Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

500 plus, tak ale na dzieci urodzone naturalnie co uważacie o takim projekcie, czas pokazac tym wygodnickim że nie ma nic za darmo

Polecane posty

Gość Gość

Podobno tym kobietom która mają cc na życzenie mają dzawac 800 plus za wykazanie się rozumem i za bycie w dalszym ciągu człowiekiem. Podobno te co naturalnie urodziły są uznawane za krowy więc dostaja krowie 500 plus i ponoć mają zacząć udostępniac ich wysrane mózgi w galotach jako przestroga dla ludzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lllle

Cc jest ratunkiem czasami wiem bo się przekonałam o tym.... Wtedy nic nieważne dla matki jak to ma być ratować dziecko jak najszybciej.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Podobno tym kobietom która mają cc na życzenie mają dzawac 800 plus za wykazanie się rozumem i za bycie w dalszym ciągu człowiekiem. Podobno te co naturalnie urodziły są uznawane za krowy więc dostaja krowie 500 plus i ponoć mają zacząć udostępniac ich wysrane mózgi w galotach jako przestroga dla ludzi. 

Podobno przy cc wycinają dziecko z brzucha , a nie mózg:D Tu jednak chyba pomylili rejony! 

Bycie człowiekiem  😄 Co jest wiecej ludzkiego i bardziej kobiecego niz poród naturalny? 

Wiesz, posunęłabym się o stwierdzenie ze poród cc na życzenie, to zakonczenie inkubowania płodu... ! No ale po co wstrzynać durną awanture. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

 

Bycie człowiekiem  😄 Co jest wiecej ludzkiego i bardziej kobiecego niz poród naturalny? 

wiadro między nogami. Jeżeli dobrze trzymasz mocz to nie jesteś prawdziwą kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

wiadro między nogami. Jeżeli dobrze trzymasz mocz to nie jesteś prawdziwą kobietą

Wiesz co opowiadasz? 

Ok jezeli Twoj maz wypomina ci wiadro miedzy nogami, to wspolczuc faceta.No ale to poziom inteligencji, rowniez Twój, bo sama wybralas se chlopa. Rozumiem, ze z autopsji piszesz!

Mam jednak dla ciebie pocieszenie, u zarajów cywilizowanej europy, gdy jeszcze katolicyzm nie odgrywał roli w zyciu ludzi, kobiety poi 7-12porodach naturalnych, ktore miay problemy z narzadami rozrodczymi , ich stanem. W celu zaspokojenia seksualnego, wspolzyly jednoczesnie z dwoma mezczyznami, jakby to  teraz sie nazywało "na dwa baty" i tez zaznały ukojenia. Przemysl skoro ,tak ci doskwiera ten problem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Racja napisał:

Uważam, że trzeba iść nawet dalej i rozszerzyć to o wyłącznie naturalne poczęcie. Proponuję nawet powołać komisję poczęciową w składzie: ksiądz proboszcz, przewodnicząca matek różańcowych, pani z osiedlowego warzywniaka. W celu poczęcia dziecka trzeba będzie złożyć specjalny wniosek, stawić się w wyznaczonym terminie na komisji i odbyć populację zapłodnieniową, w pozycji po bożemu w giezłach z wyciętymi dziurami na genitalia.

Padłam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Podobno tym kobietom która mają cc na życzenie mają dzawac 800 plus za wykazanie się rozumem i za bycie w dalszym ciągu człowiekiem. Podobno te co naturalnie urodziły są uznawane za krowy więc dostaja krowie 500 plus i ponoć mają zacząć udostępniac ich wysrane mózgi w galotach jako przestroga dla ludzi. 

😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Wiesz co opowiadasz? 

Ok jezeli Twoj maz wypomina ci wiadro miedzy nogami, to wspolczuc faceta.No ale to poziom inteligencji, rowniez Twój, bo sama wybralas se chlopa. Rozumiem, ze z autopsji piszesz!

Mam jednak dla ciebie pocieszenie, u zarajów cywilizowanej europy, gdy jeszcze katolicyzm nie odgrywał roli w zyciu ludzi, kobiety poi 7-12porodach naturalnych, ktore miay problemy z narzadami rozrodczymi , ich stanem. W celu zaspokojenia seksualnego, wspolzyly jednoczesnie z dwoma mezczyznami, jakby to  teraz sie nazywało "na dwa baty" i tez zaznały ukojenia. Przemysl skoro ,tak ci doskwiera ten problem.

