Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Max2000

Szukam kobiety kuj-pom niezobowiązujący sex

Polecane posty

Gość Max2000

Cześć, Ja 37 lat szczupły ponoć przystojny. Jestem w związku ale żona nie jest demonem sexu, wszystko po bożemu jedna pozycja przy zgaszonym świetle. Szukam kochanki kturej będę mógł sprawiać przyjemność bo nic tak nie dowartościowuje jak dobrze wykonana robota. Pani najlepiej z fantazja która chce próbować czegoś nowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeszcze raz już po założeniu konta. Szkoda że nie ma tu realnych kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKenzo

Czuję ogromny sentyment do pewnej dziewczyny z woj.kujawsko -pomorskiego. Przypadek zdecydował, że spędziłem tam kilka tygodni. Byłem już na studiach, a byłem jeszcze prawiczkiem. Nawet się nie całowałem z dziewczyną. Na szczęście trafiłem do tej wioski. Tam poznałem miejscową piękność. Ja jej się wstydziłem, ale na szczęście ona nie wstydziła się mnie. Po prostu mnie poderwała i skończyło się na tym, że nauczyła mnie wszystkiego od podstaw ,poczynając od całowania. To z nią odbyłem mój pierwszy w życiu stosunek. Nigdy nie zapomnę tej dziewczyny. Wiele jej zawdzięczam. Mógłbym być prawiczkiem jeszcze przez wiele lat gdybym jej nie spotkał na swojej drodze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

Cześć, ja 21 latka, wysportowana, często słyszę, że śliczna z twarzy, o wysokim libido, w związku. Nie szuka sobie jakiegoś starego piernika, żeby mógł podnieść sobie samoocenę, bo ma fajnego i inteligentnego rówieśnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....
3 godziny temu, Gość Max2000 napisał:

Cześć, Ja 37 lat szczupły ponoć przystojny. Jestem w związku ale żona nie jest demonem sexu, wszystko po bożemu jedna pozycja przy zgaszonym świetle. Szukam kochanki kturej będę mógł sprawiać przyjemność bo nic tak nie dowartościowuje jak dobrze wykonana robota. Pani najlepiej z fantazja która chce próbować czegoś nowego. 

Ooo rany jak bym czytała ale o swoim mężu...A to dla mnie za mało...  ja też 37 lat....;) koli Warszawy mieszkam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Pati napisał:

Cześć, ja 21 latka, wysportowana, często słyszę, że śliczna z twarzy, o wysokim libido, w związku. Nie szuka sobie jakiegoś starego piernika, żeby mógł podnieść sobie samoocenę, bo ma fajnego i inteligentnego rówieśnika

Może się poznamy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość .... napisał:

Ooo rany jak bym czytała ale o swoim mężu...A to dla mnie za mało...  ja też 37 lat....;) koli Warszawy mieszkam....

Ooo szkoda że tak daleko 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Na prawdę tak daleko...szkoda....jak będziesz chciał pogadać bądź wygadać lub popisać....pisz śmiało ....gosia.gosia111@op.pl😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Gość ... napisał:

Na prawdę tak daleko...szkoda....jak będziesz chciał pogadać bądź wygadać lub popisać....pisz śmiało ....gosia.gosia111@op.pl😉

Popisał bym ale coś z adresem nie tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Trudno adres jest ok. Powodzenia w szukaniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość ... napisał:

Trudno adres jest ok. Powodzenia w szukaniu ...

Może ty napisz na Unga2019@wp.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Napisałam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze brak tu realnych kobiet do popisania bo o czymś więcej to tu można pomarzyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×