Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aleksandra

PROBLEM

Polecane posty

Gość Aleksandra

Mam problem z moją koleżanką, która ma 25 lat i chodzi na plac zabaw żeby się huśtać. Wszelki próby by przestała na nią nie działają. Popsuła już parę sprzętów i gdy w 2019 roku plac zabaw został odnowiony ona znów tam chodzi. Skarzyła się, że ktoś ją straszy, że zadzwoni na policję i wlepią jej mandat karny. Czy takie coś może się wydarzyć? Jak można jej pomóc uporać jej się z tym problemem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Problem jest dość poważny i z powagą proszę go przyjąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania
14 godzin temu, Gość Aleksandra napisał:

Mam problem z moją koleżanką, która ma 25 lat i chodzi na plac zabaw żeby się huśtać. Wszelki próby by przestała na nią nie działają. Popsuła już parę sprzętów i gdy w 2019 roku plac zabaw został odnowiony ona znów tam chodzi. Skarzyła się, że ktoś ją straszy, że zadzwoni na policję i wlepią jej mandat karny. Czy takie coś może się wydarzyć? Jak można jej pomóc uporać jej się z tym problemem. 

głupia jesteś? ja mam 30 lat i chodze się hustać bo lubię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra
3 godziny temu, Gość Ania napisał:

głupia jesteś? ja mam 30 lat i chodze się hustać bo lubię 

Może i jestem głupia ale to moja koleżanka i chce jej oszczędzić tego wstydu. Mieszkamy w miejscowości w której psy dupą szczekają za przeproszeniem, tu każdy się zna a ludzie są okropnie zawistni. Jest mi jej najzwyczajniej w świecie szkoda. Myślę też, że straszenie kogoś to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 26 lat.Od dziecka kocham huśtawki,także to jestem w stanie zrozumieć...Nieodpowiedzialnego podejscia,juz nie bardzo...Może zróbcie taką z lin i deski...Nawet gdzieś w lesie..Z koleżanką porozmawiaj o konsekwencjach i alternatywie dla jej zabawy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×