Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Go┼Ť─ç Go┼Ť─ç

Jabba

Polecane posty

4 godziny temu, niewinna czarodziejka napisał:

Co ona znowu pier do li ­čĄŽ­čĆ╝ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ Jakie pe┼éne usta ­čĄŽ­čĆ╝ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ­čĄŽ­čĆ╝ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ­čĄŽ­čĆ╝ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ Ma usta szerokie, z wyra┼║n─ů asymetri─ů, dodatkowo wypchni─Öte do przodu przez wady w budowie twarzoczaszki. Natomiast pe┼éne nie s─ů. Ka┼╝dy jak wyjedzie 2mm poza kontur i nawali filtra mo┼╝e powiedzie─ç, ┼╝e jest naturalnie pi─Ökny z pe┼énymi ustami ­čśé

Lekarz  jej powiedzial , pewnie ten sam co wyrwal hajs za usuniecie podgardla, wiedzac ze to na nic bo I tak wroci do stanu przed zabiegiem

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
51 minut temu, MalaMijestzajeta napisał:

Lekarz  jej powiedzial , pewnie ten sam co wyrwal hajs za usuniecie podgardla, wiedzac ze to na nic bo I tak wroci do stanu przed zabiegiem

No przecie┼╝ indora jak zabijesz, to mu ┼éeb nie odrasta. Mo┼╝e my┼Ťla┼éa, ┼╝e u niej b─Ödzie tak samo┬á­čśé

Udost─Öpnij ten post

No i Bart ci─ůgn─ů┼é z Biedry 12 karton├│w mleka, bo by┼éo w promocji. Przykro si─Ö na to patrzy. Ona se zapitala rydwanem i ma wszystko gdzie┼Ť, a z niego zrobi┼éa tragarza.

Udost─Öpnij ten post

Dnia 9.07.2020 o 13:36, bezbrzeżnysmutek napisał:

Nie raz Bu pokazywa┼éa swoje posi┼éki i jak na kobiet─Ö, kt├│ra ma wzrost 1.5 rocznego dziecka i zero ruchu, czyli spalania kalorii, to tak, te porcje s─ů ogromne i nikt mi nie┬á wm├│wi, ┼╝e jest inaczej.

Jej waga z powietrza si─Ö nie wzi─Ö┼éa przecie┼╝. Nie raz by┼éam Zdziwiona jakie ma spore porcje jak na sw├│j wzrost i brak mo┼╝liwo┼Ťci ruchu.┬á

Udost─Öpnij ten post

47 minut temu, Mietoweserduszko napisał:

Jej waga z powietrza si─Ö nie wzi─Ö┼éa przecie┼╝. Nie raz by┼éam Zdziwiona jakie ma spore porcje jak na sw├│j wzrost i brak mo┼╝liwo┼Ťci ruchu.┬á

Ale mowi ze tak trudno schudnac,biedaczka, nie rozumiemy kluszynki.

Udost─Öpnij ten post

54 minuty temu, Masakraaa napisał:

No i Bart ci─ůgn─ů┼é z Biedry 12 karton├│w mleka, bo by┼éo w promocji. Przykro si─Ö na to patrzy. Ona se zapitala rydwanem i ma wszystko gdzie┼Ť, a z niego zrobi┼éa tragarza.

A kregoslup go bolal przez prace.

Udost─Öpnij ten post

11 godzin temu, MalaMijestzajeta napisał:

A kregoslup go bolal przez prace.

W ko┼äcu K┼éuszynka jest jak filigranowa laleczka z b┼é─Ökitnym bia┼ékiem oczu i pe┼énymi usteczkami ­čĄŽ­čĆ╝ÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ

Udost─Öpnij ten post

Co innego jej w ┼╝yciu pozostaje jak nie to wieczne zakrzywianie rzeczywisto┼Ťci, przecie┼╝ ona widzi jak normalni ludzie wygl─ůdaj─ů, funkcjonuj─ů, ile rzeczy s─ů w stanie zrobi─ç, nawet takich zwyczajnych, a kt├│rych ona nigdy nie b─Ödzie w stanie zrobi─ç. Czasem serio jest mi jej ┼╝al i tak sobie my┼Ťl─Ö, ┼╝e gdyby nawet dosz┼éo do takiej przyk┼éadowej sytuacji, ┼╝e np Bartek jak przebiera jak niemowl─Ö, bo zak┼éadam, ┼╝e tak to musi wygl─ůda─ç i dochodzi mi─Ödzy nimi do jakiej┼Ť k┼é├│tni czy co┼Ť w tym stylu, ona spada z ┼é├│┼╝ka, a on w nerwach ja tak zostawia.. Nie wo rszam sobie czego┼Ť takiego, oczywi┼Ťcie to takie gdybanie, bo my┼Ťl─Ö, ┼╝e on si─Ö ni─ů w miar─Ö dobrze zajmuje i nigdy by tak nie post─ůpi┼é, ale nie jestem w stanie sobie tego wyobrazi─ç, bo tak mocno niepe┼énosprawna osoba jak ona po prostu le┼╝a┼éaby tak na ziemi ca┼éy dzie┼ä i nawet nie by┼éaby w stanie zadzwoni─ç do kogo┼Ť, bo nie jest w stanie si─Ö ruszy─ç, to jest straszne.┬á

