Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SpowiedzZdradzajacej

Spowiedz Zdradzajacej

Polecane posty

 

Z kim było Ci lepiej w łóżku?

Jaki rodzaj zaburzeń masz stwierdzony?

terapeutka stwierdzila, ze sa to objawy seksoholizmu, nie wiem czy tak jest, ale poczytalam i wiekszosc zachowan sie zgadza z opisem tego zaburzenia


nie ukrywam, ze lepiej mi jest z moimi znajomymi i to tez jest jeden z powodow, dla ktorych to tak dlugo trwalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kuurwo, powinno sie ciebie przywiązać i jeebać maczugą do utraty przytomności. Może cie przestanie swędzieć tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

terapeutka stwierdzila, ze sa to objawy seksoholizmu, nie wiem czy tak jest, ale poczytalam i wiekszosc zachowan sie zgadza z opisem tego zaburzenia


nie ukrywam, ze lepiej mi jest z moimi znajomymi i to tez jest jeden z powodow, dla ktorych to tak dlugo trwalo

Dasz radę się wyrzec tego co lepsze dla tego co gorsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

dziekuje za glos w dyskusji

Takie coś ignoruj, tu jest więcej frustratów niż normalnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest zaburzenie psychiczne, i gadanie że komuś coś zrobisz to nie do końca tak. Weź alkoholika i mu powiedz, nie pijesz od teraz bo cię zatłukę. Za pięć minut musisz go zatłuc - to ponoć to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurła, powiem tak, szkoda, że kobiety seksoholiczki omijają gości seksoholików. Bozie, chętnie bym ze 2 czy 3 razy dziennie. Ale co mogę poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dasz radę się wyrzec tego co lepsze dla tego co gorsze?

nie wiem czy mi sie uda, wiem tylko, ze tego chce i bede robic wszystko aby sie zmienic

 

 

To jest zaburzenie psychiczne, i gadanie że komuś coś zrobisz to nie do końca tak. Weź alkoholika i mu powiedz, nie pijesz od teraz bo cię zatłukę. Za pięć minut musisz go zatłuc - to ponoć to samo.

dokladnie tak, to mi wlasnie powiedziano, ze jestem chora tak samo jak alkoholik i nawet jak bede czysta to tak jak alkoholik, ktory dalej bedzie niepijacym alkoholikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kurła, powiem tak, szkoda, że kobiety seksoholiczki omijają gości seksoholików. Bozie, chętnie bym ze 2 czy 3 razy dziennie. Ale co mogę poradzić.

to nie takie proste

nawet jak bym miala takiego partnera to nie znaczyloby to, ze i tak go nie zdradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kurła, powiem tak, szkoda, że kobiety seksoholiczki omijają gości seksoholików. Bozie, chętnie bym ze 2 czy 3 razy dziennie. Ale co mogę poradzić.

to nie takie proste

nawet jak bym miala takiego partnera to nie znaczyloby to, ze i tak go nie zdradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze dwa pytania.Czy Twój partner nie zaakceptowalby idei otwartego zwiazku? 

Czy Twój seksoholizm dawał o sobie znać już wczesniej? W poprzednich związkach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze dwa pytania.Czy Twój partner nie zaakceptowalby idei otwartego zwiazku? 

Czy Twój seksoholizm dawał o sobie znać już wczesniej? W poprzednich związkach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dlatego Cię nie osądzam. Chcę tylko poznać co Cię pcha do takich zachowań - wiesz, chcę po prostu zobaczyć w praktyce czego mi brakuje normalnie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Mam jeszcze dwa pytania.Czy Twój partner nie zaakceptowalby idei otwartego zwiazku? 

