Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga

Bakterie w moczu w ciąży. Infekcja co dalej

Polecane posty

Gość Aga

Dziewczyny któraś przeszła infekcje i wszystko skończyło się dobrze? Jestem w 30 tyg i mam bakterie w moczu w rutynowych badaniach. Jutro robię posiew i z wynikami do lekarza. Co mnie teraz czeka? Strasznie się martwię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, bakterie w moczu w ciąży ma większość z nas 🙂

Kup w aptece sok z żurawiny i pij codziennie. Lekarz pewnie też Ci coś przepisze/zaleci 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
2 godziny temu, Klara napisał:

Nie martw się, bakterie w moczu w ciąży ma większość z nas 🙂

Kup w aptece sok z żurawiny i pij codziennie. Lekarz pewnie też Ci coś przepisze/zaleci 🙂

Czytałam ze to niebezpieczne dlatego się stresuje. Wyniki posiewu będą za kilka dni dopiero 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O11

Ja dostałam od zapalenia pęcherza kki nerkowej. Nie życzę nikomu takiego bólu gorszy od porodu1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Ja się z tym borykam przez cała ciążę. Gin ostatnio przepisała mi antybiotyk taki co tylko raz się rozpuszcza w wodzie i pije. Bakterie są dalej ale mnie. Ten lek to byl monural czy jakoś tak 🙂 a nnajpierw kazała przyjmować furagine . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhfdcvb

Przede wszystkim duuuuużo pij, najczęściej udaje się wypłukać bakterię samoczynnie, poza tym ułatwia to sikanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
7 godzin temu, Gość Xyz napisał:

Ja się z tym borykam przez cała ciążę. Gin ostatnio przepisała mi antybiotyk taki co tylko raz się rozpuszcza w wodzie i pije. Bakterie są dalej ale mnie. Ten lek to byl monural czy jakoś tak 🙂 a nnajpierw kazała przyjmować furagine . 

Jakie miałaś objawy? Bo ja niemam żadnych . Sikam często ale myślałam ze w ciąży to normalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Aga napisał:

Jakie miałaś objawy? Bo ja niemam żadnych . Sikam często ale myślałam ze w ciąży to normalne. 

Ja zadnych też, gdyby nie wyniki to bym nie wiedziała. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Aga napisał:

Jakie miałaś objawy? Bo ja niemam żadnych . Sikam często ale myślałam ze w ciąży to normalne. 

Ja zadnych też, gdyby nie wyniki to bym nie wiedziała. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperŻona

Ja miałam ogromne problemy przez bakterie w moczu .... Wiem że często źle to się kończy ale jak jesteś pod stałą opieką lekarza jest ok.  Nic ci nie pomaga tzn tabletki które kazał brać ci lekarz plus żurawina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

na krótką metę pomagał urosept. po porodzie furagina i morunnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka900

Monural 2 razy po saszetce co 2 dni. Pozniej urosept codziennie 3 razy 2 tabletki. Bakterie ustąpiły. I oczywiście musisz bardzo dbać o higienę rak. Myć po każdej wizycie w WC ciepła woda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
10 godzin temu, Gość SuperŻona napisał:

Ja miałam ogromne problemy przez bakterie w moczu .... Wiem że często źle to się kończy ale jak jesteś pod stałą opieką lekarza jest ok.  Nic ci nie pomaga tzn tabletki które kazał brać ci lekarz plus żurawina??

Jeszcze nie mam żadnych lekarstw, złożyłam temat żeby ogarnąć co ze mną będzie. Wyszły bakterie w Ogólnym badaniu moczu i kazali zrobić posiew. Dopiero będę mieć wyniki Za kilka dni, wtedy pójdę do lekarza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz
14 godzin temu, Gość Aga napisał:

Jakie miałaś objawy? Bo ja niemam żadnych . Sikam często ale myślałam ze w ciąży to normalne. 

Też nie miałam żadnych. Wyszło przy okazji badań profilaktycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie stresuj się 🙂 max dostaniesz taki jednorazowy antybiotyk do picia i tyle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×