Udost─Öpnij ten post

27 minut temu, Bobo napisał:

Co innego jej w ┼╝yciu pozostaje jak nie to wieczne zakrzywianie rzeczywisto┼Ťci, przecie┼╝ ona widzi jak normalni ludzie wygl─ůdaj─ů, funkcjonuj─ů, ile rzeczy s─ů w stanie zrobi─ç, nawet takich zwyczajnych, a kt├│rych ona nigdy nie b─Ödzie w stanie zrobi─ç. Czasem serio jest mi jej ┼╝al i tak sobie my┼Ťl─Ö, ┼╝e gdyby nawet dosz┼éo do takiej przyk┼éadowej sytuacji, ┼╝e np Bartek jak przebiera jak niemowl─Ö, bo zak┼éadam, ┼╝e tak to musi wygl─ůda─ç i dochodzi mi─Ödzy nimi do jakiej┼Ť k┼é├│tni czy co┼Ť w tym stylu, ona spada z ┼é├│┼╝ka, a on w nerwach ja tak zostawia.. Nie wo rszam sobie czego┼Ť takiego, oczywi┼Ťcie to takie gdybanie, bo my┼Ťl─Ö, ┼╝e on si─Ö ni─ů w miar─Ö dobrze zajmuje i nigdy by tak nie post─ůpi┼é, ale nie jestem w stanie sobie tego wyobrazi─ç, bo tak mocno niepe┼énosprawna osoba jak ona po prostu le┼╝a┼éaby tak na ziemi ca┼éy dzie┼ä i nawet nie by┼éaby w stanie zadzwoni─ç do kogo┼Ť, bo nie jest w stanie si─Ö ruszy─ç, to jest straszne.┬á

Tak, masz racje, te┼╝ mnie czasami wkurza tymi k┼éamstwami, roszczeniow─ů postaw─ů, ale mi Jej ┼╝al, Ty m├│wisz o upadku, a pomy┼Ťl jeszcze o bardziej normalnej czynno┼Ťci jak np. podrapanie si─Ö po plecach, czy w nog─Ö.

Udost─Öpnij ten post

41 minut temu, Bobo napisał:

Normalna niepelnosprawna osoba sobie poradzi, Bogusia jest dodatkowo ograniczona przez lamliwosc kosci. Osoby, ktore maja tylko nogi niesprawne, sa w stanie poruszac sie na rekach a przynajmniej pelzac. Nawiasem mowiac obejrzyjcie Nicka Vujicica, co on potrafi.

Moje kolezanki na wozku sprzataja z mopem, gotuja (przystosowane jednopoziomowe mieszkanie), widzialam kiedys na rynku dziewczyne bez rak, ktora luzacko palila fajke, trzymajac nonszalancko papierosa stopa. 

Udost─Öpnij ten post

Normalna┬ániepelnosprawna osoba sobie poradzi, Bogusia jest dodatkowo ograniczona przez lamliwosc kosci. Osoby, ktore maja tylko nogi niesprawne, sa w stanie poruszac sie na rekach a przynajmniej pelzac. Nawiasem mowiac obejrzyjcie Nicka VujiÔŁĄ´ŞĆcica, co on potrafi.

Moje kolezanki na wozku sprzataja z mopem, gotuja (przystosowane jednopoziomowe mieszkanie), widzialam kiedys na rynku dziewczyne bez rak, ktora luzacko palila fajke, trzymajac nonszalancko papierosa stopa. 

Udost─Öpnij ten post

12 minut temu, bezbrzeżnysmutek napisał:

Tak, masz racje, te┼╝ mnie czasami wkurza tymi k┼éamstwami, roszczeniow─ů postaw─ů, ale mi Jej ┼╝al, Ty m├│wisz o upadku, a pomy┼Ťl jeszcze o bardziej normalnej czynno┼Ťci jak np. podrapanie si─Ö po plecach, czy w nog─Ö.

