Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorkkka

Jes biedna bo wzięłam na raty sprzęt do domu

Polecane posty

Gość GOSC 3
3 godziny temu, Gość Autorkkka napisał:

Mały dochód coś ok 4500zl na miesiąc. Czasami dorabiam na sprzątaniu. Stałych opłat cos ok. 1600zl z nowym kredytem. Latem mniej bo opłata za gaz zmaleje. 

dwoej doroslych tak malo zarabia? szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Ygffghj napisał:

Po pierwsze, nie dawaj dziecku napromieniowanego żarcia. Jest wiele możliwości szybkiego podgrzania jedzenia. Po drugie nie wydaje się pieniędzy, których się nie ma. Żyje według tej reguły i nie wiem co to znaczy mieć długi. 

o kolejna wariatka strasząca promieniowaniem, 5G i siedząca najpewniej w folii aluminiowej w domu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkkka

Więcej nie chcą płacić. Wszędzie na około najniższa może parę zł więcej. My nie Warszawa czy inne duże miasto. Same sklepy i kilka zakładów. Wybór mały z pracą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie ma czegoś takiego jak kredyt 0% i raty gratis. Ktoś na tym kredycie musi zarobić i tak zapłacisz za coś więcej niż miałabyś zapłacić kupując za gotówkę. To jest już syndrom sztokholmski, takie przywiązanie i umiłowanie rat i kredytów. Nigdy nie będzie się opłacać brać czegoś na raty. 

Jeżeli dana rzecz np. Lodówka wszędzie ma tą samą cenę, a np. W jednym sklepie jest na raty 0 procent to wtedy są raty zero, nie interesuje mnie że np. sklep dzieli się z bankiem swoją marżą skoro za gotówkę taniej tego nie kupię, a przy okazji można wyrobić zdolność kredytową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nie ma czegoś takiego jak kredyt 0% i raty gratis. Ktoś na tym kredycie musi zarobić i tak zapłacisz za coś więcej niż miałabyś zapłacić kupując za gotówkę. To jest już syndrom sztokholmski, takie przywiązanie i umiłowanie rat i kredytów. Nigdy nie będzie się opłacać brać czegoś na raty. 

Jeżeli dana rzecz np. Lodówka wszędzie ma tą samą cenę, a np. W jednym sklepie jest na raty 0 procent to wtedy są raty zero, nie interesuje mnie że np. sklep dzieli się z bankiem swoją marżą skoro za gotówkę taniej tego nie kupię, a przy okazji można wyrobić zdolność kredytową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Im h

My nie mamy nic na kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wereszka

każdy bieże coś na raty, chociaż sama staram się tego unikać, to ostatnio kupiłam irobota na raty i co, jest super, a ja sobie spokojnie spłacam bez spiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

moim zdaniem ludzie którzy biora rzeczy na kredyt sa głupi, a nie biedni. Zwłaszcza takie bzdety jak mikrofala. Na allegro czy olx bys dostala taka jak kupiłas pewnie za 200 zł, jak sie umie szukac to sa b fajne rzeczy sprzedawane okazyjnie, a nawet oddawane za darmo

 

Moze i kupisz taniej, ale jaka masz gwarancje ile ta mikrofala pociagnie. Byc moze za pol roku bedziesz i tak musial/a kupic nowa. Wiec podwojny wydatek. Przy nowej masz gwarancje przynajmniej. Ja wole kupowac nowe rzeczy, niz znosic do domu rupiecie, ktore i tak za chwile sie zepsuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Moze i kupisz taniej, ale jaka masz gwarancje ile ta mikrofala pociagnie. Byc moze za pol roku bedziesz i tak musial/a kupic nowa. Wiec podwojny wydatek. Przy nowej masz gwarancje przynajmniej. Ja wole kupowac nowe rzeczy, niz znosic do domu rupiecie, ktore i tak za chwile sie zepsuja.

Rozumiem twój tok myslenia, ale ja ogólnei bardzo sobie chwale to kupowanie, oczywiscie trzeba umiec kupowac i wybierac. Rzeczy se sklepu obecnie tez potrafia byc po roku- dwóch do wywalenia. A gwarancje z reguły obejmuja tylko niektóre rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

5.II - imieniny: Dobiemara, Dobiemira, Lubodroga, Radomiła, Strzesławy i Strzeżysławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×