 

🤣

 

ciekawe czy twój mąż wie jaką masz rozległą wiedzę na temat brania na dwa baty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

🤣

 

ciekawe czy twój mąż wie jaką masz rozległą wiedzę na temat brania na dwa baty

zaznaczyć należy że to wiedza teoretyczna, wyczytana w pamiętnikach i zapiskach przeróżnych dam , zwłaszcza Francuzek , bo u nich ta sfera była dość mocno rozwinięta. 

Proponuję poczytać, to na prawde nie boli, na początku może  sprawiać trudność, ale potem idzie już całkiem fajnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

JPRD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

zaznaczyć należy że to wiedza teoretyczna, wyczytana w pamiętnikach i zapiskach przeróżnych dam , zwłaszcza Francuzek , bo u nich ta sfera była dość mocno rozwinięta. 

Proponuję poczytać, to na prawde nie boli, na początku może  sprawiać trudność, ale potem idzie już całkiem fajnie :D:D

ja tam wolę inne lektury, ale rozumiem że jak zdrowie już nie to samo, to zostaje przynajmniej literatura erotyczna 🤷‍♀️ miłego czytania 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaaaa
5 minut temu, Gość Gość napisał:

zaznaczyć należy że to wiedza teoretyczna, wyczytana w pamiętnikach i zapiskach przeróżnych dam , zwłaszcza Francuzek , bo u nich ta sfera była dość mocno rozwinięta. 

Proponuję poczytać, to na prawde nie boli, na początku może  sprawiać trudność, ale potem idzie już całkiem fajnie :D:D

hahaha, to niezłe damy jak brały na dwa baty 🤣 😂 co ty czytasz dziewczyno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

ja tam wolę inne lektury, ale rozumiem że jak zdrowie już nie to samo, to zostaje przynajmniej literatura erotyczna 🤷‍♀️ miłego czytania 🤣

literatura erotyczna 😄 jejku z kim ja pisze!

Obawiam sie ze tematy na kafe nie mieszcza sie w granicach szeroko pojetej literatury, ale twoj wybor , co czytasz, bylebys nie powtarzał bredni zaczytanych na kaffee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość o jaaaa napisał:

hahaha, to niezłe damy jak brały na dwa baty 🤣 😂 co ty czytasz dziewczyno 

no damy, damy, bo pospólstwo wówczas niepismienne było. No ogarnijcie sie, troche wiedzy ogolnej i faktów posplatac razem... no na litosc, az taki ciemogród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fuj ble ble

A niech te krówska z zdewastowanym kroczem dostaja nawet 1000! Nic im nie wynagrodzi tego że jak rodziły to odgrywały rolę zarzynanego prosiaka 🤣 a mąż puszczal pawia w kiblu jak sobie ich pysk prosiaka przypomniał 🤮 nic takiego upokorzenia nie wynagrodzi. Te wiadro między nogami o tym strach myśleć... Bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

no damy, damy, bo pospólstwo wówczas niepismienne było. No ogarnijcie sie, troche wiedzy ogolnej i faktów posplatac razem... no na litosc, az taki ciemogród?

to były dobre czasy, teraz pospólstwo jest trochę piśmienne, siedzi na kafe i bredzi o damach co biorą na dwa baty 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jaaa
2 minuty temu, Gość Fuj ble ble napisał:

A niech te krówska z zdewastowanym kroczem dostaja nawet 1000! Nic im nie wynagrodzi tego że jak rodziły to odgrywały rolę zarzynanego prosiaka 🤣 a mąż puszczal pawia w kiblu jak sobie ich pysk prosiaka przypomniał 🤮 nic takiego upokorzenia nie wynagrodzi. Te wiadro między nogami o tym strach myśleć... Bleee

wiadro im nie straszne, jedna już pisze że się szykuje na dwóch na raz i problem rozwiązany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

to były dobre czasy, teraz pospólstwo jest trochę piśmienne, siedzi na kafe i bredzi o damach co biorą na dwa baty 😄

oj a Ty co tu robisz? czyzbys zbładził ? czy jednak w owo pospólstwo sie wpisujesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

oj a Ty co tu robisz? czyzbys zbładził ? czy jednak w owo pospólstwo sie wpisujesz:D

nie przeszkadza mi jedna wariatka 😂 poza tobą są tu jeszcze inni ludzie z większymi rozumkami, wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

nie przeszkadza mi jedna wariatka 😂 poza tobą są tu jeszcze inni ludzie z większymi rozumkami, wiesz

czyli co , standard kafe.. brakło argumentów, trzeba obrazić.. Pozdrawiam i zachęcam do poczytania czegoś wiecej , czegoś co rozwinie horyzont myslowy, a nie zaszufladkuje myslenie w "bo ja tak uwazam i tak ma byc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

