Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamikadze z płocka

zauroczyłem się na amen w dziewczynie z pracy, takiej 10/10 z wyglądu, mega mi ciężko.. zrobiła złudną nadzieje i olała

Polecane posty

Gość Kamikadze z płocka

no koszmar jakiś co przeżywam już od ponad roku !!, przyszła do nas do pracy nowa dziewczyna (stanowisko niżej, w sumie to jest jeśli chodzi o hierarchie w firmie to na samym dole, bo pracuje na produkcji i to jeszcze na zlecenie przez agencje pracy, ale zupełnie mi to nie przeszkadza), ja jestem kierowcą w owej firmie, zarobki mam minimum 2x takie jak ona, nie chwale się tym, tylko obrazuje jak wyglada nasza roznica zawodowa (bo zaraz jakas wspaniala powie, ze jestem jakims cieciem w firmie pewnie i dlatego mnie nie chce),  , wracamy do tematu.. od razu złapałem z nią kontakt, no generalnie to wszyscy faceci w robocie momentalnie oszaleli bo laska autentycznie z wyglądu jest 10/10, piekna twarz, mega figura, tyłek taki, ze jak na niego patrze to normalnie automatycznie jestem sztywny.. , do tego zaj3.biste piersi, w miare duze mimo , ze ona jest szczupła.. IDEAL, laska z wygladu jest IDEAŁ, nic wiec dziwnego, ze wszyscy faceci w firmie a jest ich sporo momentalnie oszaleli i kazdy chcial się do niej przyblizyc, z calego tego stada to mi sie udalo zblizyc do niej najblizej, rozmawialismy codziennie w pracy, pisalismy ze soba smsy, na massengerze tez pisalismy i to ona zazwyczaj do mnie sie pierwsza odzywala, w koncu poszlismy razem we dwoje na impreze do klubu, tanczylismy cala noc i nawet się przelizalismy na parkiecie. Ja po tym wszystkim to juz bylem w niej tak zakochany, ze zrobilbym wszystko aby ją miec (ale oczywiscie jak na faceta -niby twardziela) przystało mocno to krylem, staralem sie byc obojetny, taki z klasa ale bez napalenia  itp.. takie tam gierki, tak czy owak po 2 miesiacach takiego blizszego kontaktu gdzie naprawde myslalem, ze dzieli nas chwila by nie zostac para ona mi powiedziala wprost, ze to nie to i ze nic z tego nie bedzie i koniec.. potem pol roku nie rozmawialismy ze soba, a potem znowu taki czysto kolezenski kontakt był..  , ta dziewczyna NON STOP mi siedzi w glowie, ciagle ogladam jej fotki na fb, w pracy nie moge sie skupic jak ją widze, po prostu oszalalem, ogłupiałem, a najgorsze jest to, ze ona od roku ma faceta i nawet z nim mieszka, masakra

kobiet ktore sa zbyt atrakcyjne fizyczne sa bardzo niebezpieczne i hamskie, jak najdalej od takich jezeli samemu nie jest sie mega typem, bo po prostu jest bol mega 😕 ehh  pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

Nie dziwie jej sie. 

1. Jestes wlasnie jakimś cieciem, zarabiasz śmieszne pieniądze. Laska 10/10 może mieć Bogacza.

2. Jesteś brzydki. 

3. Roszczeniowy. 

Przegrales zycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

Nie dziwie jej sie. 

1. Jestes wlasnie jakimś cieciem, zarabiasz śmieszne pieniądze. Laska 10/10 może mieć Bogacza.

2. Jesteś brzydki. 

3. Roszczeniowy. 

Przegrales zycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po roku

To kaplica  jak NIE udało  się  odrazu to odgrzewane  kotlety  zawsze  są  niesmaczne swoją  drogą stawiasz  siebie w pozycji  ofiary  a to śmierdzi  na kilometr  masz  coś  na sumieniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikarze z płocka
4 minuty temu, Gość Taka prawda napisał:

Nie dziwie jej sie. 

