Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona

Odpisuje na pierwszą wiadomość, na fb, a na pozostałe już nie. Co jest??

Polecane posty

Gość ona

Czy mam po prostu napisać do niego z pytaniem, czy chce, żebym przestała do niego pisać, bo tak to odczuwam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laki

dokładnie tak napisz mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

I w dodatku jest widoczny. Czasami coś tam tłumaczy, że cierpi na chroniczny brak czasu. Czasami odpisze na 2-3 wiadomości i przestaje. Kuźwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

Tzn. jest widoczny, kiedy czekam na odpowiedź, a nie odpisuje. Widzę, że wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym przestała do niego pisać, widać że mu się nie chce odpisywać, o nic innego nie może chodzić, więc sytuacja już jest wyklarowana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ja bym przestała do niego pisać, widać że mu się nie chce odpisywać, o nic innego nie może chodzić, więc sytuacja już jest wyklarowana. 

ech... 😞  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Bo mu się narzucasz! Po co pierwsza pieszesz? To on jako facet częściej powinien do Ciebie pisać pierwszy a tak widzi ze mentalnie mu się podajesz na tacy i jest znudzony. Jakby mu zależało to sam by pisał i podtrzymywał rozmowę a nie odpisywał zdawkowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bo mu się narzucasz! Po co pierwsza pieszesz? To on jako facet częściej powinien do Ciebie pisać pierwszy a tak widzi ze mentalnie mu się podajesz na tacy i jest znudzony. Jakby mu zależało to sam by pisał i podtrzymywał rozmowę a nie odpisywał zdawkowo. 

no ale to tylko znajomy, ok, podoba mi sie, ale oboje jestesmy zajeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

jak pytam co u niego, to milknie, a na zywo normalnie opowiadal. wiec nie wiem co myslec i czy cos pisac w ogole jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To tym bardziej jak jestescie zajęci to na co liczysz? Podoba Ci się wiec chyba na cos liczysz jednak a on może wtedy siedzi ze swoja dziewczyna i nie chce wdawać się w dyskusje i za wiele pisać z jakąś koleżanką bo jego kobieta może się wkurzyc. To normalne a Ty zajmij się swoim facetem bo widzę ze juz chcesz na nowa gałąź przeskoczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Gosc napisał:

Bo mu się narzucasz! Po co pierwsza pieszesz? To on jako facet częściej powinien do Ciebie pisać pierwszy a tak widzi ze mentalnie mu się podajesz na tacy i jest znudzony. Jakby mu zależało to sam by pisał i podtrzymywał rozmowę a nie odpisywał zdawkowo. 

- TAKICH GŁUPOT NIGDY NIE SŁUCHAJ!!!!!! To bzdura, że facet powinien to czy tamto, że kobieta powinna tylko siedzieć i pachnieć nie mieć własnej inicjatywy. Nigdy tak nie postępuj. Postępuj tylko i wyłącznie zgodnie z sobą akceptując konsekwencje, jeśli będzisz postępowała inaczej, to będziesz udawać kogoś kim nie jestes.

Masz ochote do niego pisać? Pisz! Nie odpisze? - zaakceptuj. 


Wyobraź sobie, że zaczynasz postępować tak jak ten geniusz, którego zacytowałem wyżej. Nie piszesz pierwsza, olewasz tego kolegę przez co on się Tobą interesuje. Wszystko się rozwija i zaczynacie być razem. I co? Będziesz już zawsze go zlewać, bo w takiej się zakochał? Chce Ci się zawsze udawać kogoś kim nie jesteś? Bądź sobą i gromadź dookoła siebie tylko ludzi, którzy lubią Cię taką jaka jesteś, a nie taką jaką udajesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu

Kobieto...ale poza tym zadnych innych problemow nie masz? Dzieci w Afryce gloduja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja bym przestała do niego pisać, widać że mu się nie chce odpisywać, o nic innego nie może chodzić, więc sytuacja już jest wyklarowana. 

