Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gieniuś_z_Kozibobów

Trzaskam sobie w ciula tłuczkiem do kotletów :-(

Polecane posty

Gość Gieniuś_z_Kozibobów

Kochani ludzie, pomóżcie! Mam wstydliwy problem, z którym sobie nie radzę. Może wy mi pomożecie?

Mam mocno obolałego ciula z powodu trzaskania w niego tłuczkiem do kotletów. Codziennie opieram swojego małego o kant stołu, zamykam oczy i walę tłuczkiem. Są ludzie, którzy czerpią z tego przyjemność i ja jestem jednym z nich. Problem tkwi w tym, że przyjemność odczuwam tylko jak nie trafię, a trafiam niestety dosyć często.

Co mam zrobić, aby znaleźć rozwiązanie tego wstydliwego problema? Podczas tejże ceremonii często wszystkie funkcje fizjologiczne lecą mi naraz, spuszczam się jak Proboszcz na myśl o pierwszej komuni świętej. Ostatnio moja żona się zastanawia, skąd na tłuczku zaschnięta śmietanka, skoro u nas w chałupie nie jada się nabiału. Co robić, jak żyć?!?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Heh... nie sądziłam, że się dzisiaj jeszcze uśmiechnę 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Suigahr napisał:

"Gieniuś_z_Kozibobów" zamiast marnowac czas na pisanie ... w internecie i wymyslanie humoru dla starych ludzi bawiacych osoby w podeszlym wieku jak tego powyzej wez sie moze za nie wiem...wypasanie swiniakow w tej swojej wsi kozibobskiej? zenada dac starym ludziom dostep do internetu i juz glupotki jakies i ...ki w glowie albo kłótnie

Przecież to ty jesteś Geniuś z Kozibobów, nie udawaj. Wszyscy wiedzą że tłuczesz sobie młotkiem żeby był większy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Suigahr napisał:

Chyba dzisiejszej nocy schizofrenia uderzyła do tej starej główki nad wyraz mocno, radze zadzwonić po pielęgniarkę w sanatorium by podała jakieś leki i popukać się w główkę, zamiast marnować internet całego hospicjum na wypisywanie pierdołek

Ech ty stary wieprzu lat 65, masz juz taką demencję że udajesz goowniarza a gadka i obsesje ciągle te same, tylko częściej się powtarzasz bo twój zardzewiały gar nie potrafi już wycisnąć nic nowego. Dno szamba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 minut temu, Suigahr napisał:

twoj trolling jest na bardzo slabym poziomie, takze jak probojesz sie poczuc mlodo po przez szczeniackie odzywki i wymysly to nie tym razem dziadku xDD

Dziadek to ty, zwaszcza w porównaniu ze mną 😄 Dużo mi do ciebie brakuje pod względem tuszy, wieku i tepoty umysłowej, która u ciebie postępuje w tempie przyśpieszonym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Suigahr napisał:

twoj trolling jest na bardzo slabym poziomie, takze jak probojesz sie poczuc mlodo po przez szczeniackie odzywki i wymysly to nie tym razem dziadku xDD

Dziadek to ty, zwaszcza w porównaniu ze mną 😄 Dużo mi do ciebie brakuje pod względem tuszy, wieku i tepoty umysłowej, która u ciebie postępuje w tempie przyśpieszonym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I przestań trzaskać w tego ciula, schizofreniku... To ci go nie powiększy 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

NIE JEŻDŻĘ DO SANATORIÓW, ZOSTAWIAM TO STARYM DZIADOM TAKIM JAK TY. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

NIE JEŻDŻĘ DO SANATORIÓW, ZOSTAWIAM TO STARYM DZIADOM TAKIM JAK TY. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Suigahr napisał:

dziadku znowu problemy z pamiecia? xDD i nie denerwuj sie wylacz ten caps lock 

CHYBA RACZEJ U CIEBIE PROBLEMY Z UROJENIAMI? W ŻYCIU NIE BYŁEM NA POBYCIE W SANATORIUM. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Suigahr napisał:

dziadku znowu problemy z pamiecia? xDD i nie denerwuj sie wylacz ten caps lock 

CHYBA RACZEJ U CIEBIE PROBLEMY Z UROJENIAMI? W ŻYCIU NIE BYŁEM NA POBYCIE W SANATORIUM. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Suigahr napisał:

bredzisz dziadku albo rodzina ci wmowila ze to byl hotel i wycieczka

Idź do psychiatry, urojenia są wyleczalne schizofreniku.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Suigahr napisał:

oj jestes powaznie chory wspolczuje......ja na starosc mam zamiar trzymac sie w formie 😉 bo dbam o siebie. i skonczylem szkole wyzsza a po twoich wypowiedziach widze, ze zaciagneli cie do pracy na polu 40 lat temu zaraz po podstawówce. no ale ktos musial orac ziemie i jezdzic trakttorem bym mial swieze bulki wendliny itd w sklepie

Miło że przedstawiłeś nam swój biogram , ja się wychowałem w mieście i skończyłem z doskonałymi wynikami studia na których ty byś nie zrozumiał ani pół zdania, a twoja uczelnia to zapewne była szkoła specjalna, po której jesteś przystosowany tylko do oglądania seriali i żłopania browaru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Suigahr napisał:

oj jestes powaznie chory wspolczuje......ja na starosc mam zamiar trzymac sie w formie 😉 bo dbam o siebie. i skonczylem szkole wyzsza a po twoich wypowiedziach widze, ze zaciagneli cie do pracy na polu 40 lat temu zaraz po podstawówce. no ale ktos musial orac ziemie i jezdzic trakttorem bym mial swieze bulki wendliny itd w sklepie

