Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Po czym poznac ze facet to gej?

Polecane posty

Gość Gość

Mialyscie kiedys z nimi do czynienia ? Czy to ze facet ma duzo kolezanek, dba o siebie, dba i ciuchy i o wlosy swiadczy o tym ze jest gejem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Tak, mieszkam za granica i znam duzo gejow. Czasem mozna rozpoznac od razu, a czasem nie, roznie to bywa. Czesto geje dbaja o siebie i maja duzo kolezanek, ale niektorzy hetero tez tak maja, wiec trudno uogolniac. A czemu chcesz wiedziec czy to gej? Podoba Ci sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam dwóch kupli gejów i rzeczywiście mają dużo koleżanek. Z dbaniem o siebie to tak, ale nie są takimi gejami jak z gazet 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

w sumie facet gej to słodkie, tylko by mnie tulił i obyłoby się bez macanek

Dlaczego niby gej miałby chcieć cię tulić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Tak, mieszkam za granica i znam duzo gejow. Czasem mozna rozpoznac od razu, a czasem nie, roznie to bywa. Czesto geje dbaja o siebie i maja duzo kolezanek, ale niektorzy hetero tez tak maja, wiec trudno uogolniac. A czemu chcesz wiedziec czy to gej? Podoba Ci sie?

Tak podoba mi sie. Ma troche kolezanek. Widac ze dobrze dogaduje sie z kobietami. Nikt nigdy bo nie widzial z zadna kobieta w zwiazku. Jest zadbany widac ze zwraca uwage na ciuchy wlosy sa zawsze ulozone modny zarost ladne rece. Moduluje glosem ma takie kobiece ruchy. Jest grzeczny i ulozony. I tak sie wlasnie zastanawiam czy to nie jest gej ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego niby gej miałby chcieć cię tulić? 

bo jestem fajna, choć plwam na lgbt to jestem otwarta na ludzi no i jestem asem, więc nie będę chciała go podstępnie złapać za ptysia, co pewnie nie lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, brokentiger87 napisał:

bo jestem fajna, choć plwam na lgbt to jestem otwarta na ludzi no i jestem asem, więc nie będę chciała go podstępnie złapać za ptysia, co pewnie nie lubi?

Jesteś to ty prymitywnym małym czliwieczkiem, nie pochlebiaj sobie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak podoba mi sie. Ma troche kolezanek. Widac ze dobrze dogaduje sie z kobietami. Nikt nigdy bo nie widzial z zadna kobieta w zwiazku. Jest zadbany widac ze zwraca uwage na ciuchy wlosy sa zawsze ulozone modny zarost ladne rece. Moduluje glosem ma takie kobiece ruchy. Jest grzeczny i ulozony. I tak sie wlasnie zastanawiam czy to nie jest gej ? 

W 70% gej. Nie wiem na jakiej stopie zazylosci jestescie, najlepiej byloby sie spytac. Albo moze wypytac jego znajomych. Choc w Polsce pewnie nie kazdy sie przyzna, ze jest gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Tak podoba mi sie. Ma troche kolezanek. Widac ze dobrze dogaduje sie z kobietami. Nikt nigdy bo nie widzial z zadna kobieta w zwiazku. Jest zadbany widac ze zwraca uwage na ciuchy wlosy sa zawsze ulozone modny zarost ladne rece. Moduluje glosem ma takie kobiece ruchy. Jest grzeczny i ulozony. I tak sie wlasnie zastanawiam czy to nie jest gej ? 

No to gej na 100 procent. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

W 70% gej. Nie wiem na jakiej stopie zazylosci jestescie, najlepiej byloby sie spytac. Albo moze wypytac jego znajomych. Choc w Polsce pewnie nie kazdy sie przyzna, ze jest gejem.

No dobrze ale ludzie zawsze cos wymysla plotkuja. To jest madry facet grzeczny. Czy to ze ktos go nie widzial nigdy z zadna dziewczyna oznacza ze jest juz gejem ? Moze spotykal sie  zkims i nikt o tym nic nie wie to jego zycie prawda . To jest facet pomieszany o takim facecie mowi sie ze ma kobieca nature. Jest ladny to pomyslalam sobie ze dba o siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Po tym ,że gustuje w ana///l//u.Żaden hetero facet nie będzie nikomu grzebał w  d//u//pie/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
20 minut temu, brokentiger87 napisał:

w sumie facet gej to słodkie, tylko by mnie tulił i obyłoby się bez macanek

Hej Broken! A jak Ci sugerowałem coś takiego 6 lat temu, to byłaś oburzona. Zmadrzalas w tym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

Hej Broken! A jak Ci sugerowałem coś takiego 6 lat temu, to byłaś oburzona. Zmadrzalas w tym czasie?

