Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Lysienie jest straszne, pozbawia twarz jej cech charakterystyczych, brzydota postepuje

Polecane posty

Gość gosc

tylko 15% mezczyzn moze zgolic sie na lyso i pozowac na twardziela, warunkiem takiej udanej transofmracji jest symetryczna czaszka i odpowiednie spojrzenie, do tego muskulatura i sposob bycia

 

sa faceci, co jak zgola sie na lyso wygladaliby jak pacjent po chemioterapi, wiec rady by kazdy kto lysieje golil sie na lyso, sa absurdalne

 

to tak jak szara myszka o twarzy 2/10 nie zalozy miniowy i nie zostanie krolowa  na parkiecie

 

ja jestem mezczyzna nie takim juz mlodym, ale strasznie ubolewam nad lysieniem, ogromne zakola i duze przerzedzenie na tyle glowy powoduja, ze mam mega kompleksy

 

APEL DO NAUKOWCOW, WYNALEZCIE SKUTECZE LEKARSTWO NA LYSIENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak jesteś brzydki to jesteś z włosami czy łysy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

tylko nedzne miekkie frajerstow przejmuje sie tym co mysla o nim inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

Nie każdy może być przystojny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Stąd prosty wniosek: osoby z nieciekawa twarzą muszą przykładać większą wagę do tego co jedzą oraz do aktywności fizycznej. Wtedy wzrok będzie się skupial na ich wyrzezbionej atrakcyjnej sylwetce a nie na pezerzedzonej glowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

No i jak taka 20 miałaby sie z Tobą pokazać? Podniecic sie? Powrót na 🌏 

Co do łysienia - sa sposoby aby je chociaż odrobinę spowolnic. Natury nie oszukasz, starzejesz sie to i lysiejesz. Natomiast ty jako cukrzyk i osoba ogólnie zaniedbana starzejesz sie szybciej. Pominę kwestie przeszczepu, bo to najskuteczniejsza metoda. Ale przede wszystkim: wyrównanie poziomu hormonow w organizmowi, finasteryd o ile jest potrzeba, minoxidil, wszelkie zabiegu odzywiajace cebulkę włosa i poprawiające jej ukrwienie: karboksyterapia, mezoterapia, różnego rodzaju ampułki do skóry głowy z palma sabalowa i chilli na przykład. No ale po co próbować? Lepiej nie robić nic tylko pieprzyc, ze nic nie działa. Ot cały ty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Toteż do przekazywania genów nadaje się tylko dobrze owlosiony brunet bo ma dominujące geny. Zrób sobie przeszczep z jaj i odbytu. Ewentualnie przeszczep tłuszczu z kiełbasy powyżej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Jeszcze tylko dodam, ze bez terapii i zmiany twojego myślenia zostaniesz do końca życia starym kawalerem. Walka z łysieniem to ciężka walka, czasem z wiatrakami, trzeba być konsekwentnym i systematycznym z nie poddawac sie nawet jak nie ma efektów. Na efekty trzeba poczekać, czasem rok, czasem 2. Sa fazy wzrostu włosa. Im wcześniej sie zabierzesz tym większe szanse na sukces, póki ci nie obumarly Mieszki. Tak samo jak z odchudzaniem. Konsekwencja, systematycznośc - tych cech ty nie posiadasz. To nie jest tak, ze 2 razy machniesz hantelkiem i będziesz maczo. Schudłam prawie 40 kg, ćwicząc i zdrowiej jedząc. Ćwiczę kilka lat na silowni i myslsiz ze mam cialo fitnesski? A w życiu...  Z takim podejściem jakie masz to jest skazany na kleske. Tu trzeba walczyć o włosy, o sylwetki, o siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bekson

Mieszki z tej dynastii? Wystarczy kupić peruke i klej. Gorzej jak łeb wielki to i peruka z dywanu perskiego nie pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bekson

Mieszki z tej dynastii? Wystarczy kupić peruke i klej. Gorzej jak łeb wielki to i peruka z dywanu perskiego nie pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zasłuchana.

