Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Jabba

Polecane posty

Gość LiteryCztery

Buka wczoraj tańczyła w takiej żółtej bluzce, a dziś rano znowu w niej była. Co za śmierdziuch, fe. 

Na bank w niej spała. Bałt ykonuke orzy niej już tylko niezbędne minimum. 

Gość LiteryCztery

Wykonuje przy niej*

Gość Gość

Wykonuje przy niej*

Może już w nic innego się jabba nie mieści 

Gość Gosc

Jabba koronowirusa w galerii złapała 

Gość Pytanie

Boguśka pracuje w fundacji w której sama jest podopieczną??? Można tak? Czym ona się dokładniej tam zajmuje?

Gość gosc

Boguśka pracuje w fundacji w której sama jest podopieczną??? Można tak? Czym ona się dokładniej tam zajmuje?

Zmywa podłogi 

Gość Truskawqa

Moze to ten wirus z Chin? Niezle ja scielo, teraz faktycznie widac, ze chora 😕 ale co Ona gada, ze od 3 lat nie byla na L4? Jestem pewna, ze w ubiegla zime miala antybiotyk i byli ostatecznie tez na zwolnieniu

Gość Truskawqa

Moze to ten wirus z Chin? Niezle ja scielo, teraz faktycznie widac, ze chora 😕 ale co Ona gada, ze od 3 lat nie byla na L4? Jestem pewna, ze w ubiegla zime miala antybiotyk i byli ostatecznie tez na zwolnieniu

Gość Kuzjeł

Yup, też pamiętam to "zwolnienie", bo wielką dramę z tego robiła 

Gość Bejtek

Yup, też pamiętam to "zwolnienie", bo wielką dramę z tego robiła 

Na umowie o dzieło , a taką ma jabba nie ma składek ZUS , co za tym idzie nie ma chorobowego. Może sobie gadać co chce . Nie płaci składek tylko wyciąga w drugą stronę w postaci zasiłku opiekuńczego , 500 plus i renty.

Gość Gość

Na siedząco w wózku zapewne

Gość Kuzjeł

Na umowie o dzieło , a taką ma jabba nie ma składek ZUS , co za tym idzie nie ma chorobowego. Może sobie gadać co chce . Nie płaci składek tylko wyciąga w drugą stronę w postaci zasiłku opiekuńczego , 500 plus i renty.

Ależ masz rację, ja tylko przytaczam, co wtedy mówiła. Wiadomo, że takiej kiełowniczce nie przystoi nic innego niż L4 😉

Gość ApulaDajPinokiowi

Bałtek wystawił Bukę na balkon podczas wizyty ROKSAny i się przeziębiła. 

Gość Gosc

Bałtek wystawił Bukę na balkon podczas wizyty ROKSAny i się przeziębiła. 

🤣

a wcześniej onion umyl jej du pe zimną wodą i nie zdążyła wyschnąć 

Gość Gosc

buka pierwszy raz odkąd ja oglądam na instagramie przyznaje się do skorzystania z pomocy asystenta osoby niepełnosprawnej. Jestem zdziwiona

Gość Gosc

buka pierwszy raz odkąd ja oglądam na instagramie przyznaje się do skorzystania z pomocy asystenta osoby niepełnosprawnej. Jestem zdziwiona

Gość gość

No dzisiaj same pochwały dla Boguski. Widać jak jest chora i nie może za bardzo myśleć o "kreowaniu swojego PR" to ma przebłyski rozsądku i empatii:
- poszła do lekarza - w przypadku osoby z tak znaczna otyłością każde przeziębienie grozi śmiertelnymi powikłaniami (przede wszystkim zapaleniem płuc),
- jednak nie wyciągała Barta z pracy ani nie kłamała, że pojechała sama - przyznała że pojechała z asystentem,
- inazwała go prawidłowo i po polsku "asystentem osoby niepełnosprawnej", a nie "z niepełnosprawnością".