Podrapac sie moze chwytakiem.­čśüCho─ç oczywi┼Ťcie macie racje ,┼Ťwiadomo┼Ť─ç ze nie poradzi sobie sama musi by─ç przytlaczajaca.Moze dlatego nadal ja ogl─ůdam , pomimo tego ze widz─Ö jej fa┼ész , to jednak jest mi jej ┼╝al .

Udost─Öpnij ten post

36 minut temu, Bobo napisał:

By┼éa przecie┼╝ podobna sytuacja w Ko┼éobrzegu. M─ů┼╝ pi┼é za du┼╝o, roznegli┼╝owany ta┼äczy┼é na IS, a ona dzi─Ökowa┼éa Bogu za suchy szampon. Na wielu filmikach te┼╝ wida─ç, ┼╝e ona ┼Ťmieje si─Ö, zanim on doko┼äczy zdanie. Przecie┼╝ nie robi tego bez powodu. Daje mu ci─ůgle aprobat─Ö, ┼╝eby nie wej┼Ť─ç w konflikt i nie chodzi─ç par─Ö dni ze ┼Ťmierdz─ůc─ů skorup─ů na g┼éowie. Porzyga─ç si─Ö mo┼╝na od tego misiowania i jej w┼éa┼╝enia mu w ty┼éek. W tym filmiku chyba z pierogami wida─ç, ┼╝e on sm─Öci tonem m─Ödrca, a ona na wszystko reaguje ┼Ťmiechem, podziwem, aprobat─ů. A przecie┼╝ par─Ö lat temu wstecz by┼éo odwrotnie. Kaza┼éa mu prezentowa─ç ciuchy w jakim┼Ť haulu, a ┼╝e s┼éu┼╝─ůcy nie czyta┼é w my┼Ťlach, nie wykonywa┼é polece┼ä jak nale┼╝y, wzdycha┼éa z pogard─ů. A w tych ostatnich produkcjach ona ┼Ťmieje si─Ö g┼éo┼Ťno i sztucznie za ka┼╝dym razem, gdy gruby ┼éaskawie co┼Ť powie. On z kolei cedzi s┼éowa, jak tatu┼Ť p┼éofeso┼é. Gdyby nie musia┼éa, nie by┼éaby taka mi┼éa.

Udost─Öpnij ten post

Napisano (edytowany)

Normalna┬ániepelno­čśésprÔŁĄ´ŞĆawna┬áosoba sobie poradzi, Bog­čśćusia┬ájest dodatkowo ograniczona przez lamliwosc kosci. Oso­čî║by, ktore maja tylko nogi niesprawne, sa w stanie poruszac sie na rekach a przynajmniej pelzac. Nawiasem mowiac obejrzyjcie Nic­čÖäka┬áVu­čĹŹ­čĆ╗jici­čĄ»ca, co on potrafi.

Moje kolezanki na wozku sprzataja┬áz mo­čśÄpem,┬ágotuja (przystosowane jednopo­čśůziomowe┬ámieszkanie), widzialam kiedys na rynku dziewczyne bez rak, ktora luzacko palila fajke, trzymajac nonszalancko papierosa stopa.┬á

Edytowano przez uzyszkodnik
­čśĄ

Udost─Öpnij ten post

Co jest z cenzura na tym forum? Moge tylko zgadywac ktore wyrazy sie nie podobaly...

Udost─Öpnij ten post

7 minut temu, uzyszkodnik napisał:

Co jest z cenzura na tym forum? Moge tylko zgadywac ktore wyrazy sie nie podobaly...

┬áA ja si─Ö zastanawia┼éam po co te emotki w prawie ka┼╝dym wyrazie ­čśé

Udost─Öpnij ten post

No to juz wiesz. I to nie pierwszy raz. Cenzuruje mi su­čśźkienke i inne rzeczy, a tym razem nie mam pojecia, czy chodzi o nazwisko, powtorzenia wyrazu czy jakies skojarzenia z zakupami. Oszalec mozna.

Udost─Öpnij ten post

A najzabawniejsze, ze moderator potem przepuszcza te tresci, jak ludzie sa dwie strony dalej ­čĄö

Udost─Öpnij ten post

56 minut temu, uzyszkodnik napisał:

A najzabawniejsze, ze moderator potem przepuszcza te tresci, jak ludzie sa dwie strony dalej ­čĄö

Cenzura jest na imi─Ö posiadaczki nastroszonego alfa-┬áBog├Âsia nie przechodzi ­čśé

Udost─Öpnij ten post

Aha, czyli w razie gdybym miala na imie Bog├┤sia, to nawet nie moge sie przedstawic. Fajnie.