Nie teagizuj, są gorsze rzeczy na świecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na pszykład łyse jaja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda

Urzekła mnie wasza dyskusja. Nie ma to jak rzyganie przegrywowi, pijakow, oblechow i nieudaczników życiowych w jednym. Gratuluję i miłego dnia panowie. Martwić się nie musicie. Was nie tknie ani gruba ani chuda. Czyści az po śmierć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda
Przed chwilą, Gość Taka prawda napisał:

Urzekła mnie wasza dyskusja. Nie ma to jak rzyganie przegrywowi, pijakow, oblechow i nieudaczników życiowych w jednym. Gratuluję i miłego dnia panowie. Martwić się nie musicie. Was nie tknie ani gruba ani chuda. Czyści az po śmierć. 

Sorry, nie ten temat 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Jestem czysty i zadbany. Posiadam także bujne owłosienie głowowo-łonowe, a mimo to żadna kobieta mnie nie chce, bo nie jezdem przystojny, więc nie wiem po co mi te włosy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
6 minut temu, Gość taki obraz wasz napisał:

Jestem czysty i zadbany. Posiadam także bujne owłosienie głowowo-łonowe, a mimo to żadna kobieta mnie nie chce, bo nie jezdem przystojny, więc nie wiem po co mi te włosy. 

Po to, żebyś nie jęczal że jesteś łysy 😛

Swoją drogą ciekawa jetsem jak wyglądasz. Będąc w twoim wieku jakos nie wiedziałam studentów, którzy byliby jakoś niewiadomo jak odpychajacy zeby zadna ich nie chciała. Trochę rozumiem Twoje żale, bo jako osoba nieidealna ale z dobrym sercem i ciekawym charakterem, również byłam odrzucana i musiałam patrzeć jak faceci latają za dziewczynami wyglądającymi jak modelki, nawet gdy były one prymitywne i puste. Przykre to było i zostawiło urazy na psychice. Ale z wiekiem wyladnialam, schudłam, wiem w końcu jaka fryzura mi pasuje itp. I teraz tamte straciły 80% swojej urody, w dodatku większość z nich pusta jak but a ja znalazłam cudownego mezyczne. Dopiero ok 30. Tobie też się uda, ale nie możesz uprzedzac sie w wszystkich kobiet. W końcu ta jedna Cie pokocha takim jaki jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

Czeszę się twoim szczęściem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Nie musisz się cieszyć cudzym szczęściem. Ty masz wierzyć w to, ze i Ty możesz być szczęśliwy. Poza tym szczęście nie zalezy od drugiej osoby. Pamiętaj o tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba123

Zrob sobie przeszczep. Zobacz na P Stasiaka z Papa Dance. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahaha
57 minut temu, Gość Kobieta napisał:

No i jak taka 20 miałaby sie z Tobą pokazać? Podniecic sie? Powrót na 🌏 

To doskonale pokazuje jakie masz dobre serce 😄 pokazac sie!!!!!! Ku/rwa mac co za tepak... wyglad i tylko wyglad sie liczy i to co ktos pomysli. Idz sie lecz i zabierz ze soba reszte przyglupich kret/ynek ktore mysla tak samo. Jak to dobrze ze kazdy zacznie brzydnac kolo 40 i wtedy zrozumie jaki glupi byl patrzac na wyglad hehehe dobrze wam tak smiecie no ale niestety, wasze pranie mozgu zniszczylo zycie przynajmniej 2 (bo watpie ze ktos podobny do nich istnieje a to nedzne forum tylko to potwierdza) naprawde dobrym osobom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
4 minuty temu, Gość Buahaha napisał:

To doskonale pokazuje jakie masz dobre serce 😄 pokazac sie!!!!!! Ku/rwa mac co za tepak... wyglad i tylko wyglad sie liczy i to co ktos pomysli. Idz sie lecz i zabierz ze soba reszte przyglupich kret/ynek ktore mysla tak samo. Jak to dobrze ze kazdy zacznie brzydnac kolo 40 i wtedy zrozumie jaki glupi byl patrzac na wyglad hehehe dobrze wam tak smiecie no ale niestety, wasze pranie mozgu zniszczylo zycie przynajmniej 2 (bo watpie ze ktos podobny do nich istnieje a to nedzne forum tylko to potwierdza) naprawde dobrym osobom...

