Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hm ?

Kobitki powiedzcie jakie to uczucie,jak facet,ktory wam sie bardzo podoba komplementuje inna dziewczyne,ladniejsza i zgrabniejsza od was ? Hm ?

Polecane posty

Gość Akimuszki666😎

Hmmm pewnie dostają białej gorączki? 🙋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm ?
3 minuty temu, Gość Akimuszki666😎 napisał:

Hmmm pewnie dostają białej gorączki? 🙋

Tez tak mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płeć piękna

To napisz bo sama wiesz jak to jest oświeć nas.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza mi gdy inne kobiety są komplementowane... sama też czasem komplementuje : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o facecie, który mi się podoba ale nic nas nie łączy - mam to gdzieś. Najpewniej zauroczenie by mi szybko minęło. Jeśli natomiast komplementowałby facet, z którym jestem w związku, to poczułabym się źle, ale nie przez tą moją "konkurentkę", tylko przez to, że związałam się z kimś szalenie nietaktownym 🙂 W samym komplemencie nie ma nic złego bo ja sama potrafię docenić czyjąś urodę, jednak co innego stwierdzić fakt, że ktoś jest atrakcyjny, a co innego rozpływać się w zachwycie i jawnie pokazywać pożądanie w stosunku do obiektu adoracji. Myślę, że w takiej sytuacji żadnej kobiecie nie byłoby do śmiechu... To samo w drugą stronę - facet też poczułby się w takiej sytuacji lekko upokorzony. Sztuka polega na tym, by umieć zachować klasę i żeby komplementy były wyważone. To niestety potrafią tylko nieliczni 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.fox

Jeśli to kolega to złość a jeśli ktoś kogo kocham to cholerny ból .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Jezeli mowi prawde to jeszcze przytakne, natomiast jesli "bajeruje" i wiem, ze klamie - milcze, by nie robic jej przykrosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm ?
Dnia 29.01.2020 o 21:30, Gość Płeć piękna napisał:

To napisz bo sama wiesz jak to jest oświeć nas.....

Ja nie wiem,bo to zawsze mnie komplementuja :) Dlatego pytam te brzydsze,tak z ciekawosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×