Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kiedy facet mówi "normalnie takie kobiety nie są w moim typie, ale ty..."

Polecane posty

Gość GośćAaA

To o czym piszecie to jeszcze nic! Ja spotkałam się z czymś takim - dość intensywna choć krótka znajomość (bez sexów czy intensywniejszych "działań", same pocałunki). Wydawało się, że facet patrzy na mnie, przez cały czas znajomości, maślanymi oczami. No, a ponieważ równo wtedy jechałam z tekstami (było już o poglądach na temat dzieci, ślubu, jak to będzie budzić się rano obok siebie, jak będą wyglądać ewentualne kłótnie - to on z reguły zaczynał temat) to zdałam pytanie, w sumie takie luźne, że nigdy nie usłyszałam od niego komplementu, że np. ładnie wyglądam. Na to on, że mi mówił, ale chyba nie słyszałam i po dłuższej wymianie zdań: "wiesz ja nie patrzę na wygląd" i dodał wyjaśniająco, że potem ten wygląd i tak nie ma znaczenia, bo się wszyscy starzejemy, ważniejsze jest czy pasuje komuś ta osoba czy się dogadaja. A poza tym to on nie jest w tym dobry (komplememtowaniu i rozwodzeniu się na takie tematy). No i co powiecie o tym?? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość GośćAaA napisał:

To o czym piszecie to jeszcze nic! Ja spotkałam się z czymś takim - dość intensywna choć krótka znajomość (bez sexów czy intensywniejszych "działań", same pocałunki). Wydawało się, że facet patrzy na mnie, przez cały czas znajomości, maślanymi oczami. No, a ponieważ równo wtedy jechałam z tekstami (było już o poglądach na temat dzieci, ślubu, jak to będzie budzić się rano obok siebie, jak będą wyglądać ewentualne kłótnie - to on z reguły zaczynał temat) to zdałam pytanie, w sumie takie luźne, że nigdy nie usłyszałam od niego komplementu, że np. ładnie wyglądam. Na to on, że mi mówił, ale chyba nie słyszałam i po dłuższej wymianie zdań: "wiesz ja nie patrzę na wygląd" i dodał wyjaśniająco, że potem ten wygląd i tak nie ma znaczenia, bo się wszyscy starzejemy, ważniejsze jest czy pasuje komuś ta osoba czy się dogadaja. A poza tym to on nie jest w tym dobry (komplememtowaniu i rozwodzeniu się na takie tematy). No i co powiecie o tym?? 😂

Dyplomata😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

To o czym pisze autorka to jest typowy negging i polega na pozornym komplementowaniu a tak naprawdę negowaniu czyjejś atrakcyjności i służy do obniżenia pewności siebie drugiej osoby. Mężczyźni (zresztą dotyczy to obu płci) stosują ten chwyt wówczas, gdy kobieta bardzo im się podoba, ale wkurza ich jej pewność siebie, drażni ich to, że ona wie, że jest atrakcyjna. Wówczas mówią coś w stylu: zawsze podobały mi się tylko brunetki, ale Ty też jesteś niezła. Lub: zawsze lubiłem kobiety z dużym biustem, ale Ty też jesteś niezła.

 

W sumie to ma sens. Widza atrakcyjna kobiete i chca zabic jej dobra samoocene :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Facet idący do klubu na podryw nie idzie tam szukać romantycznej miłości, idzie by znaleźć sex. I próbuje to zrobić po najmniejszej lini oporu, wybiera najbardziej chętną kobiete lub taka u której będzie miał najważniejsze szansę, im dalej od jego ideału i kanonów piękna tym łatwiej o sex. Z drugiej strony kobiety się na to zgadzają, przecież mało atrakcyjna, z nadwagą która nie ma powodzenia zdaje sobie sprawę że pijany przystojniak który chamsko ciągnie ją do WC na loda chce tylko loda nic więcej, no chyba że myśli że zrobi mu tak dobrze że zostanie jej mężem

To tylko pokazuje jacy faceci sa beznadziejni 🙂 kobieta moze im sie nie podobac, ale z desperacji rzuca sie na wszystko. 