PORÓD NATURALNY TO NAJWIĘKSZE UPOKORZENIE DLA KOBIETY 

NIE MA BARDZIEJ ŻAŁOSNEGO WIDOKU NIŻ TE WYJĄCE KROWY I WYKLUWAJCE BOMBLA PRZEZ WIADRO! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

czyli co , standard kafe.. brakło argumentów, trzeba obrazić.. Pozdrawiam i zachęcam do poczytania czegoś wiecej , czegoś co rozwinie horyzont myslowy, a nie zaszufladkuje myslenie w "bo ja tak uwazam i tak ma byc"

nie chcę, żeby mój horyzont myślowy rozwijał się w stronę seksu z wieloma partnerami, ale co ty robisz w łóżku to twoja sprawa, nie musisz się tutaj tłumaczyć 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja jestem za tym żeby kobietę po naturalnym porodzie wyrzucać na wysypisko śmieci jak odpadki bo takie coś staje się już zwykłym odpadkiem dla otoczenia który budzi obrzydzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

A ja jestem za tym żeby kobietę po naturalnym porodzie wyrzucać na wysypisko śmieci jak odpadki bo takie coś staje się już zwykłym odpadkiem dla otoczenia który budzi obrzydzenie. 

a mozę włśnie na opak, to kobieta która nie jest w stanie wydac na świat potomka siłąmi natury, powinna zostać wysterylizowana, by nie powielać tego kłopotu. Mam tu na myśli np niewspółmierność miednicy, czy inne cechy wrodzone, kóre może przekazać dziecku w genach.  Dazymy do swiata w ktorym czlowiek przestanie rozmnazac sie bez medycyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pjg

I jeszcze jak co niektóra przy porodzie najpierw nasra a potem w to samo miejsca dziecko wypadnie. Wręcz obrzydliwe. A potem zdziwione że mąż ma do niej obrzydzenie i jak on tak śmie. No jak przecież księżniczka urodziła i on musi ja zawsze wielbić:/ żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

a mozę włśnie na opak, to kobieta która nie jest w stanie wydac na świat potomka siłąmi natury, powinna zostać wysterylizowana, by nie powielać tego kłopotu. Mam tu na myśli np niewspółmierność miednicy, czy inne cechy wrodzone, kóre może przekazać dziecku w genach.  Dazymy do swiata w ktorym czlowiek przestanie rozmnazac sie bez medycyny

To rozumiem że rodziłaś w lesie? Czy sterylne warunki się nie liczą za pomoc medyczną? 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thhhthhh
6 godzin temu, Lili_96 napisał:

Przeczytaj co dokładnie napisalam. 

Nawet jeśli to prowo to niestety ale istnieją takie pustaki. Tak więc to na przyszłość 🙂

Niestety ,masz rację , są na świecie takie pustaki jak autorka.

Ja miałam wskazania medyczne do cesarki, bo mam wykrzywioną miednicę i choćby się męczeńsko i macierzyńsko-patriotycznie męczyła dwie doby, dziecko by nie wyszło ze mnie naturalnie. nie i koniec.  A to, jak kiepsko się czułam przez tydzien po cesarce, i bolesność taka dziwna, taki przeszywajacy ból przez sekundę od czasu do czasu, w bliźnie, zdecydowały o tym, że nie mam więcej dzieci  - bo czekalaby mnei kolejna cc.

pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna86
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Co jest wiecej ludzkiego i bardziej kobiecego niz poród naturalny? 

padłam  😄😄

dodam, że urodziłam naturalnie!! 😄  you made my day, i.d.i.o.t.k.o.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Justyna
1 minutę temu, Gość Justyna86 napisał:

padłam  😄😄

dodam, że urodziłam naturalnie!! 😄  you made my day, i.d.i.o.t.k.o.

 

Właśnie zburzyłaś jej cały światopogląd - rodzące sn kontra reszta świata 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Hahaha jakie pińset, tysiaka niech wam dadzo od razu a wy będziecie tylko się roochać i płodzić patologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×