Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość batistuta

zastanawia mnie czy będąc blazą zazdroscicie urody takim laskom 10/10? dla takich panienek faceci zrobią wszystko a dla was przeciez nic, kazdy was olewa

Polecane posty

Gość batistuta

no taka prawda, jak laska jest pasztetem czyli tak 4/10 i w dół to kazdy facet ma je w dopie..., olewa, smieje sie z nich, zartuje i ogolnie osr.ywa i tak sie zastanawiam, czy wy jako blazy (bo wiadomo ze na kafe same blazy siedza) zazdroscicie urody tym laskom 8/10 i w góre? przeciez takie panny moga miec codziennie tysiac gosci.., kazdy wokol nich skacze, one moga zrobic doslownie wszystko dzieki temu ze sa mega sexowne .. , powiedzcie szczerze?, zal wam dope sciska?  uprzedzając, tak mi zal dope sciska jak widze takiego lewandowskiego, bo gosc ma tyle kasy i jest taki popularny ze moglby rochac codziennie sto panienek 10/10 i jak najabrdziej mu zazdroszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie 🙂 Lubię swój wygląd i dla męża jestem śliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

Też zazdroszczę. Ale nie dlatego że ma na codzień 100 r0aczy do wyboru,ale dlatego że poprostu jest śliczna...jestem świadoma że nie jestem pięknością,ale jak widze śliczną dziewczynę to mowię sobie,,jaaaka śliczna" ale nie dlatego że jestem lesbą,tylko stwierdzam fakt,jest śliczna i nie oszukuję siebie samej. 

Tyle,że każdy facet ma inny gust i dla każdego 10/10 będzie inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koń
17 minut temu, Gość lol napisał:

 

Tyle,że każdy facet ma inny gust i dla każdego 10/10 będzie inna

nieprawda, jest półka kobiet, które są 10/10 dla kazdego.... te gusta to wsrod przecietnych kobiet, ze jednemu przecietnemu gosciowi jedna sie bardziej podoba a druga mniej

nie ma goscia, ktory ci powie, ze angelina jolie z najlepszych lat była brzydka, ze salma hayek z najlepszych lat nie byla seksowna, że śp ania przybylska nie była sliczna itp.. to sa kobiety ktore sa 10/10 i zawsze dla kazdego takie były

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facepalm
6 minut temu, Gość koń napisał:

 

nie ma goscia, ktory ci powie, ze angelina jolie z najlepszych lat była brzydka, ze salma hayek z najlepszych lat nie byla seksowna, że śp ania przybylska nie była sliczna itp.. to sa kobiety ktore sa 10/10 i zawsze dla kazdego takie były

Tak, bo ty znasz wszystkich facetow na swiecie i wiesz, co im sie podoba🤦.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu
23 minuty temu, Gość koń napisał:

nieprawda, jest półka kobiet, które są 10/10 dla kazdego.... te gusta to wsrod przecietnych kobiet, ze jednemu przecietnemu gosciowi jedna sie bardziej podoba a druga mniej

nie ma goscia, ktory ci powie, ze angelina jolie z najlepszych lat była brzydka, ze salma hayek z najlepszych lat nie byla seksowna, że śp ania przybylska nie była sliczna itp.. to sa kobiety ktore sa 10/10 i zawsze dla kazdego takie były

Ania P nie była śliczna. Ładna owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nigdy nie pomyślałam, że ktoś mi może zazdrościć urody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
58 minut temu, Gość batistuta napisał:

no taka prawda, jak laska jest pasztetem czyli tak 4/10 i w dół to kazdy facet ma je w dopie..., olewa, smieje sie z nich, zartuje i ogolnie osr.ywa i tak sie zastanawiam, czy wy jako blazy (bo wiadomo ze na kafe same blazy siedza) zazdroscicie urody tym laskom 8/10 i w góre? przeciez takie panny moga miec codziennie tysiac gosci.., kazdy wokol nich skacze, one moga zrobic doslownie wszystko dzieki temu ze sa mega sexowne .. , powiedzcie szczerze?, zal wam dope sciska?  uprzedzając, tak mi zal dope sciska jak widze takiego lewandowskiego, bo gosc ma tyle kasy i jest taki popularny ze moglby rochac codziennie sto panienek 10/10 i jak najabrdziej mu zazdroszcze..