Gość Gość

Czyta Kafe, nie może mężem się wysługiwać 😁 kiedyś już się przyznała do asystenta- na insta wrzuciła foto - balwan w śniegu; napisała, że foto zrobił xxx(nie pamietam imienia, a mam bana), asystent on

Gość luke skywaker

no dziś skrzeczy jak prawdziwa jabba 

Gość Hahaha

Ona wyczaiła u pudlicy, ze u tamtej działa obnażanie swoich niepełnosprawności i niesamodzielności wiec zaczęła to wprowadzać u siebie. Lada moment ruszy zbiórka, mówię wam 😄 kielowniczkowanie nie działa i jest żenujące, bo każdy widzi, z jaka „kierowniczka” ma do czynienia i ze siedzi na rencie, a nie żadne hołm ofis. Tylko jeszcze widać, ze ogromna trudność sprawia jej przyznanie się do wszystkiego, do tego, ze jest totalnie uzależniona od ludzi, ze nosi pampersy, ze nic nie zrobi wokół siebie itd.

Gość Gość Aneta

Ona wyczaiła u pudlicy, ze u tamtej działa obnażanie swoich niepełnosprawności i niesamodzielności wiec zaczęła to wprowadzać u siebie. Lada moment ruszy zbiórka, mówię wam 😄 kielowniczkowanie nie działa i jest żenujące, bo każdy widzi, z jaka „kierowniczka” ma do czynienia i ze siedzi na rencie, a nie żadne hołm ofis. Tylko jeszcze widać, ze ogromna trudność sprawia jej przyznanie się do wszystkiego, do tego, ze jest totalnie uzależniona od ludzi, ze nosi pampersy, ze nic nie zrobi wokół siebie itd.

A kto to jest pudlica?uswiadomcie mnie?

Gość gdzie jest onion

Onion dlaczego nie reagujesz na komentarze twoich napalonych fanek?

Justyna Darska 2 lata temu

fajny brat, powiedz mu, że wypadł bardzo dobrze :)))

Marlena. 2 lata temu

Przekaż bratu, że może częściej pojawiać się na twoim kanale. Sympatyczny chłopak . ( ;

Ania 2 lata temu

Ale fajny, przystojny brat. 😁 Chcemy więcej filmów z bratem.

Gość gość

A kto to jest pudlica?uswiadomcie mnie?

pudelija - kaśka uzbierała chyba na zrzutkach juz ze 100tys., ludzie wysyłają jej kosmetyki, iphony, oznacza wciąż firmy i żeruje na ludzkiej litości; jeden koleś kupił jej nawet mieszkanie xd a buczka musiała o swoje zawalczyc w urzędzie xd 

Gość gośćxx

Onion dlaczego nie reagujesz na komentarze twoich napalonych fanek?

Justyna Darska 2 lata temu

fajny brat, powiedz mu, że wypadł bardzo dobrze :)))

Marlena. 2 lata temu

Przekaż bratu, że może częściej pojawiać się na twoim kanale. Sympatyczny chłopak . ( ;

Ania 2 lata temu

Ale fajny, przystojny brat. 😁 Chcemy więcej filmów z bratem.

to chyba sam onion z multikont pisał. Która by chciała otyłego rudego grubaska z przerzedzającymi się włosami o aparycji ziemniaka i falsetowym głosem ?😂

Gość Gość Aneta

pudelija - kaśka uzbierała chyba na zrzutkach juz ze 100tys., ludzie wysyłają jej kosmetyki, iphony, oznacza wciąż firmy i żeruje na ludzkiej litości; jeden koleś kupił jej nawet mieszkanie xd a buczka musiała o swoje zawalczyc w urzędzie xd 

co ty gadasz przecież wzieła kredyt na 30 lat na mieszkanie tak mówiła w filmie ?

Gość Gość Aneta

przeczytałam o tej Kasi tak pobieżnie ,to dzielna dziewczyna i jakiego fajnego ma chłopaka ,podziwiam 

Gość Gość gość

Hej czy jest ktoś w stanie podać nazwę filmiku gdzie Bart w pierogarni ogląda się za laskami?

Gość gość

co ty gadasz przecież wzieła kredyt na 30 lat na mieszkanie tak mówiła w filmie ?

Podobno ma więcej niż jedno i wynajmuje komuś.

Gość Gosc

Hej czy jest ktoś w stanie podać nazwę filmiku gdzie Bart w pierogarni ogląda się za laskami?

Dzień z nami - stworzyłam swoją szminkę/ piękna sobota we dwoje 

Gość Gość

Widzieliscie ile kasy Buka dzis zebrala na calineczke? Jest moc

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się