Miło że przedstawiłeś nam swój biogram , ja się wychowałem w mieście i skończyłem z doskonałymi wynikami studia na których ty byś nie zrozumiał ani pół zdania, a twoja uczelnia to zapewne była szkoła specjalna, po której jesteś przystosowany tylko do oglądania seriali i żłopania browaru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Suigahr napisał:

oj jestes powaznie chory wspolczuje......ja na starosc mam zamiar trzymac sie w formie 😉 bo dbam o siebie. i skonczylem szkole wyzsza a po twoich wypowiedziach widze, ze zaciagneli cie do pracy na polu 40 lat temu zaraz po podstawówce. no ale ktos musial orac ziemie i jezdzic trakttorem bym mial swieze bulki wendliny itd w sklepie

Miło że przedstawiłeś nam swój biogram , ja się wychowałem w mieście i skończyłem z doskonałymi wynikami studia na których ty byś nie zrozumiał ani pół zdania, a twoja uczelnia to zapewne była szkoła specjalna, po której jesteś przystosowany tylko do oglądania seriali i żłopania browaru. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Suigahr napisał:

i znowu ten alzheimer bieda umyslowa tak to jest jak sie pije i rozwala na kanapie calymi dniami przed tv....nudne zycie starych ludzi

jak to, przecież ja nie wysiaduję na kanapie, ty to robisz oglądając seriale i chlejąc! Nudne życie netowego debbila. 

Ale czego wymagać od wsiowego ćwoka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak trzeba być cofniętym w rozwoju, żeby wstawić sobie zdjęcie jakiejś postaci z kreskówki dla dzieci... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Suigahr napisał:

i znowu ten alzheimer bieda umyslowa tak to jest jak sie pije i rozwala na kanapie calymi dniami przed tv....nudne zycie starych ludzi

jak to, przecież ja nie wysiaduję na kanapie, ty to robisz oglądając seriale i chlejąc! Nudne życie netowego debbila. 

Ale czego wymagać od wsiowego ćwoka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Suigahr napisał:

jak trzeba byc cofnietym w rozwoju, zeby nie zauwazyc, ze obrazek jest parodią tej postaci xD nie ponizaj sie juz byciem ameba umyslowa

Jak trzeba być infantylnym, żeby znać się na kreskówkach i sie tą wiedzą przechwalać 😄 😄 😄  I takie coś twierdzi że skończyło studia 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Suigahr napisał:

jak trzeba byc cofnietym w rozwoju, zeby nie zauwazyc, ze obrazek jest parodią tej postaci xD nie ponizaj sie juz byciem ameba umyslowa

Jak trzeba być infantylnym, żeby znać się na kreskówkach i sie tą wiedzą przechwalać 😄 😄 😄  I takie coś twierdzi że skończyło studia 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Suigahr napisał:

tu nie trzeba znac sie na kreskowkach by to zauwazyc, ale nie oczekuje myslenia od prostakow. jako inteligentny czlowiek mam duzo ubawy z twojego blaznienia sie hehe i wiecej dowal tych emotek by pokazac swoje podirytowanie, bardzo mnie to cieszy

Trzeba się znać na kreskówkach,a znają się na nich tylko dzieci i cofnięci w rozwoju tak jak ty. Ktoś kto tego nie ogląda nie może wiedzieć co to za postać. Do obrazu twojego ograniczenia dochodzi jeszcze infantylizm, oprócz wsi, piwa i seriali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeźwym okiem
1 godzinę temu, Suigahr napisał:

ogolem to wole byc mlody w kwiecie wieku niz byc takim zawistnym bucem po 50. no ale bede walczyl o odebranie wam mozliwosci pisania w internecie i jestem pewny ze szanse tej walki sa bardzo wysokie na sukes biorac pod uwage co mozna zobaczyc w internecie. nie tylko w tym temacie czy na tym forum, ale wszedzie na wszystkich stronach. kazda osoba po 40 sie poniza.

To wywalczysz sobie bo masz 65 lat spleśniały buraku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeźwym okiem
1 godzinę temu, Suigahr napisał:

ogolem to wole byc mlody w kwiecie wieku niz byc takim zawistnym bucem po 50. no ale bede walczyl o odebranie wam mozliwosci pisania w internecie i jestem pewny ze szanse tej walki sa bardzo wysokie na sukes biorac pod uwage co mozna zobaczyc w internecie. nie tylko w tym temacie czy na tym forum, ale wszedzie na wszystkich stronach. kazda osoba po 40 sie poniza.

To wywalczysz sobie bo masz 65 lat spleśniały buraku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeźwym okiem
1 godzinę temu, Suigahr napisał:

ogolem to wole byc mlody w kwiecie wieku niz byc takim zawistnym bucem po 50. no ale bede walczyl o odebranie wam mozliwosci pisania w internecie i jestem pewny ze szanse tej walki sa bardzo wysokie na sukes biorac pod uwage co mozna zobaczyc w internecie. nie tylko w tym temacie czy na tym forum, ale wszedzie na wszystkich stronach. kazda osoba po 40 sie poniza.

To wywalczysz sobie bo masz 65 lat spleśniały buraku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gieniuś_z_Kozibobów

Szanowni Państwo, stroicie sobie żarty ze wstydliwego problema! Proszę o konkretne porady - co zrobić, aby tłuczkiem do kotletów z zamkniętymi oczami nie trafiać we własnego ciula?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×