1. Jestes wlasnie jakimś cieciem, zarabiasz śmieszne pieniądze. Laska 10/10 może mieć Bogacza.

2. Jesteś brzydki. 

3. Roszczeniowy. 

Przegrales zycie. 

1. zarabiam 2x wiecej niz ona, wiec? litosci... i jakos jej chlop nie jest bogaczem, bo jak patrze na fotki na fb z tym typem to gosciu jeździ golfem 3 hahaha

2. nie trafilas, 10/10 na pewno nie jestem (ale to przez niski wzrost raczej bo gdybym mial te 10cm wyzej to spokojnie dalbym sobie takie 8/10, a takto mysle ze okolo 6/10)

3. choja masz w dopie?

byc moze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidm

hm a co sie spodziewales.to jest normalne, ze czlowiek zako...e sie w kims kogo postrzega jako rownie zajebistego i atrakcyjnego co on sam, albo w lepszym. gorszymi mozna sie zabawic, albo olac. sam wybrales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Po roku napisał:

To kaplica  jak NIE udało  się  odrazu to odgrzewane  kotlety  zawsze  są  niesmaczne swoją  drogą stawiasz  siebie w pozycji  ofiary  a to śmierdzi  na kilometr  masz  coś  na sumieniu 

Ta historyjka jest sklecona z kilku innych, nie warta wiec uwagi, ma na celu manipulować jedne a inne wciągnąć dyskusji kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidm

Mi tez niczego nie brakuje, mówią na mnie kociak, wyjątkowa uroda. Gęste blond włosy,proste ładne ząbki, kształt kolor, zdrowe, oczy niebieskie ,pełna usta, migdałowe oczy, mały nosek, ładna cera opalona bez skaz, jestem zgrabna ,szczupla,duze sliczne piersi, wciecie w talii dlugie nogi.nic mi nie brakuje.Ladnie sie ubieram. Mam najlepszych adoratorow, biznesmenow, lekarzy, a jak podrywa mnie taki sklepikarz czy taksowkarz to mysle sobie , a ty co wiesniaku naiwny chcesz ,, jak sie narzuca to wykorzystuje. Jesli nie to sama nie zabiegam, nie szukam a moje kolezanki,rownie atrakcyjne robia tak wlasnie. Naciagaja na kase tych gorszych a z lepszymi sie wiąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🍅🍅🍅🍅

Wymyślone provo arystopeedalesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola
16 minut temu, Gość 🍅🍅🍅🍅 napisał:

Wymyślone provo arystopeedalesa

Hahaha cudne 💖

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolaka
25 minut temu, Gość lidm napisał:

Mi tez niczego nie brakuje, mówią na mnie kociak, wyjątkowa uroda. Gęste blond włosy,proste ładne ząbki, kształt kolor, zdrowe, oczy niebieskie ,pełna usta, migdałowe oczy, mały nosek, ładna cera opalona bez skaz, jestem zgrabna ,szczupla,duze sliczne piersi, wciecie w talii dlugie nogi.nic mi nie brakuje.Ladnie sie ubieram. Mam najlepszych adoratorow, biznesmenow, lekarzy, a jak podrywa mnie taki sklepikarz czy taksowkarz to mysle sobie , a ty co wiesniaku naiwny chcesz ,, jak sie narzuca to wykorzystuje. Jesli nie to sama nie zabiegam, nie szukam a moje kolezanki,rownie atrakcyjne robia tak wlasnie. Naciagaja na kase tych gorszych a z lepszymi sie wiąża.

