Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tacy są

90 % mężczyzn to molestatorzy i zboczeńcy taka jest prawda

Polecane posty

Gość tacy są

Nawet tu na forum upajają się jak by to gwałcili kobiety a nieraz i grozili kobietom gwałtem!! Molestują kobiety wszędzie gdzie się da. Gorsze niż zwierzęta nadają się tylko do klatek + kaftan biezpieczeństwa i wariotkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

Prawda, właśnie przeczytałam historie jak jeden uważał się za porządnego, ale był podniecony, więc zgwałcił kuzynke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzenio zwyrol
2 minuty temu, Gość tacy są napisał:

Nawet tu na forum upajają się jak by to gwałcili kobiety a nieraz i grozili kobietom gwałtem!! Molestują kobiety wszędzie gdzie się da. Gorsze niż zwierzęta nadają się tylko do klatek + kaftan biezpieczeństwa i wariotkowo.

Ja lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacy są
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Widzę wpływy Andrei Dworkin...

mylisz się bo nie czytałam żednej książki tej pani, tylko wypowiedzi facetów w iinternecie i własne przeżycia w realu z nimi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość tacy są napisał:

mylisz się bo nie czytałam żednej książki tej pani, tylko wypowiedzi facetów w iinternecie i własne przeżycia w realu z nimi!!

Znaczy Andrea nie była jednak tak oderwana od rzeczywistości, jak wielu sądziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemek
11 minut temu, Onkosfera napisał:

Znaczy Andrea nie była jednak tak oderwana od rzeczywistości, jak wielu sądziło...

IDŻ STARA DUUPO SPAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość przemek napisał:

IDŻ STARA DUUPO SPAĆ

Spokój! Leżeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacy są
10 minut temu, Onkosfera napisał:

Znaczy Andrea nie była jednak tak oderwana od rzeczywistości, jak wielu sądziło...

okazało się że nie można zaufać nawet takiemu facetowi którego znalałam od wielu lat  bo nagle się w jedną sekundę w zwierzę zamienia a co już dopiero mówić o obcych na ulicy. Te ich wypowiedzi w internecie to koszmar, że też nikt nie daje kary za to mniej by kłapali durnym dziobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda

A 90% kobiet to wyrachowane coorvy bez uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No cóż, widać 90% facetów kręci uganianie się i roochanie zwierząt (tym właśnie są polki). 10% noormalnych (ja) ma na was wywalone bo jesteście puste, tępe i do niczego się nie nadajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgvalcony
18 godzin temu, Gość tacy są napisał:

90 % mężczyzn to molestatorzy i zboczeńcy

Dzieki temu kobiety maja życie uslane różami. Mężczyzni mają odwrotnie, bo kobiety nie chcą molestować, osmieszają młodych chłopców, bo mają seksualność pasożytniczą, oczekują fagasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×