Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 92s

Kocham ją choć mi dała kosza

Polecane posty

Gość 92s

Wiem że ona też coś czuję a ja po prostu nie sprawdziłem wielu rzeczy zanim wystartował em. Chcę spróbować ponownie bo dla mnie to ta jedyna czy się nie osmiesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Działaj a nie myśl jak to wygląda.  Co mówiła jak ci dała kosza poprzednio? Dawno to było? Mogła zmienić zdanie z czasem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Więcej szczegółów poproszę. Napisałeś jakieś enigmatyczne zdanie i mamy coś niby poradzić ?

Po pierwsze, wybacz dosadność ale goowno wiesz co ona czuje. Nadinterpretujesz jej zachowania. Nawet jak sypiasz regularnie z kobietą to nie ma pewności, że będzie chciała w ogóle z Tobą być.

Tak więc więcej szczegółów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 92s
8 minut temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Więcej szczegółów poproszę. Napisałeś jakieś enigmatyczne zdanie i mamy coś niby poradzić ?

Po pierwsze, wybacz dosadność ale goowno wiesz co ona czuje. Nadinterpretujesz jej zachowania. Nawet jak sypiasz regularnie z kobietą to nie ma pewności, że będzie chciała w ogóle z Tobą być.

Tak więc więcej szczegółów. 

Jakie szczegóły mam podać, wiek, miejsce zamieszkania bo nie rozumiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
56 minut temu, Gość 92s napisał:

Wiem że ona też coś czuję a ja po prostu nie sprawdziłem wielu rzeczy zanim wystartował em. Chcę spróbować ponownie bo dla mnie to ta jedyna czy się nie osmiesze

Nie ośmieszysz się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W życiu warto walczyć o miłość! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
24 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie ośmieszysz się. 

Nie słuchaj cięcia. Chcesz być dumny czy mieć te kobietę? No właśnie więc startuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Www
1 godzinę temu, Gość 92s napisał:

Wiem że ona też coś czuję a ja po prostu nie sprawdziłem wielu rzeczy zanim wystartował em. Chcę spróbować ponownie bo dla mnie to ta jedyna czy się nie osmiesze

Jeżeli wiesz ze ona coś czyje to nie poddawaj się 😁 W jaki sposób dała ci kosza i po czym wnioskujesz ze ona coś czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
1 godzinę temu, Gość 92s napisał:

Jakie szczegóły mam podać, wiek, miejsce zamieszkania bo nie rozumiem? 

Słabo Ci wyszedł żart. Po prostu z Twojego tematu nic nie wynika. W jakich okolicznościach się poznaliście, czy coś miedzy wami było. Czego niby nie sprawdziłeś zanim zagadałeś ? W jaki sposób wystartowałeś i w jaki sposób zareagowała ? Konkretnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121

Dostałeś kosza i chcesz o nią walczyć? To nie jest normalne. Szanuj się chłopie. Odpuść. Zrozum, że nic na siłę. Miłości sobie u niej nie wychodzisz. Też tak się kiedyś wkopałem. Dostałem kosza , a mimo tego, wciąż wierzyłem, że będziemy razem. To było chore. Straciłem niepotrzebnie wiele miesięcy, dużo energii i zdrowia zanim zrozumiałem, że robiłem z siebie skończonego frajera i ...a. Ona miała mnie gdzieś gdyż kochała innego. Do tej pory nie rozumiem jak doszło do tego, że na własne życzenie tak się zeszmaciłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
40 minut temu, Gość 92s napisał:

Wiem że ona też coś czuję a ja po prostu nie sprawdziłem wielu rzeczy zanim wystartował em. Chcę spróbować ponownie bo dla mnie to ta jedyna czy się nie osmiesze

zdarzaja sie kosze tymczasowe, 

czegos nie sprawdzil, wystartowal z pozycji palanta i klops

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jednak udowodnic, ze nie jest sie tak na prawde palantem ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
32 minuty temu, Gość gość121 napisał:

Dostałeś kosza i chcesz o nią walczyć? To nie jest normalne. Szanuj się chłopie. Odpuść. Zrozum, że nic na siłę. Miłości sobie u niej nie wychodzisz. Też tak się kiedyś wkopałem. Dostałem kosza , a mimo tego, wciąż wierzyłem, że będziemy razem. To było chore. Straciłem niepotrzebnie wiele miesięcy, dużo energii i zdrowia zanim zrozumiałem, że robiłem z siebie skończonego frajera i ...a. Ona miała mnie gdzieś gdyż kochała innego. Do tej pory nie rozumiem jak doszło do tego, że na własne życzenie tak się zeszmaciłem. 

To przeczytaj pajacu że autor ma przesłanki by myśleć że jej się podoba durna pało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czego nie sprawdziłeś ? I jakie to przesłanki? Kobiety czasami zmieniają zdanie a kosz nie jest ostateczny? Pytanie czy to faktycznie był kosz czy tylko ty to tak odebrałeś a ona ma inne zdanie w tej materii. Faceci często myślą 0/1 kobiety już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

kobiety to kurrwy nigdy nie wolno za nimi biegać, nigdy kuurrwaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

To przeczytaj pajacu że autor ma przesłanki by myśleć że jej się podoba durna pało

On się jej podoba mówisz .No to pięknie. Niedługo ślub. Będziesz jego świadkiem. Dobrej zabawy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She

I ona się schowała bo on ją olewał i płaczę i snuje się jak cień. Brawo jesteś dziad niszczysz miłość 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×