Jak na razie to tobie ściska, bo nigdy nie miałeś i nie będziesz miał żadnej kobiety 😛 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
17 minut temu, Gość gość napisał:

Jak na razie to tobie ściska, bo nigdy nie miałeś i nie będziesz miał żadnej kobiety 😛 

Dokładnie. Typowe meskie scierwo 2/10 z ryja i 0/10 intelekt. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne czego tym 10/10 zazdroszcze to tego ze mogą jeść ile chcą i co chcą a nie tyją 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja nie jestem ani piękna ani brzydka, raczej coś pomiędzy, jakieś 7/10. Ale jestem niska i mam dziecinna twarz, więc większość facetów w mojej kategorii wiekowej i tak mnie olewa. 

Zazdroszczę tylko tym wysokim i poważnie wyglądającym kobietom, bo mają łatwiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mam z was pompe
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Jak na razie to tobie ściska, bo nigdy nie miałeś i nie będziesz miał żadnej kobiety 😛 

mialem w swoim zyciu 7 kobiet jesli chodzi o seks oraz 2 zwiazku w tym jeden naprawde dlugi, wiec jak? lyso ci tepa strzalo?

1 godzinę temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Dokładnie. Typowe meskie scierwo 2/10 z ryja i 0/10 intelekt. 

 

zdziwilabys sie ku.rwo bez szkoły, jestem przekonany ze sr@m na ciebie z góry, nie jestes w mojej lidze

52 minuty temu, Gość Gosc napisał:

 

Zazdroszczę tylko tym wysokim i poważnie wyglądającym kobietom, bo mają łatwiej. 

zartujesz sobie? a ktory facet lubi zyrafy hahaha, najlepsze kobiety to takie we wzroscie 160-168 MAX, do tego z krągłosciami aby tyleczek byl taki fajny jaki mają fitness woman, to są ideały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 minuty temu, Gość ale mam z was pompe napisał:

zartujesz sobie? a ktory facet lubi zyrafy hahaha, najlepsze kobiety to takie we wzroscie 160-168 MAX, do tego z krągłosciami aby tyleczek byl taki fajny jaki mają fitness woman, to są ideały

Takie kobiety 160-168 podobają się głównie facetom którzy sami są niscy lub przeciętni. Nie spotkałam się jeszcze z tym żeby facet 185+ powiedział, że lubi niskie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgge
21 minut temu, Gość Gosc napisał:

Takie kobiety 160-168 podobają się głównie facetom którzy sami są niscy lub przeciętni. Nie spotkałam się jeszcze z tym żeby facet 185+ powiedział, że lubi niskie. 

nie spotkalem sie w zyciu z zadnym facetem aby lubil laski 175+.. to nierealne, takie laski to babochlopy albo zyrafy, ideały maja wlasnie okolo 165 max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja jestem tak 7/10 a takim modelkom chyba nie zazdroszcze, bo maja szczescie do dupkow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 godziny temu, Gość batistuta napisał:

no taka prawda, jak laska jest pasztetem czyli tak 4/10 i w dół to kazdy facet ma je w dopie..., olewa, smieje sie z nich, zartuje i ogolnie osr.ywa i tak sie zastanawiam, czy wy jako blazy (bo wiadomo ze na kafe same blazy siedza) zazdroscicie urody tym laskom 8/10 i w góre? przeciez takie panny moga miec codziennie tysiac gosci.., kazdy wokol nich skacze, one moga zrobic doslownie wszystko dzieki temu ze sa mega sexowne .. , powiedzcie szczerze?, zal wam dope sciska?  uprzedzając, tak mi zal dope sciska jak widze takiego lewandowskiego, bo gosc ma tyle kasy i jest taki popularny ze moglby rochac codziennie sto panienek 10/10 i jak najabrdziej mu zazdroszcze..

Nie znam facetów którzy naśmiewaliby się i poświecali czas (chocby tylko na zarty na ich temat w męskim gronie) na brzydsze kobiety. moze gdy sie narzucaja ,ale normalnie to nie, albo ja zadaje sie z kulturalnymi ludzmi. 

Ja jestem takie 6/10 i jakos mialam kilku chlopakow ktorzy zrobiliby dla mnie wszystko. Wystarczy spelnic kilka ich potrzeb i nie mowie tu o sexie.Plus szacunek do samej siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość rfgge napisał:

nie spotkalem sie w zyciu z zadnym facetem aby lubil laski 175+.. to nierealne, takie laski to babochlopy albo zyrafy, ideały maja wlasnie okolo 165 max

No nie wiem czy nierealne, bo moja siostra ma 180, a ja 162 i ona zawsze miała o wiele większe powodzenie niż ja, chociaż z twarzy jesteśmy bardzo podobne. Więc sądzę że przystojniacy raczej gustuja w modelkach niż w kurduplach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×