Żaden wykształcony i inteligentny "bogacz" nie zwróci uwagi na tę..pego "kociaka", no ewentualnie aby sobie ulżyć jednorazowo. Do kogoś kto pisal ze laska 10/10 moze miec bogacza, widzieliście adwokata lub lekarza który spotyka sie z piękna dziewczyną ale niewyksztalconą? No moze w snach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregerg
8 minut temu, Gość pola napisał:

Hahaha cudne 💖

 

przeciez to dragon cwel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregerg
32 minuty temu, Gość lidm napisał:

Mi tez niczego nie brakuje, mówią na mnie kociak, wyjątkowa uroda. Gęste blond włosy,proste ładne ząbki, kształt kolor, zdrowe, oczy niebieskie ,pełna usta, migdałowe oczy, mały nosek, ładna cera opalona bez skaz, jestem zgrabna ,szczupla,duze sliczne piersi, wciecie w talii dlugie nogi.nic mi nie brakuje.Ladnie sie ubieram. Mam najlepszych adoratorow, biznesmenow, lekarzy, a jak podrywa mnie taki sklepikarz czy taksowkarz to mysle sobie , a ty co wiesniaku naiwny chcesz ,, jak sie narzuca to wykorzystuje. Jesli nie to sama nie zabiegam, nie szukam a moje kolezanki,rownie atrakcyjne robia tak wlasnie. Naciagaja na kase tych gorszych a z lepszymi sie wiąża.

ciebei podrywac to moze co najwyzej stary menel spod sklepu ty glupia korwo hahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Umm

Takiego długiego posta wysmażyłeś, wszystko nam napisałeś o jej d.upie i c.yckach, a ani słowa o tym, jaka ta dziewczyna jest.

Ja się jej nie dziwię, pewnie widzi, że się tylko ślinisz na jej ciało, a na nią w gruncie rzeczy nie zwracasz nawet uwagi.

Nawet proces poznawania jej i zaprzyjaźniania się opisujesz jak wyścig z kolegami, a nie jak zakochiwanie się w kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajla
44 minuty temu, Gość Kamikadze z płocka napisał:

(ale oczywiscie jak na faceta -niby twardziela) przystało mocno to krylem, staralem sie byc obojetny, taki z klasa ale bez napalenia  itp.. takie tam gierki, tak czy owak po 2 miesiacach takiego blizszego kontaktu gdzie naprawde myslalem, ze dzieli nas chwila by nie zostac para ona mi powiedziala wprost, ze to nie to i ze nic z tego nie bedzie

Nie angażowaleś  i tutaj popełniłeś błąd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidm
9 minut temu, Gość kolaka napisał:

Żaden wykształcony i inteligentny "bogacz" nie zwróci uwagi na tę..pego "kociaka", no ewentualnie aby sobie ulżyć jednorazowo. Do kogoś kto pisal ze laska 10/10 moze miec bogacza, widzieliście adwokata lub lekarza który spotyka sie z piękna dziewczyną ale niewyksztalconą? No moze w snach

Owszem zwracają na mnie uwagę i są zainteresowani na poważnie, zresztą ja do ślubu nie mam zamiaru się bzykać i każdy o tym wie dlatego nie patrzą na mnie przez ten pryzmat. Nie tylko biznesmeni czy lekarze i prawnicy ale też celebryta się zdarzył, pilkarze. Także lepsza liga . A kto powiedział że jestem niewykształcona? Mam 20 lat i mam już kilka kursów, w szkole byłam jedną z lepszych uczennic. Planuje prestizowe studia.Chciałas/es mi doj/ebac i ci nie wyszło, jak mi przykro. Zawiść to obrzydliwa cecha, popracuj nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cioswnos
39 minut temu, Gość lidm napisał:

Mi tez niczego nie brakuje, mówią na mnie kociak, wyjątkowa uroda. Gęste blond włosy,proste ładne ząbki, kształt kolor, zdrowe, oczy niebieskie ,pełna usta, migdałowe oczy, mały nosek, ładna cera opalona bez skaz, jestem zgrabna ,szczupla,duze sliczne piersi, wciecie w talii dlugie nogi.nic mi nie brakuje.Ladnie sie ubieram. Mam najlepszych adoratorow, biznesmenow, lekarzy, a jak podrywa mnie taki sklepikarz czy taksowkarz to mysle sobie , a ty co wiesniaku naiwny chcesz ,, jak sie narzuca to wykorzystuje. Jesli nie to sama nie zabiegam, nie szukam a moje kolezanki,rownie atrakcyjne robia tak wlasnie. Naciagaja na kase tych gorszych a z lepszymi sie wiąża.

