Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak zrobic zeby partner był zazdrosny

Polecane posty

Gość Gość

Hej, doradzicie??

Jak zrobic zeby partner byl bardzo zazdrosny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Gość napisał:

Hej, doradzicie??

Jak zrobic zeby partner byl bardzo zazdrosny ??

Ja mam swego chłopaka zazdrodnego sle nie chorobliwie. Ja również jestem zazdrosna o chłopaka dlatego jest podczas każdego badania pochwy i będzie podczas porodów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Hej, doradzicie??

Jak zrobic zeby partner byl bardzo zazdrosny ??

Udaj się do klubu, poderwij jakiegoś faceta i porwij go do toalety. Obciągnij mu i poproś by w trakcie zrobił Ci fotkę lub nakręcił Snapa. Wysyłasz do faceta i po sprawie, jest bardzo zazdrosny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dylu dylu

Jest też wersja bardziej lajtowa: Nawiązujesz cyber romans na kafeterii. Sprawa się wydaje. Facet w realu drze ryja, a Ty, robiąc wielkie oczy mówisz: Ale ja przecież nic nie zrobiłam. Z nikim się nie spotykam. Ja mam rączki tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka
 

Udaj się do klubu, poderwij jakiegoś faceta i porwij go do toalety. Obciągnij mu i poproś by w trakcie zrobił Ci fotkę lub nakręcił Snapa. Wysyłasz do faceta i po sprawie, jest bardzo zazdrosny. 

Tak i zostaje sama bez stalego faceta, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johny

Każda kobieta powinna dbać o rogi swojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Tak i zostaje sama bez stalego faceta, 

stałych facetów jest na kopy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie jestes warta zwiazku jak chcesz, aby Twoj Partner byl o Ciebie zazdrosny i cierpial przez to , ze mu o tym nie powiedzialas, a to wydaloby sie tak czy inaczej po czasie. To jest nie normalne, moim zdaniem , zachowanie. Jak Twoi rodzice Ciebie wychowali? To nie grzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina
 

stałych facetów jest na kopy:)

Stałych ale tylko w zaliczeniu kolejnej dziewczyny pozbawionych jakichkolwiek uczuć do dziewczyny!  Ja mam na szczęście chłopaka który mnie mocno kocha i dlatego tak jak powyżej mam to przy badaniu palpacyjnym by wiedział ze liczę się z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie jestes warta zwiazku jak chcesz, aby Twoj Partner byl o Ciebie zazdrosny i cierpial przez to , ze mu o tym nie powiedzialas, a to wydaloby sie tak czy inaczej po czasie. To jest nie normalne, moim zdaniem , zachowanie. Jak Twoi rodzice Ciebie wychowali? To nie grzeczne.

Grzeczne, niegrzeczne... co to za piep.rzenie? To przecież silniejsze od nas i oczywiste, że każdy chce żeby partner był zazdrosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest na sali lekarz? Albo przynajmniej weterynarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobre 

mam znajomego co pasowałby do tego weterynarza, robi makeup w takich przybytkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×