Skoro autor na 1 miejscu stawia wygląd to oczywiste jest, ze i sam powinien wyglądać jak model. Chcesz ksiezniczke to sam musisz być ksieciem. Poza tym, tej drugiej osobie trzeba się podobać. Związek to przyjazn połączona z namiętnośca. Trudno by było, żeby zaniedbany 40latek spodobał sie 20. I nie ma w tym nic zlego, dziwnego czy niekulturalnego. To raczej zachcianki autora sa prymitywne, puste i pozbawione uczuc. Przykre to, ze stary cap bez mrugnięcia okiem pozbawipby młodości jakąś młoda, naiwna jeszcze dziewczynę, tylko dla zaspokojenia swojej chuci. Kobiety chudna. Operuja sie by choć trochę sie podobać i nie mają do nikogo pretensji. Tylko wy tutaj macie jakieś chore wizje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahaha

Jeszcze tylko dodam, ze zostanie starym kawalerem to zbawienie w tym kraju gdzie tylko wyglad sie liczy. W zyciu nie chcialbym byc z deb/ilka ktora chce mnie tylko dlatego ze mam (do czasu, ale to niewazne) przystojny ryj. Totalne ponizenie ale wiadomo, chyba tylko ja tak mysle 😄 dlatego tez niezliczona liczba totalnych chodzacych gowien z charakteru (ktorych mialem nieprawdopodobnego pecha znac) ma kobiety i rodziny, chociaz jestem pewien ze zycie z nimi dla tych kobiet to nieopisany koszmar, jak juz minie ta podnieta ich wygladem, niezle musza zalowac ze polecialy na takich smieci ale nic z tym nie robia bo sie boja samotnosci. Tylko placza w podusie i zala sie w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
1 minutę temu, Gość Buahaha napisał:

Jeszcze tylko dodam, ze zostanie starym kawalerem to zbawienie w tym kraju gdzie tylko wyglad sie liczy. W zyciu nie chcialbym byc z deb/ilka ktora chce mnie tylko dlatego ze mam (do czasu, ale to niewazne) przystojny ryj. Totalne ponizenie ale wiadomo, chyba tylko ja tak mysle 😄 dlatego tez niezliczona liczba totalnych chodzacych gowien z charakteru (ktorych mialem nieprawdopodobnego pecha znac) ma kobiety i rodziny, chociaz jestem pewien ze zycie z nimi dla tych kobiet to nieopisany koszmar, jak juz minie ta podnieta ich wygladem, niezle musza zalowac ze polecialy na takich smieci ale nic z tym nie robia bo sie boja samotnosci. Tylko placza w podusie i zala sie w necie...

No właśnie dlatego patrzy sie na charakter. Ale wszystko w granicach rozsądku. Jak ktoś jest zaniedbany do granic możliwości a chce panienek dwukrotnie mlodsza od siebie to coś ma z głową nie tak. 

Po tobie nie widać dobrego charakteryzuje. Jesteś roszczeniowych i taki zaslepiony. Widzisz to co chcesz widzieć. Najpierw sam zacznij patrzeć na charakter a nie na wygląd kobiety a później oczekuj tego od innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahaha

A co wtedy jak charakter niesamowicie sie podoba, wrecz jest idealny, ale nie wyglad? Odrzucisz kogos takiego bo sie nie podoba z wygladu? Nawet wiedzac ze nikogo nawet troche podobnego nigdy juz nie spotkasz. Oczywiscie ze odrzucisz, bo masz wyprany mozg przez puste spoleczenstwo ktore ocenia tylko po wygladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahaha

Gowno o mnie wiesz. Wlasnie ja, jako nieliczny patrze na charakter. Kiedys bylem z dziewczyna ktora nie podobala mi sie z wygladu. Zatkalo? Ale to juz niewazne. To co stalo sie ostatnio sprawilo ze nigdy wiecej nie zaangazuje sie w nic z jakas dziewczyna. Spotkalem moj ideal z charakteru i ja jestem jej idealem, bylbym w stanie zaakceptowac wszystkie jej wady. Dlaczego nie jestesmy i nie bedziemy razem to sie domysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Zapewne macie po 20 lat bo zachowane dziecinne. 