Tylko, ze to nie dotyczy tylko podrywu w barach. Mialam sytuacje, ze podrywali mnie znajomi znajomych wyciagajac na kawe chociaz wczesniej potrafili sie zarzekac, ze takie kobiety jak ja nie sa w ich typie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

I dogodź kobietom człowieku! Wszystkie piszczą że faceci tylko na wygląd lecą, jak trafił się taki który patrzy na wnętrze to jeszcze gorzej bo nie komplementuje, ma zachwalać coś co nie ma dla niego większego znaczenia? 

Bo o ile kobieta nie jest naprawde brzydka to moze sobie znalezc takiego ktoremu bedzie sie bardzo podobac 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dokładnie!Lena uwielbiam czytać twoje wypowiedzi

Dziękuję 🙂 

Szkoda, że ja nie mogę Cię jakoś zidentyfikować wśród gości gości 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W sumie to ma sens. Widza atrakcyjna kobiete i chca zabic jej dobra samoocene :/

Lub po prostu odrobinkę zbić jej pewność siebie, niech sobie nie myśli, że jest taka idealna, niech wie, że mógłbym mieć lub, że miewałem lepsze, ale... ja w sumie taki litościwy jestem i dla niej mogę zrobić wyjątek, niech dziewczyna poczuję radość, że choć dla mnie nie jest idealna to jednak może coś...

Piosenka "Narcyz" aż sama się nuci 😉

Bo osobowość narcystyczna to wcale nie jest ktoś bardzo pewny swojej atrakcyjności - wręcz przeciwnie. Narcyz to osoba bardzo niepewna swojej wartości, dlatego ciągle musi się w tym upewniać np. w oczach kobiet lub udowadniać, że inni są gorsi i do tego służy negging np.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Raczej nieśmiały. Rozumiem go bo też jestem bardzo dyplomatycznie nieśmiały.

Uderz w stół  😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie rozumiem. Odpowiadałem na post Onkosfery. Z czym masz problem? 

 

Nie mam żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss
 

Raczej nieśmiały. Rozumiem go bo też jestem bardzo dyplomatycznie nieśmiały.

Maestro!! usta i ..oczy mi się śmieją kiedy Ciebie widzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss
 

Serio? 

NO CO JA ZROBIĘ? TO TAK SAMO Z SIĘ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Maestro nadal obciągasz facetom na priv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss
 

Na tym temacie przed chwilą wypowiadała się psycholożka, specjalistka od ludzkich zachowań, zapytaj ją o radę.

Dlaczego uważasz że potrzebuję czyjejś rady? Sama wiem co dla mnie dobre,  uśmiechać się to nie grzech a samo zdrowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss
 

Maestro nadal obciągasz facetom na priv?

czemu go obrażasz?Nie podoba mi się to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qosc
 

Dlaczego uważasz że potrzebuję czyjejś rady? Sama wiem co dla mnie dobre,  uśmiechać się to nie grzech a samo zdrowie:)

Nie czujesz, że szuka zaczepki ,do kogo by się tu przypierdulić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Rozumiem. Mniemam, że przez przypadek zacytowałaś mój post i napisałaś "uderz w stół". Czasami tak bywa. Pośpiech.

 Kot mi przebiegł po klawiaturze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qosc
 

Nie czujesz, że szuka zaczepki ,do kogo by się tu przypierdulić?

Ciekawe kogo tym razem ma na oku zeby sie z nim powyzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Dlaczego uważasz że potrzebuję czyjejś rady? Sama wiem co dla mnie dobre,  uśmiechać się to nie grzech a samo zdrowie:)

Edka nie znasz? Lubi się wymądrzac albo obrazać 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Widzę i czuje, że nastąpiła ewakuacja z ero.

 Brzmi tylko cisza 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

 Kot mi przebiegł po klawiaturze. 

Ale głupia scie Ra, największe dno kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Takie zachowanie nazywa się negging. Nishka mówi o tym w swoim ostatnim filmiku na youtubie. 

 

Idz te swoje mądrości dzieciom z przedszkola pier do lic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Dokładnie tak w dodatku z półuśmiechem politowania nad pożałowania godnymi metodami podrywu.

Kobieta, która zna swój poziom atrakcyjności i fizycznej i intelektualnej od razu pozna się na takich tanich sztuczkach i albo oleje rozmówcę, albo postara się zrobić z niego głupka a to przy tego typu absztyfikantach najczęściej nie jest trudne.

