Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Jabba

Polecane posty

Gość Gość

Co się stało z tamtym obszernym wątkiem? Jakieś smaczki tam były, że poleciał? 

Gość nmm

Usunięty 😞 Miałam otwarty w zakładce i nie zdążyłam nadrobić.

Gość gość

No właśnie, co tam było?

Gość Gość

No właśnie, co tam było?

WpadłA Buka vel onion i zaczęła wyzywać ludzi. A wychodziły smaczki w jaki sposób zarwała i przywiązała bejtka. Prawda stwora boli 

Gość Gość

Teorie rodziny o tym jaka to Buka jest samodzielna 🙂  I jak sobie super radzi w życiu 😉 

Gość Andi

No i pamiętny wygłup pod zdjęciem Marzeny, oraz selfie z kondolencjami. 

Gość gość

WpadłA Buka vel onion i zaczęła wyzywać ludzi. A wychodziły smaczki w jaki sposób zarwała i przywiązała bejtka. Prawda stwora boli 

A, do tego już nie dotarłam. Dzięki.

Gość Gość

Ja utknęłam na 90 chyba, jak Onion wkroczył i ktoś napisał, że zaraz się zacznie

Gość Jfhjfx

A czy wjechało może  nowe selfi z oznaczeniem wdowy ? Ten quasimodo nie ma wyczucia za grosz. 

O jaka wdowę chodzi i jakie kondolencje? Pomóżcie siostry bo mi zeżarło wątek i nie wiem o co kaman! 

Gość gość

Jakie siostry? Niedziela wjechała za mocno?

Gość Fajfus

Jakie siostry? Niedziela wjechała za mocno?

😂

Gość Gosc

O jaka wdowę chodzi i jakie kondolencje? Pomóżcie siostry bo mi zeżarło wątek i nie wiem o co kaman! 

Zmarł Eljasz i Buka cały dzień w żałobie, bez humoru niby była. Na koniec dnia wrzucila story w makijażu (takim mega kolorowym), ale dodała czarny filtr i powiedziała, ze robienie tego pięknego makijażu ją odprezylo 😉 Próbowała zachować kamienną twarz, ale widać było, że z trudem jej to przychodzi. Kilka razy dziobek zrobiła. No a później dodała fotę tego mejkapu na insta z podpisem, że nie tryska humorem i że zmarl Eljasz, że dzis pogrzeb i oznaczyła koleżanki ze zbiórki plus mlodą wdowę. W kometarzach zawrzało 

Gość Gość

Na balkonowym masz w zapisanych relacjach te skasowane komentarze odnośnie pogrzebowego selfiaka (i taka tez nazwa zapisanego story) enjoy! 

Gość guziczek

cala wrzawa o tresc, az chyba nikt nie zauwazyl, jak obrzydliwe jest to zdjecie. zez, przeswietlenie, okropna fryzura z 2006 roku, wyglada jak pol-ziemniak, pol-emo nastolatka sprzed 15 lat, tragedia.

Gość Gość

cala wrzawa o tresc, az chyba nikt nie zauwazyl, jak obrzydliwe jest to zdjecie. zez, przeswietlenie, okropna fryzura z 2006 roku, wyglada jak pol-ziemniak, pol-emo nastolatka sprzed 15 lat, tragedia.

Walory estetyczne pomijam, bo zawsze wygląda strasznie 🤡 lans na zmarlym był obrzydliwy. A wczesniej ta wtopa u Marzeny

Gość Hilly

Zmarł Eljasz i Buka cały dzień w żałobie, bez humoru niby była. Na koniec dnia wrzucila story w makijażu (takim mega kolorowym), ale dodała czarny filtr i powiedziała, ze robienie tego pięknego makijażu ją odprezylo 😉 Próbowała zachować kamienną twarz, ale widać było, że z trudem jej to przychodzi. Kilka razy dziobek zrobiła. No a później dodała fotę tego mejkapu na insta z podpisem, że nie tryska humorem i że zmarl Eljasz, że dzis pogrzeb i oznaczyła koleżanki ze zbiórki plus mlodą wdowę. W kometarzach zawrzało 

Już po żałobie. Od wczoraj tryska humorem. Żenada. A może inaczej: żenujący teatr

Gość Gosc

Buka jest „trochę pociągająca”.... mrrr

Gość Gość

Już po żałobie. Od wczoraj tryska humorem. Żenada. A może inaczej: żenujący teatr

Bo ją interesuje tylko czubek własnego nosa. Nawet męża pobyt w szpitalu sprowadziła do „rutynowego zabiegu” i „ze niwdługo wróci gdzie jego miejsce” ( w domyśle do skrzeku i uslugiwania jabbie) 🤦‍♀️ To egoistka z manią wielkości

Gość Gość

Szybko sie z tej żałoby pozbierała. Ohydna baba

Gość Gosc

Szybko sie z tej żałoby pozbierała. Ohydna baba

Bo prawdziwa żałoba by była gdyby ją na stałe do podcovy odstawili lub gdyby miala zakaz wstępu do syfory. Inne rzeczy, które jej bezpośrednio nie dotyczą- nie interesują jej. Ale teraz wypadało być w żałobie, bo „bliska” koleżanka zbierała nawet na wieniec żałobny i jechała na pogrzeb 

Gość gość

Bo prawdziwa żałoba by była gdyby ją na stałe do podcovy odstawili lub gdyby miala zakaz wstępu do syfory. Inne rzeczy, które jej bezpośrednio nie dotyczą- nie interesują jej. Ale teraz wypadało być w żałobie, bo „bliska” koleżanka zbierała nawet na wieniec żałobny i jechała na pogrzeb 

Żenujące. Ktoś rozsądny powinien jej odciąć internety.

Gość gosc

Co za szkodliwa osoba. 

Gość Gość

Obrzydliwa - fizycznie i wewnętrznie 

Gość hilly

A swoją drogą jak to się stało że wątek poprzedni tyle czasu wisiał? SZOK 🙂 

Gość Gosc

A swoją drogą jak to się stało że wątek poprzedni tyle czasu wisiał? SZOK 🙂 

Nie było wyzwisk od cebulaka 🤔

Gość Gosci

Berni ma wracać tam gdzie jego miejsce czyli jak niewolnik do oporządzania niepełnosprawnej.przykre jak ona go traktuje, a on tego nie widzi.oboje opoznieni.

Gość gość

Berni ma wracać tam gdzie jego miejsce czyli jak niewolnik do oporządzania niepełnosprawnej.przykre jak ona go traktuje, a on tego nie widzi.oboje opoznieni.

ale jacy egoisci w jej rodzince są 😛  wypchnęli zgniłe jajo z gniazda i juz ich nic nie interesuje 

Gość Gosci

ale jacy egoisci w jej rodzince są 😛  wypchnęli zgniłe jajo z gniazda i juz ich nic nie interesuje 

A ona odpala kamerkę, gada, że jest wpełni samodzielna, pomoc berniego jest nieznaczna a ona jest wpełni świadoma swojej seksualności kobieta, że planują mieć dzieci i pieska, którego ona będzie wyprowadzać na spacery i sprzatac po nim kupy.a jej rodzina to ogląda i dusza się ze śmiechu....

Gość Ooo

Hmm ona taka podrygująca czy jak mówi tańcząca wyglada jak niemowlak wyzwolny z pieluchy przy przewijaniu. Ona nie ma granic w pajacowaniu. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się