Nie Ty jedna. Do mnie z szacunku nikt nie powie kociak. Tylko jak się ma adoratorów na poziomie to po co wykorzystywać "gorszych"? Zaniżasz sobie renomę i ten niesmak w stylu "serio, pokszalam się z takim wieśniakiem??". Tu ostrzegam "gorszych": nie brać się za nieswoją ligę bo potem płacz. To samo Panie.

Nie można się bawić innymi. Masz urodę i wzięcie? To się ciesz. Ja mam do tego olej w głowie. Ty nie.

Raz, że to obrzydliwe. Dwa, że może Tobą się też bawią ci lekarze i biznesmeni (ładna, głupia, mam kasę, skorzystam i niech spada, będą lepsze). Trzy, to to że Ci "gorsi" to najgorsi mściciele. Jak zechcą to rozpuszczą, że jesteś dzi... z HIV. Po co Ci to? To samo tyczy się innych wrednych pind i facetów. Przerost formy nad treścią. Jak sama o siebie nie zadbasz (bo mało jest facetów przy kasie biorących lalunie bez ambicji i pieniędzy za żony) to będziesz swoje śliczne za młodu, obwisłe na starość piersi wozić z przodu balkonika w specjalnym koszyczku.

Do Autora:

Znałam faceta mającego Golfa 3, który był z bogatej, lekarskiej rodziny. Nikt się tam autami nie rozbijał. Nigdy nie wiemy czy jakiś żul nie ma przypadkiem miliona na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość kolaka napisał:

Żaden wykształcony i inteligentny "bogacz" nie zwróci uwagi na tę..pego "kociaka", no ewentualnie aby sobie ulżyć jednorazowo. Do kogoś kto pisal ze laska 10/10 moze miec bogacza, widzieliście adwokata lub lekarza który spotyka sie z piękna dziewczyną ale niewyksztalconą? No moze w snach

A Kulczyk to niby z mistrzynią intelektu się ożenił? Piosenkarz, celebryta, piłkarz to są bogacze więksi niż  dermatolog czy radca prawny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
3 minuty temu, Gość Lajla napisał:

Nie angażowaleś  i tutaj popełniłeś błąd .

Przecież wy olewacie facetów, którzy się angażują, bo uważacie ich za desperatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Renatka
22 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Przecież wy olewacie facetów, którzy się angażują, bo uważacie ich za desperatów.

Może spotkałeś kobietę , która Ciebie tak potraktowała . Jeżeli zaangażowanie faceta jest adekwatne do czasu , miejsca i odpowiedniej osoby ,nigdy nie spotka się z odrzuceniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer
49 minut temu, Gość Umm napisał:

Takiego długiego posta wysmażyłeś, wszystko nam napisałeś o jej d.upie i c.yckach, a ani słowa o tym, jaka ta dziewczyna jest.

Ja się jej nie dziwię, pewnie widzi, że się tylko ślinisz na jej ciało, a na nią w gruncie rzeczy nie zwracasz nawet uwagi.

Nawet proces poznawania jej i zaprzyjaźniania się opisujesz jak wyścig z kolegami, a nie jak zakochiwanie się w kobiecie.

dokladnie, zgadzam sie w 100% 

 

po prostu jestes napalonym, zdesperowanym leszczem i laska to wyczula, twoje zarobki nie maja nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwer
44 minuty temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Przecież wy olewacie facetów, którzy się angażują, bo uważacie ich za desperatów.

