Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość A

Okłamał mnie chłopak co do wieku

Polecane posty

Gość Gość A

Mam 19 lat jestem z  chłopakiem od jakiegoś czasu do tej pory myślałam że ma 22 lata bo tak mówił a dzisiaj przez przypadek dowiedziałam się że ma 25 nie Wim co o tym myśleć zostawić go albo dać mu szansę tylko że to jednak 6 lat starszy już powiedziałam. Koleżanką że  ma 22 boję się że się bendom śmiały że chodzę że sraruchem one mają straszych o 2 lata max a albo młodszych od siebie nie Wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

19 latki maja młodszych, to co z dziećmi chodzą czy jak.. XD Przecież 6 lat to żadna różnica, ja wolę starszych a nie dzieci. Dziecko to mam w domu i wystarczy a facet to ma być facet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex

Tak Ci powiedział dla tego bo pewnie zauważył że nie lubisz dużo starszych a ty mu się pewnie bardzo podobasz jak bi ci powiedział prawdę byś go pewnie olała a po za tym co cię obchodzą koleżanki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uyt

Jak Ciebie bardziej obchodzi zdanie koleżanek niż to jaki jest partner to może faktycznie weź się za naukę czy co tam.. Zresztą 25 latek to bardzo młody chłopak i nie wiem w czym problem. To nie jest 40 latek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A
3 minuty temu, Gość Ewa napisał:

19 latki maja młodszych, to co z dziećmi chodzą czy jak.. XD Przecież 6 lat to żadna różnica, ja wolę starszych a nie dzieci. Dziecko to mam w domu i wystarczy a facet to ma być facet. 

Nie no młodszych czyli moją po 18 lat a przeważnie mają takich co mąją po 21 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex
5 minut temu, Gość Ewa napisał:

19 latki maja młodszych, to co z dziećmi chodzą czy jak.. XD Przecież 6 lat to żadna różnica, ja wolę starszych a nie dzieci. Dziecko to mam w domu i wystarczy a facet to ma być facet. 

A ile masz lat jak można wiedziec? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ściemnił więc go rzuć. Może imię też wymyślił? Kłamca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewora
Przed chwilą, Gość Gość A napisał:

Nie no młodszych czyli moją po 18 lat a przeważnie mają takich co mąją po 21 

A to ma znaczenie jakich przeważnie maja, znaczy w jakim wieku czy może to jakimi są ludźmi?Jesteś jeszcze bardzo dziecinna dlatego lepiej zostaw go i ten temat. Kiedyś też byłam bardzo zakochana, koleżanki mi odradzaly bo stary (o 9 lat).. Spotkałam go po latach i serce mi stanęło. Facet wygląda lepiej niż moi rówieśnicy, bardzo zamożnych, ma piękna żonę, ma to coś, ideał. Byłam głupia i tego nie zmienię. Słuchałam niby koleżanek, które teraz wiem, były zwyczajnie zazdrosne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja siostra ma 20 lat a jej facet 28 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

Po pierwsze weź słownik a z czasem zacznij myśleć o facetach. Szukasz pewnie jakiegoś chłopaka do pochwalenia się przed "psiapsulkami" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Ewora napisał:

A to ma znaczenie jakich przeważnie maja, znaczy w jakim wieku czy może to jakimi są ludźmi?Jesteś jeszcze bardzo dziecinna dlatego lepiej zostaw go i ten temat. Kiedyś też byłam bardzo zakochana, koleżanki mi odradzaly bo stary (o 9 lat).. Spotkałam go po latach i serce mi stanęło. Facet wygląda lepiej niż moi rówieśnicy, bardzo zamożnych, ma piękna żonę, ma to coś, ideał. Byłam głupia i tego nie zmienię. Słuchałam niby koleżanek, które teraz wiem, były zwyczajnie zazdrosne. 