Dzieki za info ­čśÇ

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, kakałko napisał:

By┼éa przecie┼╝ podobna sytuacja w Ko┼éobrzegu. M─ů┼╝ pi┼é za du┼╝o, roznegli┼╝owany ta┼äczy┼é na IS, a ona dzi─Ökowa┼éa Bogu za suchy szampon. Na wielu filmikach te┼╝ wida─ç, ┼╝e ona ┼Ťmieje si─Ö, zanim on doko┼äczy zdanie. Przecie┼╝ nie robi tego bez powodu. Daje mu ci─ůgle aprobat─Ö, ┼╝eby nie wej┼Ť─ç w konflikt i nie chodzi─ç par─Ö dni ze ┼Ťmierdz─ůc─ů skorup─ů na g┼éowie. Porzyga─ç si─Ö mo┼╝na od tego misiowania i jej w┼éa┼╝enia mu w ty┼éek. W tym filmiku chyba z pierogami wida─ç, ┼╝e on sm─Öci tonem m─Ödrca, a ona na wszystko reaguje ┼Ťmiechem, podziwem, aprobat─ů. A przecie┼╝ par─Ö lat temu wstecz by┼éo odwrotnie. Kaza┼éa mu prezentowa─ç ciuchy w jakim┼Ť haulu, a ┼╝e s┼éu┼╝─ůcy nie czyta┼é w my┼Ťlach, nie wykonywa┼é polece┼ä jak nale┼╝y, wzdycha┼éa z pogard─ů. A w tych ostatnich produkcjach ona ┼Ťmieje si─Ö g┼éo┼Ťno i sztucznie za ka┼╝dym razem, gdy gruby ┼éaskawie co┼Ť powie. On z kolei cedzi s┼éowa, jak tatu┼Ť p┼éofeso┼é. Gdyby nie musia┼éa, nie by┼éaby taka mi┼éa.

Było , ale nie jest teraz to ona musi mu się podlizywać , przytakiwać , bo będzie za karę brudas, 

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, niewinna czarodziejka napisał:

I niby jej powiewa ­čśé

Ale akurat w tej odpowiedzi bledow nie ma, wiec naprawde sie musiala nameczyc zeby poprawnie napisac.

• Like 1

Udost─Öpnij ten post

1 godzinę temu, niewinna czarodziejka napisał:

I niby jej powiewa ­čśé

Taa a nosek rosnie, przeciez Ona nie kasuje , a o wpuscie ze duza porcje je to znikolo, nie wspomne nawet o ustowych historiach

Udost─Öpnij ten post

Dziewczyny, wy takie zorientowane, wiecie może w którym odcinku Rozmów w toku była Bogusia? Jest może ten odcinek dostępny na Playerze?

Udost─Öpnij ten post

2 godziny temu, SwinkaPeppa napisał:

Dziewczyny, wy takie zorientowane, wiecie może w którym odcinku Rozmów w toku była Bogusia? Jest może ten odcinek dostępny na Playerze?

z tego co kojarz─Ö ze starych w─ůtk├│w,┬áto ju┼╝ nie ma tych odcink├│w, bo sama Bu apelowa┼éa o usuni─Öcie┬á

Udost─Öpnij ten post

Post na story nailroomu narzekaj─ůcy na klientki to z┼éoto. Niczego si─Ö nie nauczyli, ju┼╝ rok temu Boogie robi┼éa przypa┼é z ÔÇ×szanowaniem swojego czasuÔÇŁ i zadatkami, a dzi┼Ť wstawi┼éa pseudo mema.

ÔÇŁa kto to przyszed┼é? Pani maruda, niszczyciel dobrej zabawy i u┼Ťmiech├│w stylistekÔÇŁ

Udost─Öpnij ten post

2 godziny temu, piromankazpasleckiej napisał:

Post na story nailroomu narzekaj─ůcy na klientki to z┼éoto. Niczego si─Ö nie nauczyli, ju┼╝ rok temu Boogie robi┼éa przypa┼é z ÔÇ×szanowaniem swojego czasuÔÇŁ i zadatkami, a dzi┼Ť wstawi┼éa pseudo mema.

ÔÇŁa kto to przyszed┼é? Pani maruda, niszczyciel dobrej zabawy i u┼Ťmiech├│w stylistekÔÇŁ

zerkn─Ö┼éam i faktycznie ┼╝enada, ja bym tam nie posz┼éa po czym┼Ť takim.┬á

ps. mo┼╝e jabba mia┼éa na my┼Ťli swoje powykr─Öcane kie┼ébaski i wymagania co do sroczych zdobie┼ä┬á:classic_blink:

Udost─Öpnij ten post

B─ůd┼║ aktywny! Zaloguj si─Ö lub utw├│rz konto

Tylko zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony

Utw├│rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si─Ö

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj si─Ö