6 lat temu - 2014. chyba już znałam inaksesibla, więc się tuliłam czasem do niego. '

Ty mi to sugerowałeś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

mysle ze po dziurze w doopie najprościej 😄 Daj spokój, facet ma delikatne kobiece ruchy, jak przyjdzie mu żarówkę wymienić, to zesra, nie mówiąc już że czasem trzeba wiertarki użyć 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

mysle ze po dziurze w doopie najprościej 😄 Daj spokój, facet ma delikatne kobiece ruchy, jak przyjdzie mu żarówkę wymienić, to zesra, nie mówiąc już że czasem trzeba wiertarki użyć 😄

zgłaszam homofobię 😕

geje są słodcy, tylko lesby są obleśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, brokentiger87 napisał:

zgłaszam homofobię 😕

geje są słodcy, tylko lesby są obleśne

wiem że są słodcy .. Ja nie mam nic do gejów.. Niech se zyją, byle by mi się nie bzykali na przystankach i w innych miejscach publicznych, a kto co robi w łozku, to nie nie obchodzi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej

Zaproponuj że możesz udawać jego dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Jej napisał:

Zaproponuj że możesz udawać jego dziewczynę.

A co to da ? Udawac cos pod ludzi po co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

wiem że są słodcy .. Ja nie mam nic do gejów.. Niech se zyją, byle by mi się nie bzykali na przystankach i w innych miejscach publicznych, a kto co robi w łozku, to nie nie obchodzi... 

A gdzie Ty widujesz tych gejów bzykających się publicznie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
28 minut temu, brokentiger87 napisał:

6 lat temu - 2014. chyba już znałam inaksesibla, więc się tuliłam czasem do niego. '

Ty mi to sugerowałeś? 

Tak. I byłaś tym oburzona, twierdzilas, że zasługujesz na kogoś lepszego.

A kto to jest inaksesibil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Rescator555 napisał:

Tak. I byłaś tym oburzona, twierdzilas, że zasługujesz na kogoś lepszego.

A kto to jest inaksesibil?

inaksesibl nie jest zadnym gejem, jest kulturalnym, inteligentnym (kiedyś zagłosował na jkm), interesującym homosiem, który kiedyś tu dużo pisał, ale chyba nadal wchodzi no i miałam zaszczyt być tulona, ale potem chyba stracił zainteresowanie mną jako kumpelkę, ale ja sobie z nim długo plotkowałam podczas gdy fangirls na kafe gubiły zanim majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej
3 godziny temu, Rescator555 napisał:

Tak. I byłaś tym oburzona, twierdzilas, że zasługujesz na kogoś lepszego.

A kto to jest inaksesibil?

Inacessible.Lubiłam czytac jego wpisy.Ciekawe gdzie się podział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej
3 godziny temu, Rescator555 napisał:

Tak. I byłaś tym oburzona, twierdzilas, że zasługujesz na kogoś lepszego.

A kto to jest inaksesibil?

Inacessible.Lubiłam czytac jego wpisy.Ciekawe gdzie się podział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Jej napisał:

Inacessible.Lubiłam czytac jego wpisy.Ciekawe gdzie się podział?

no mówię, laski zanim strasznie tuptały, jedne płakały, że jest homo, drugim nawet to nie przeszkadzało

no inaksesibl był pod każdym względem na poziomie, nie dziwię się, ze nie nie zagląda już do naszego chlewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

wiem że są słodcy .. Ja nie mam nic do gejów.. Niech se zyją, byle by mi się nie bzykali na przystankach i w innych miejscach publicznych, a kto co robi w łozku, to nie nie obchodzi... 

A dlaczego mieliby sie bzykac na przystankach i w miejscach publicznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

A dlaczego mieliby sie bzykac na przystankach i w miejscach publicznych?

bo grożą tym na paradach, nie pytaj, co będą robić. pytaj, co Ci grozi, gdy Ci się to nie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 minut temu, brokentiger87 napisał:

bo grożą tym na paradach, nie pytaj, co będą robić. pytaj, co Ci grozi, gdy Ci się to nie spodoba

Co mi grozi? Zreszta bylam na paradach i niczym takim nie grozili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Zakręć się koło niego najwyżej ci powie że nie jest zainteresowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×