Jakby chciał, to by odpisał. Nie ma sensu wnikać w powody. Olej go, nic nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaasuu

jak ja nie mam czasu na pogaduszki to tez nie odpisuje, szczegolnie do kolegow, mimo ze widoczna jestem, fb sluzy mi, niekoniecznie towarzysko do zabijania czasu, co innego osoba wazna w moim zyciu, ale to tez napisze kiedy sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

- TAKICH GŁUPOT NIGDY NIE SŁUCHAJ!!!!!! To bzdura, że facet powinien to czy tamto, że kobieta powinna tylko siedzieć i pachnieć nie mieć własnej inicjatywy. Nigdy tak nie postępuj. Postępuj tylko i wyłącznie zgodnie z sobą akceptując konsekwencje, jeśli będzisz postępowała inaczej, to będziesz udawać kogoś kim nie jestes.

Masz ochote do niego pisać? Pisz! Nie odpisze? - zaakceptuj. 


Wyobraź sobie, że zaczynasz postępować tak jak ten geniusz, którego zacytowałem wyżej. Nie piszesz pierwsza, olewasz tego kolegę przez co on się Tobą interesuje. Wszystko się rozwija i zaczynacie być razem. I co? Będziesz już zawsze go zlewać, bo w takiej się zakochał? Chce Ci się zawsze udawać kogoś kim nie jesteś? Bądź sobą i gromadź dookoła siebie tylko ludzi, którzy lubią Cię taką jaka jesteś, a nie taką jaką udajesz. 

Dzięki. Jedna z nielicznych na tym forum, wartościowych wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehee
37 minut temu, Gość ona napisał:

Dzięki. Jedna z nielicznych na tym forum, wartościowych wypowiedzi.

Nie rozumiesz psychologii damsko-meskiej autorko. Taaa pisz do niego pierwsza za każdym razem to zaraz całkiem Cie oleje bo nie jesteś wyzwaniem dla niego i emocjonalnie podajesz się na tacy. Nie masz pojęcia jak myślą faceci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehee
38 minut temu, Gość ona napisał:

Dzięki. Jedna z nielicznych na tym forum, wartościowych wypowiedzi.

Nie rozumiesz psychologii damsko-meskiej autorko. Taaa pisz do niego pierwsza za każdym razem to zaraz całkiem Cie oleje bo nie jesteś wyzwaniem dla niego i emocjonalnie podajesz się na tacy. Nie masz pojęcia jak myślą faceci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
5 minut temu, Gość Hehee napisał:

Nie rozumiesz psychologii damsko-meskiej autorko. Taaa pisz do niego pierwsza za każdym razem to zaraz całkiem Cie oleje bo nie jesteś wyzwaniem dla niego i emocjonalnie podajesz się na tacy. Nie masz pojęcia jak myślą faceci. 

No nie mam, mogę tylko się domyślać, bo facetem nie jestem. Domyślam się, że chcą gonić króliczka. Ale jak już jednego króliczka ma w domu, to chce gonić kolejnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc jasnowidz

Nie, autorka, nie rozumie ze facet nie jest zainteresowany. Zajmuje sie zona i malutkim dzieckiem, a on nie moze sie pogodzic, ze ja teraz olal, bo jak byl jej instruktorem, to byl dla niej mily. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa
4 godziny temu, Gość ona napisał:

Czy mam po prostu napisać do niego z pytaniem, czy chce, żebym przestała do niego pisać, bo tak to odczuwam??

to pytanie postawi go w nieciekawej sytuacji, ciezko komus powiedziec, nie pisz, plus twoj żal, po prostu czekaj az odpisze, moze bedzie miec ochote pogadac, jednak jestes tylko kolezanka a napalasz sie nie wiem na co, wg mnie na to pytanie tym bardziej nie odpisze, pomysli ze jestes typem namolnym ktory ma spore oczekiwania, na zywo odpowiadal bo nie mial wyjscia, kultura sprawia ze sie odpowiada a tu ma wyjscie, robi co chce, a wybiera brak odpowiedzi, tym bardziej ze w zwiazku, a kolega powyzej ktory pisze o odzywaniu sie pierwszy,  mozna, oczywiscie, ale tylko dwa razy pod rzad, potem czekasz jesli cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gosc jasnowidz napisał:

Nie, autorka, nie rozumie ze facet nie jest zainteresowany. Zajmuje sie zona i malutkim dzieckiem, a on nie moze sie pogodzic, ze ja teraz olal, bo jak byl jej instruktorem, to byl dla niej mily. 