Czy Twój seksoholizm dawał o sobie znać już wczesniej? W poprzednich związkach itp

ostatnio powiedzial mi juz bedac bardzo przygnebionym i w placzu, ze on sie nawet na to zgadza bylebym od niego nie odchodzila

ja jednak nie chce czegos takiego

 

moze nie w zwiazkach, ale w szeroko pojetym zyciu seksualnym tak. mialam wielu partnerow i nie bylam raczej wstydliwa dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cóż, dlatego Cię nie osądzam. Chcę tylko poznać co Cię pcha do takich zachowań - wiesz, chcę po prostu zobaczyć w praktyce czego mi brakuje normalnie

 

ja sama nie wiem co mnie pcha

gdybym to potrafila zdiagnozowac to latwiej by mi bylo z tym walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na takie osoby jak Ty patrzę z podziwem i im zazdroszczę. Pewnie nie powinnam takich rzeczy mówić, skoro masz z tym skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Ide w kimono. Dobranoc. Mam nadzieję Autorko, ze zajrzysz jeszcze do.tego wątku np jutro😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Ide w kimono. Dobranoc. Mam nadzieję Autorko, ze zajrzysz jeszcze do.tego wątku np jutro😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja tam na takie osoby jak Ty patrzę z podziwem i im zazdroszczę. Pewnie nie powinnam takich rzeczy mówić, skoro masz z tym skończyć

hmm, nie spodziewalam sie w ogole takiej opinii

czy mozesz powiedziec za co mnie podziwiasz i zazdroscisz?

bardzo mnie to zaintrygowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

hmm, nie spodziewalam sie w ogole takiej opinii

czy mozesz powiedziec za co mnie podziwiasz i zazdroscisz?

bardzo mnie to zaintrygowalo

Że masz odwagę realizować coś, o czym większość osób tylko myśli. Gdyby ludzie mogli to przecież dymaliby się każdy z każdym. Ale NIE WOLNO. Kobiety są pod jeszcze wiekszym obstrzalem moralnym niż mężczyźni. A Ty s.rasz na ograniczenia. Tak wiem, że wynika to z choroby. Ale i tak mi to imponuje w jakiś sposób😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Że masz odwagę realizować coś, o czym większość osób tylko myśli. Gdyby ludzie mogli to przecież dymaliby się każdy z każdym. Ale NIE WOLNO. Kobiety są pod jeszcze wiekszym obstrzalem moralnym niż mężczyźni. A Ty s.rasz na ograniczenia. Tak wiem, że wynika to z choroby. Ale i tak mi to imponuje w jakiś sposób😎

rozumiem

zapewne masz racje

ja wlasnie ucielesniam ten sposob bycia, o ktorym napisalas

ale to mile, ze jednak jest ktos kto nie wyzywa od k*** tylko w jakis sporob stara sie wesprzec na duchu

DZIEKI! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

rozumiem

zapewne masz racje

ja wlasnie ucielesniam ten sposob bycia, o ktorym napisalas

ale to mile, ze jednak jest ktos kto nie wyzywa od k*** tylko w jakis sporob stara sie wesprzec na duchu

DZIEKI! 🙂

k*rwa k*rwe rozumie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira

Idź na modlitwę uwolnienia od ducha sexu, demona sexu nazwijmy to precyzyjniej. Spróbuj, nawet jeśli nie wierzysz, nie ma to znaczenia. Ważny jest efekt. A o to Ci chodzi.

Zgłoś się do chrześcijan ewangelicznie wierzących, którzy usługują taką modlitwą, gdyż nie każdy jest namaszczony do takiej służby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Idź na modlitwę uwolnienia od ducha sexu, demona sexu nazwijmy to precyzyjniej. Spróbuj, nawet jeśli nie wierzysz, nie ma to znaczenia. Ważny jest efekt. A o to Ci chodzi.

Zgłoś się do chrześcijan ewangelicznie wierzących, którzy usługują taką modlitwą, gdyż nie każdy jest namaszczony do takiej służby.

dziekuje bardzo za rade

naprawde

niestety jestem osoba niewierzaca i nie sadze, ze to by cos pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modlishka

No tak Jak facet dyma co popadnie to maczo A jak kobieta ma wielu partnerów to już ...🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No tak Jak facet dyma co popadnie to maczo A jak kobieta ma wielu partnerów to już ...🤪

abstra...ac od mojego przypadku to niestety takie jest wlasnie postrzeganie swiata w naszym spoleczenstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modlishka

Widocznie Bóg Cię stworzył do miłości 🤪

Nic na to nie poradzisz 

A zachowanie Twojego partnera bardzo mnie dziwi

Ja nie wybaczylabym zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×