Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika

Nie wiem co myśleć o tym facecie

Polecane posty

Gość Weronika

Okazało się, że w wieku 30 lat mieszka z rodzicami. Pracuje, zarabia dość sporo. Do rodziców wrócił w wieku prawie 30 lat, bo zaczął budowę domu i nie chciał brać kredytu. Kurcze, zaskoczył mnie. Rodzice nie są zbyt namolni, ale chodzi o sam fakt. Czy dalibyście sobie od razu z nim spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Okazało się, że w wieku 30 lat mieszka z rodzicami. Pracuje, zarabia dość sporo. Do rodziców wrócił w wieku prawie 30 lat, bo zaczął budowę domu i nie chciał brać kredytu. Kurcze, zaskoczył mnie. Rodzice nie są zbyt namolni, ale chodzi o sam fakt. Czy dalibyście sobie od razu z nim spokój?

Zdecydowanie tak i to jak najszybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety

Jeżeli aktualnie nikogo nie ma to po co ma wynajmować mieszkanie i płacić te 2k miesięcznie? Jak potrafi się dogadać z rodzicami to tym lepiej. Jedyny problem to upewnić się czy w przypadku związku by się od nich wyprowadził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hyy

A to jakaś zbrodnia jak jest sam bo nie wiem? Raczej rozsądek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hyy

A to jakaś zbrodnia jak jest sam bo nie wiem? Raczej rozsądek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z dupy problem kolejnej kafeteryjnej paniusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka
 

Okazało się, że w wieku 30 lat mieszka z rodzicami. Pracuje, zarabia dość sporo. Do rodziców wrócił w wieku prawie 30 lat, bo zaczął budowę domu i nie chciał brać kredytu. Kurcze, zaskoczył mnie. Rodzice nie są zbyt namolni, ale chodzi o sam fakt. Czy dalibyście sobie od razu z nim spokój?

W tych czasach trzeba zarabiać sporo aby przy budowie domu jeszcze dodatkowo wynajmować mieszkanie. A gdzie jeszcze koszty opłat, rachunków, życia? A ty co byś zrobila na jego miejscu? Lepiej może daj sobie spokój skoro dla ciebie to problem, bo widać że chyba szukasz bogacza! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

Paniusia co szuka sponsora pewnie bo dobija do 30 i coś tam pracuje w markiecie, a facet zaradny, oszczędny, inteligentny to chce go doic. Tak to widzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oby ten facet dał sobie szybko spokój z tobą autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×