Okaaa to znowu ta desperatka od instruktora jazdy? 🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skskssksku
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

- TAKICH GŁUPOT NIGDY NIE SŁUCHAJ!!!!!! To bzdura, że facet powinien to czy tamto, że kobieta powinna tylko siedzieć i pachnieć nie mieć własnej inicjatywy. Nigdy tak nie postępuj. Postępuj tylko i wyłącznie zgodnie z sobą akceptując konsekwencje, jeśli będzisz postępowała inaczej, to będziesz udawać kogoś kim nie jestes.

Masz ochote do niego pisać? Pisz! Nie odpisze? - zaakceptuj. 


Wyobraź sobie, że zaczynasz postępować tak jak ten geniusz, którego zacytowałem wyżej. Nie piszesz pierwsza, olewasz tego kolegę przez co on się Tobą interesuje. Wszystko się rozwija i zaczynacie być razem. I co? Będziesz już zawsze go zlewać, bo w takiej się zakochał? Chce Ci się zawsze udawać kogoś kim nie jesteś? Bądź sobą i gromadź dookoła siebie tylko ludzi, którzy lubią Cię taką jaka jesteś, a nie taką jaką udajesz. 

To bzdury co piszesz. Jasne kobieta może wszystko. Ale co do zasady kobiety i mężczyźni diametrialnie się różnią. Normalny facet to zdobywca. Taka natura. Zależy mu to się stara, zabiega itp. Jak nawet ledwo odpisuje to mu po prostu nie zależy 🤷‍♀️ Żadna emancypacja tu nie pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domikja
3 godziny temu, Gość ona napisał:

No nie mam, mogę tylko się domyślać, bo facetem nie jestem. Domyślam się, że chcą gonić króliczka. Ale jak już jednego króliczka ma w domu, to chce gonić kolejnego?

Tym bardziej, potrzebuje wyzwań. A Ty sama wpychasz się w ręce. I nie ważne czy przestaniesz czy on, on zwyczajnie ma cie gdzieś skoro nie odpisuje. Gdyby był zainteresowany odzywał by się sam z siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
4 godziny temu, Gość Hehee napisał:

Nie rozumiesz psychologii damsko-meskiej autorko. Taaa pisz do niego pierwsza za każdym razem to zaraz całkiem Cie oleje bo nie jesteś wyzwaniem dla niego i emocjonalnie podajesz się na tacy. Nie masz pojęcia jak myślą faceci. 

Bzdura. Nigdy bym nie odrzucił kobiety, która mi się podoba, tylko dlatego że pisze pierwsza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Skskssksku napisał:

To bzdury co piszesz. Jasne kobieta może wszystko. Ale co do zasady kobiety i mężczyźni diametrialnie się różnią. Normalny facet to zdobywca. Taka natura. Zależy mu to się stara, zabiega itp. Jak nawet ledwo odpisuje to mu po prostu nie zależy 🤷‍♀️ Żadna emancypacja tu nie pomoże. 

Dokladnie i to juz się nie zmieni! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie mów ze to Ty od instruktora jazdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
51 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie mów ze to Ty od instruktora jazdy...

to nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Ludzie maja zwyczajnie problem z dostrzeganiem oznak braku zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Jeśli ktoś Cię ignoruje  nie przeszkadzaj mu w tym"- Budda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też mam takiego "adoratora". Na początku go lubiłam, choć nie jest w moim typie, ale... zniechęca mnie jego nachalność czasem.

Np. nie odpiszę mu w czasie godziny, to on pisze jeszcze ze 3 smsy w stylu " co jest? " :(", "czyli już nie chcesz pisać?", "niech zgadnę, jednak nie chcesz się spotkać?", "gratuluję...".

Nie muszę chyba pisać, że po takich tekstach tracę ochotę na odpisywanie mu bo czuję, że ktoś coś na mnie wymusza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×