stopnowo, mozna powiedziec przy okazji 😉 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

po zrobieniu testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rodzicom jak się dowiedziałam, a innym przy okazji, o ile nie wiedzieli już od kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lois

Ja powiedzialam w 5tyg, zaraz po tym jak lekarz potwierdzil ze jest ciaza i jest wszystko ok.

Maz juz po tym jak test ciazowy wyszedl pozytywnie to dzwonil po rodzinie ze swojej strony, nie wytrzymal 2dni do wizyty heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka

Tak mysle ze chyba powiemy koło 12 tygodnia😊 jest to moja trzecia ciąża i w dwóch ostatnich mówiłam zaraz po zrobieniu testu, teraz jakoś nie chce się spieszyć z różnych względów.

Po pierwsze Nikt nie wiedzial ze mielismy w planach jeszcze powiększenie rodziny😁 wiec będą mega zaskoczeni

po drugie chyba lepiej poczekać te 12 tygodni, wiadomo wszystko się może zdazyc ( chociaz moja koleżanka straciła ciąże na początku 5 miesiąca)

po trzecie chyba boje się reakcji moich rodziców co do mojego wieku- mam 38 lat( ze za stara jestem na dziecko😥)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×