Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawa

JESTEM BOGATA

Polecane posty

Gość Ciekawa

Mam 3 piętrowy dom, jacuzzi, saunę, siłownię, 2 łazienki, 2 kuchnie, 5 sypialni, drogie ubrania z butików albo od projektantów, drogie kosmetyki, drogie kremy i drogie odżywki do włosów. Najnowsze gadżety, większość od Apple. Jeżdżę na egzotyczne wakacje, kiedy mam ochotę na weekend za granicę (ale blisko). Chodzę do prywatnej prestiżowej szkoły, na studia idę do renomowanej uczelni w Anglii (top 5). Rozwijam pasje, muzyczne: mam pianino, gitarę, własne studio muzyczne, własne studio nagrań, prywatne lekcje. Trenera personalnego. Mam kochającą rodzinę, na którą zawsze mogę liczyć. A jednak coś jest nie tak. Nie mam problemu z tym, że mam za dużo, ale z tym, że chciałabym więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moool

Ale jakie masz pytanie? Mysle,ze  wiecej dóbr materialnych nie potrzebujesz do codziennego zyacia. Jesli bedziesz na tej uczelni ( która to konkretnie?) zrob tam master i PhD, znajdz fajnych , madrych kolegow, w tym drugą polowę, miej ciekawy zawód, ktory cie pasjonuje i bedziesz szcesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzegeta

Apetyt rośnie w miarę konsumpcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek 234

Ściema. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak...Masz tak bardzo fascynujące życie,że w wolnych chwilach trollujesz na forum.Ludzie sukcesu nie mają czasu wypisywać takich głupot,nie potrzebują sztucznej atencji.Jesteś takim samym przegrywem,jak my wszyscy,bo zamulasz dupę na kafe.Pozdro🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×