Nie, nie dorzucę. Właściwe z takim jestem. Gdyby ktoś mnie zapytał o mojego wymarzonego to by było: blondyn, niebieskie oczka, 175 cm wzrostu, troche miesisty, pełne usta. A jaki mnie oczarowal osobowością? Wysoki 185 - dla mnie za wysoki, chudy, łysy który kiedyś byl brunetem. Kompletnie nie mój typ, a jednak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LanaBanana
8 godzin temu, Gość gosc napisał:

 

sa faceci, co jak zgola sie na lyso wygladaliby jak pacjent po chemioterapi, wiec rady by kazdy kto ly

ja jestem mezczyzna nie takim juz mlodym, ale strasznie ubolewam nad lysieniem, ogromne zakola i duze przerzedzenie na tyle glowy powoduja, ze mam mega kompleksy

Autorze, nie przejmuj sie. Przynajmniej wiesz ze odstraszysz puste laski. Normalnej kobiecie nie bedzie to przeszkadzac!

Pozdrawiam, kobieta z lysiejacym mezem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahaha

Bardziej chodzi o brzydki ryj a nie jakis wzrost czy zadbanie, tym sie kobiety co chwile probuja wybielac. Jezeli ryj kolesia sie tobie nie bedzie podobal to nigdy z takim nie bedziesz, prawda? Ja sie tej dziewczynie nie podobam z wygladu, z ryja tylko 😄 nie jestem jakims grubasem czy brudasem 😄 ale mnie odrzucila myslac o mnie ze jestem zbyt idealny z charakteru, stworzony dla niej i jej blizniacza dusza ale nic z niczego bo ryj sie nie podoba!!!! Ona ma bardzo dobre serce ale ma ta wade, ze patrzy na nic nie znaczacy wyglad, wlasnie przez to z kim miala do czynienia w zyciu. Wymagania co do wygladu ma ale sama nie jest jakas piekna, jest juz po 30 i to bardzo widac. Je/bac wyglad!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahaha

Bardziej chodzi o brzydki ryj a nie jakis wzrost czy zadbanie, tym sie kobiety co chwile probuja wybielac. Jezeli ryj kolesia sie tobie nie bedzie podobal to nigdy z takim nie bedziesz, prawda? Ja sie tej dziewczynie nie podobam z wygladu, z ryja tylko 😄 nie jestem jakims grubasem czy brudasem 😄 ale mnie odrzucila myslac o mnie ze jestem zbyt idealny z charakteru, stworzony dla niej i jej blizniacza dusza ale nic z niczego bo ryj sie nie podoba!!!! Ona ma bardzo dobre serce ale ma ta wade, ze patrzy na nic nie znaczacy wyglad, wlasnie przez to z kim miala do czynienia w zyciu. Wymagania co do wygladu ma ale sama nie jest jakas piekna, jest juz po 30 i to bardzo widac. Je/bac wyglad!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość D..
5 minut temu, Gość LanaBanana napisał:

Autorze, nie przejmuj sie. Przynajmniej wiesz ze odstraszysz puste laski. Normalnej kobiecie nie bedzie to przeszkadzac!

Pozdrawiam, kobieta z lysiejacym mezem 🙂

Masz rację.. To nie włosy świadczą o człowieku,a całokształt. Byłam z łysym wiele lat i mi nie przeszkadzał brak jego włosów, choć sama mam bujne włosy. Włosy można  zgubić genetycznie,przez chorobę i żadna  kobieta,która ceni ludzi w całości a nie tylko wygląd nie odrzuci kogoś takiego.Pokolenie ludzi,którzy wybierają innych by się z nimi pokazać dla lansu szukają kogoś. Ja jestem starej daty i takich kobiet jak ja jest wiele,co widzą więcej w czlowieku. Pamiętajcie tylko,że ten owlosiony Pan z wiekiem,w wyniku ciężkiej choroby też może stracić włosy.I wtedy go zostawcie,bo nie będzie pasował do wizerunku???Kompleksy są tylko w Twojej głowie autorze,a nie na głowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×