Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Romek

Jakie buty do biegania

Polecane posty

Gość Romek

Powoli idzie okres wiosenny i pewnie będzie problem z miekką nawierzchnią w niektórych miejscach, gdzie będziemy na wyjazdach z klubem i tak się zastanawiam nad jakimiś nowymi butami, które dobrze będą na takiej nawierzchni trzymać. Macie jakiś sprawdzony sklep, gdzie ewentualnie można zajrzeć, albo jakiś konkretny model, który się dobrze sprawdzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

Może Tiempo od Nike sobie zobacz? Obecnie to nadal bardzo dobre buty, a ceny maja trochę niższe niż w momencie jak ta linia się pojawiała więc wydaje mi się, że to będzie taki dobry wybór. Możesz zobaczyć w teamsports. Mają z tej linii kilka opcji i faktycznie ceny sa atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s
Dnia 28.01.2020 o 10:22, Gość Romek napisał:

Powoli idzie okres wiosenny i pewnie będzie problem z miekką nawierzchnią w niektórych miejscach, gdzie będziemy na wyjazdach z klubem i tak się zastanawiam nad jakimiś nowymi butami, które dobrze będą na takiej nawierzchni trzymać. Macie jakiś sprawdzony sklep, gdzie ewentualnie można zajrzeć, albo jakiś konkretny model, który się dobrze sprawdzi?

Witam,witam;-).Dobre buty są w Decathlonie ja mam już 3 rok do biegania buty z Kalenji i sobie chwalę ,dobry protektor i wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia s

wygoda i protektor to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam zamiar kupić buty do biegania, mam upatrzone Nike Air Zoom Pegasus 37, są w dobrej cenie na Perfektsport.pl - ktoś z Was może w takich trenuje? Zależy mi na odpowiednich butach w dobrej jakości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja się boję zamówi ć online i chyba wolę dołożyć ale przymierzyć w sklepie żeby nie bylo rozczarowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze używam asics do biegania. Generalnie na sbiegacza.pl jest sporo o butach do różnych "zadań". Sporo o tym jakie wybrać, do czego itp. A co do asicsów to właśnie są różne rodzaje, ja mam 3 różne pary bo każde do innych zadań. I rada ode mnie, żeby najpierw zmierzyć a potem ewentualnie kupić online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mąż biega w Nike, ma 3 różne modele. Polecam pooglądać w necie, naprawdę można znaleźć dobre okazje na takie obuwie, bo wyjściowo ceny bywają wysokie. Na Perfektsport znajdziesz na pewno, my zamawiamy właśnie z tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biegam w asic, wypóbówałam kilka modeli, zawsze byłam zadowolona. Chlopak - profesionalny sportowiec poleca własnie tą markę butów są specilanie zaprojektowane do biegania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.08.2020 o 12:09, michaszka91 napisał:

ja się boję zamówi ć online i chyba wolę dołożyć ale przymierzyć w sklepie żeby nie bylo rozczarowan

Ja jak widzę, że drogo to po przymierzaniu sprawdzam czy taniej nie zamówię. Dobre buty są dobre niezależnie od egzemplarza więc.. tylko się podróbki zdarzają.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×