nie, olewamy takich, ktorzy sa napaleni na jedna rzecz - czlyi interesuje ich tylko cialo, a nie wnetrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

kolejny temacik pokazujacy ze mam racje i ze w zyciu pod zadnym pozorem nie mozna uzalezniac czegos od pieknego albo przystojnego ryja ktory i tak predzej czy pozniej zbrzydnie, okoloo 40. no ale wiadomo, kazdy tepak i tepaczka chce miec pieknisie albo pieknisia wiec takie sytuacje i plakanie w podusie sie nie skonczy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laleczka
11 minut temu, Gość lol napisał:

kolejny temacik pokazujacy ze mam racje i ze w zyciu pod zadnym pozorem nie mozna uzalezniac czegos od pieknego albo przystojnego ryja ktory i tak predzej czy pozniej zbrzydnie, okoloo 40. no ale wiadomo, kazdy tepak i tepaczka chce miec pieknisie albo pieknisia wiec takie sytuacje i plakanie w podusie sie nie skonczy 😄

Nie masz racji .Ja wzięłam sobie ,Nie Pięknisia i przepłakałam w poduszkę wiele lat ,bo był dla mnie niedobry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolesław Chrobry
29 minut temu, Gość qwer napisał:

nie, olewamy takich, ktorzy sa napaleni na jedna rzecz - czlyi interesuje ich tylko cialo, a nie wnetrze.

 błagam cię komu te bajki Chcę wcisnąć Prawda jest taka że zawsze olewać e facetów którzy są uczuciowi i którzy by dla was wiele zrobili Ala latacie za takimi co mają was w du.pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lustrzane odbicie
1 godzinę temu, Gość kolaka napisał:

 widzieliście adwokata lub lekarza który spotyka sie z piękna dziewczyną ale niewyksztalconą? No moze w snach

Ja widziałam . Nie w snach ale na jawie . Nie chciała go ,bo miał paskudny charakter . Nękał ją potem długo w końcu się odczepił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
24 minuty temu, Gość Laleczka napisał:

Nie masz racji .Ja wzięłam sobie ,Nie Pięknisia i przepłakałam w poduszkę wiele lat ,bo był dla mnie niedobry . 

nie mialam na mysli ze kazdy niepieknis jest idealem i wspanialy z charakteru 😄 bo wiekszosc ludzi to nedzne zdradzieckie smiecie. jednak patrzenie tylko na wyglad konczy sie prawie zawsze podobnie jak w tym temacie. trafienie na ideal z charakteru to jak wygranie milionow na loterii czy cos podobnego, niewazny wyglad, jesli bedziesz miec nieprawdopodobne i niesamowite szczescie i spotkasz swoj ideal z charakteru to lepiej traktuj go jak skarb. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjb
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A Kulczyk to niby z mistrzynią intelektu się ożenił? Piosenkarz, celebryta, piłkarz to są bogacze więksi niż  dermatolog czy radca prawny. 

Była zona Kulczykq to prawniczka, wiec prawdopodobnie mistrzyni intelektu. Piosenkarz, celebryta i piłkarz? Wspominałam o inteligentnych bogaczach, no chyba ze bycie ktoras z kolei żoną Cię zadowala. Poza tym większość z nich ma wykształcone kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość kjb napisał:

Była zona Kulczykq to prawniczka, wiec prawdopodobnie mistrzyni intelektu. Piosenkarz, celebryta i piłkarz? Wspominałam o inteligentnych bogaczach, no chyba ze bycie ktoras z kolei żoną Cię zadowala. Poza tym większość z nich ma wykształcone kobiety

A mnie chodzi o drugą żonę, z którą pobrał się już jako bogacz, to żadna "doktórka". Co do lekarza to ostatnio oglądałam jak lekarz zab.ił  kochanka ze speluny bo ten go zostawił, to było w programie 997, a ten lekarz od Rossati? Przykłady można mnożyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

A mnie chodzi o drugą żonę, z którą pobrał się już jako bogacz, to żadna "doktórka". Co do lekarza to ostatnio oglądałam jak lekarz zab.ił  kochanka ze speluny bo ten go zostawił, to było w programie 997, a ten lekarz od Rossati? Przykłady można mnożyć. 

Ps czyli lekarz może mieć gust jak Tede od piosenki "pęknięty jeż". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×