Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Siusiugar ty tchórzu założyłeś wszędzie bad gateway żebym ci nie mógł odpowiadać

Polecane posty

Gość Gosc

Bo sie boisz moich celnych odpowiedzi ty tłuku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ach to dlatego panuje tutaj festiwal głupoty 😕 Przydałby się ktoś rozgarnięty, żeby podnieść poziom tych forów. Nieźle dam sobie z tym radę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Festiwal głupoty, 100% prawdy o tobie. Już wtedy pisałeś autotematycznie, jestes tępy i nie rejstrujesz niczego poza pustym wnętrzem swojej bani. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 minut temu, Suigahr napisał:

obsyp sie jeszcze brokatem to moze ktos cie zauwazy w tym cyrku jaki prezentujesz swoim umyslem. chociaz nazywanie tego co masz w glowie umyslem jest obraza dla boga.

Brokatem? Jesteś nie dość że tępy, to jeszcze dziwny. Nie rozumiem czemu wp utrzymuje takiego moderatora. Pewnie nie wiedzą co tu odstawiasz i jakie ubóstwo myśli sobą prezentujesz 😕 A pracodawca traci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ta blokada jeszcze działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Brokatem? Jesteś nie dość że tępy, to jeszcze dziwny. Nie rozumiem czemu wp utrzymuje takiego moderatora. Pewnie nie wiedzą co tu odstawiasz i jakie ubóstwo myśli sobą prezentujesz 😕 A pracodawca traci. 

Też to zauważyłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hahaha osoba inteligentna co spedza cały dzień w netflixie oglądajac seriale i chlejąc piwsko 😄 Tyle już napisałeś a inteligencji ani śladu 😄 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co jest w tobie takiego barwnego, ten rysunek z jakiejś kreskówki? Cały czas dowodzisz swojego ograniczenia. Ja mam 10000000000 razy ciekawszą osobowość i naprawdę mogę tu fajne rozkręcić wszystkie fora 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Suigahr napisał:

zreszta jestes nudny w ch uu j to nie powiedzialbym ze masz ciekawsza osobowosc ;D

No niestety muszę rozmawiać ...em czyli tobą w jego języku, bo inaczej nie zrozumie. Dla ciebie ciekawe są seriale, dla mnie mnóstwo innych dziedzin życia i gałezi wiedzy, toteż dla tępaka jestem nudny jak wykład na wyższej uczelni dla osła jakim jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I co z tym banem, ćwoku? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Suigahr napisał:

no faktycznie lubujesz sie w róznych dziedzinach....opierdalajac sie na kanapie ogladajac tv i ponizajac sie w internecie. faktycznie baaaaaaaaardzo ciekawe 

Ja sie nie poniżam, ty kupo goowna co przesiaduje na zbiorniku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Suigahr napisał:

jezeli masz mnie za moderatora to twoje iq spadlo do 0 wiecej nie musze dodawac xDD

No rzeczywiście, jak taki ... mógłby być moderatorem, przeciez to niemożliwe. Przeszkadzałby ci to w oglądaniu netflixa, tępaku po szkole specjalnej (albo prywatnej uczelni co teraz na jedno wychodzi). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Takie goowno mnie straszy banem 😄 śmiech na sali. Wracaj do swoich seriali I M B E C Y L U tylko do tego się nadajesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znowu ten motyw wsi. Mówią, ze człowiek może wyjść ze wsi, ale wieś z człowieka nigdy. Z ciebie nie wyszła, ciągle siedzisz po uszy w gumnie, chlupie ci w bani i wylewa się uszami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×