Niestety jest wiele kobiet, które po takich słowach robią rzecz najgłupszą na świecie - starają się udowodnić, że jednak są super.

Jedna z nich jesteś ty. Cały czas zamiast zająć się rodzina, sobą czy czymś pożytecznym, przesiadujesz na kafe i starasz się udowodnić podstarzalym onankom których na oczy nie zobaczysz, że jesteś taka fajna, wklejajac do tego jakieś zdjęcie z neta co świadczy o tym, że usilnie zależy ci, aby zrobić na obcych ludziach wrażenie. W oczach normalnej, inteligentnej osoby jesteś pusta i glupiutka a twoje zachowanie żałosne, wzbudzasz tylko litość. Ze tez weszłam tu i trafiłam akurat na cis takiego. Żegnam, bo i tak już straciłam zbyt dużo jakże cennego czasu na takie coś jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jedna z nich jesteś ty. Cały czas zamiast zająć się rodzina, sobą czy czymś pożytecznym, przesiadujesz na kafe i starasz się udowodnić podstarzalym onankom których na oczy nie zobaczysz, że jesteś taka fajna, wklejajac do tego jakieś zdjęcie z neta co świadczy o tym, że usilnie zależy ci, aby zrobić na obcych ludziach wrażenie. W oczach normalnej, inteligentnej osoby jesteś pusta i glupiutka a twoje zachowanie żałosne, wzbudzasz tylko litość. Ze tez weszłam tu i trafiłam akurat na cis takiego. Żegnam, bo i tak już straciłam zbyt dużo jakże cennego czasu na takie coś jak ty

W oczach normalnej osoby wypowiedzi Leny są do rzeczy i przyjemnie się czyta coś innego, niż zwyczajowy nieskladny kafeteryjny bełkot lub osobiste przysrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

W oczach normalnej osoby wypowiedzi Leny są do rzeczy i przyjemnie się czyta coś innego, niż zwyczajowy nieskladny kafeteryjny bełkot lub osobiste przysrywki

Normalna osoba to czyta wartościowe książki, a nie takie dno jak tu, ja straciłam tydzień czasu na czytanie forum i o tydzień za dużo. Ktoś kto tu się udziela ponad rok i stara się udowodnić obcym ludziom, że jest kimś innym niż w rzeczywistości musi być dnem totalnym. I taka jest m.in ta Lena. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Normalna osoba to czyta wartościowe książki, a nie takie dno jak tu, ja straciłam tydzień czasu na czytanie forum i o tydzień za dużo. Ktoś kto tu się udziela ponad rok i stara się udowodnić obcym ludziom, że jest kimś innym niż w rzeczywistości musi być dnem totalnym. I taka jest m.in ta Lena. 

Zatem co tu jeszcze robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Normalna osoba to czyta wartościowe książki, a nie takie dno jak tu, ja straciłam tydzień czasu na czytanie forum i o tydzień za dużo. Ktoś kto tu się udziela ponad rok i stara się udowodnić obcym ludziom, że jest kimś innym niż w rzeczywistości musi być dnem totalnym. I taka jest m.in ta Lena. 

Przynajmniej możemy się zgodzić, że nie jesteś normalna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię

Lena ostatnio rzadko tu zagląda a szkoda bo pisze ciekawie. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek
 

Lena ostatnio rzadko tu zagląda a szkoda bo pisze ciekawie. J

Ciekawie, ale używa czasami zbyt trudnych słów i niektorzy nie rozumiejo i to ich drażni 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W oczach normalnej osoby wypowiedzi Leny są do rzeczy i przyjemnie się czyta coś innego, niż zwyczajowy nieskladny kafeteryjny bełkot lub osobiste przysrywki

 

 

Lena ostatnio rzadko tu zagląda a szkoda bo pisze ciekawie. J

 

 

Ciekawie, ale używa czasami zbyt trudnych słów i niektorzy nie rozumiejo i to ich drażni 😂😂😂

hahaha ostatnia wypowiedź najlepsza :D

Onkosfera 😘

Stop Hejt! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię
 

 

 

hahaha ostatnia wypowiedź najlepsza 😄

Onkosfera 😘

Stop Hejt! 🙂

Nie ma to jak slodzic sobie samej, tępa dzida bez swojego życia do której nic nie dociera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×