Dokładnie koleżanki to zły doradca a zwłaszcza w tym wieku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat opinia koleżanek nie powinna być dla Ciebie istotna, bo to Ty chodzisz z chłopakiem i jeśli Ci on odpowiada, to nic im do tego. Niestety ja osobiście bym takiego kłamstwa nie wybaczyła. Skoro tak łatwo przyszło mu zatajenie swojego prawdziwego wieku i oszukuje Cię już na początku związku, to z czasem będzie tylko gorzej... Taki człowiek na pewno nie wzbudziłby mojego zaufania. Ja bym się na Twoim miejscu poważnie zastanowiła czy warto taką farsę dalej ciągnąć, ale decyzja należy do Ciebie :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pindzio

Jaki staruch ja mam 26 lat i tak się nie czuje podrywam Jeszce młodsze od ciebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Mizo napisał:

Akurat opinia koleżanek nie powinna być dla Ciebie istotna, bo to Ty chodzisz z chłopakiem i jeśli Ci on odpowiada, to nic im do tego. Niestety ja osobiście bym takiego kłamstwa nie wybaczyła. Skoro tak łatwo przyszło mu zatajenie swojego prawdziwego wieku i oszukuje Cię już na początku związku, to z czasem będzie tylko gorzej... Taki człowiek na pewno nie wzbudziłby mojego zaufania. Ja bym się na Twoim miejscu poważnie zastanowiła czy warto taką farsę dalej ciągnąć, ale decyzja należy do Ciebie :

E tam takie kłamstwo to normalka a dziewczyny nie kłamią co do wieku chłopaków kłamią  a potem normalnie znimi są 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

E tam takie kłamstwo to normalka a dziewczyny nie kłamią co do wieku chłopaków kłamią  a potem normalnie znimi są 

Normalka, ale tylko w męskim świecie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za głupoty

ja prdl, tak słabe i denne prowo, a kafeteryjne ...ki łykają jak gęsi ziarno 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A

Tylko że jak będę miała 24 lata to on już 30 a jak rozmawiałam z moją kuzynką która właśnie ma 24 lata to powiedziała że z 30 latkiem nigdy w życiu ona spotyka się z 21/22 latkami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Mizo napisał:

Normalka, ale tylko w męskim świecie 🙂

Jak miałem 22 lata to poznałem dziewczynę co mówiła że ma 19 lat a miła naprawdę miała 17 i normalnie z nią byłem nawet mnie to kręciło bo wole młodsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość A napisał:

Tylko że jak będę miała 24 lata to on już 30 a jak rozmawiałam z moją kuzynką która właśnie ma 24 lata to powiedziała że z 30 latkiem nigdy w życiu ona spotyka się z 21/22 latkami 

Bo twoja kuzynka ma syndrom starości dlatego lata za gówniarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arab

Mam kolegę co sobie ujmuje lat ma 32 ale wygląda bardzo chłopienco wygląda na 26.27 lat i tak mówi a po to żeby wyrywać młode dziewczyny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia21

Mój chłopak jest odemnie starszy 7 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

głupkowate provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteś bardzo niedojrzała jak ocenisz chłopaka po wieku  a po za tym starszy jest lepszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A

Dalej nie Wiem co robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość A napisał:

Dalej nie Wiem co robić 

Zmień koleżanki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

Mój też  mnie na początku kłamał co do swojego wieku taka jest   natura  jest faceta  ale  po  spędzone nocy razem już to Dlamnie  nie miało znaczenia liczy się miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Starszy chłopak to jest podstawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati

To kłamca, zostaw to. Zaczął znajomość od kłamstwa, bo chciał młodszej. Myślisz, że jak coś innego mu się wymarzy, to prawdę Ci powie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Gość A napisał:

Mam 19 lat jestem z  chłopakiem od jakiegoś czasu do tej pory myślałam że ma 22 lata bo tak mówił a dzisiaj przez przypadek dowiedziałam się że ma 25 nie Wim co o tym myśleć zostawić go albo dać mu szansę tylko że to jednak 6 lat starszy już powiedziałam. Koleżanką że  ma 22 boję się że się bendom śmiały że chodzę że sraruchem one mają straszych o 2 lata max a albo młodszych od siebie nie Wiem co robić

6 lat to nie jest bardzo duża różnica, ale okłamał Cię, a co więcej pokazał, że potrafi kłamać przez dłuższy czas.Może naprawdę mu na Tobie zależy, ale jeśli zauważysz więcej kłamstw, to po prostu go zostaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A
28 minut temu, Gość Pati napisał:

To kłamca, zostaw to. Zaczął znajomość od kłamstwa, bo chciał młodszej. Myślisz, że jak coś innego mu się wymarzy, to prawdę Ci powie?

Skłamał dlatego  bo myślał że nie będę chciała no cóż trochę miał racji bo mam barierę wiekową ale znowu podoba mi się jest taki inny od tych chłopaków z mojego otoczenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×