Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Jabba

Polecane posty

1 godzinę temu, Pinezka napisał:

...I zasmażka! 🤪 

Kultowe🤣

2 godziny temu, pimponia napisał:

Gdzie w internecie grasuje Bejtek, że są jego nowe zdjęcia i filmiki na Balkonowym? Ma znowu ig?

myśle, że to z tego story co można wstawić na fb 😄 bo jakiś czas temu mój chłopak z ciekawości szukał Bałta na fejsie i on tam często dodaje stories xD

Przed chwilą, Kot Guziczek napisał:

Cicho, bo zablokuje i już nigdy go nie zobaczymy! 🤫

Zawsze ktoś wyrywny się znajdzie.. a wystarczyło zapytać na balkonie. 

• Like 1

5 minut temu, devolay napisał:

Zawsze ktoś wyrywny się znajdzie.. a wystarczyło zapytać na balkonie. 

kulde, przeplaszam 😞 

Tam jest kilka rzeczy ewidentnie damskich w rozmiarze 50... 🥺😩 Obwod 120 😫😔 To nie jest smieszne, moje dwie znajome maja podobny rozmiar I waza ponad 100 kg... Lepiej niech ona sobie te grille odpusci 😢 Przy jej wzroscie powinna nosic rozmiar 23... To teraz Wy, ktore nosicie rozmiar 38, 40 nawet, wyobrazcie sobie, ze macie 76-80... chociaz taki nie istnieje...

Nie potrafię sobie wyobrazić. Mam obwód biustu 93 i już to dla mnie duzo bo się zapuściłam ostatnio. Ale żeby mieć 100 wzrostu a obwód 130 to jest już chore. Ją uratuje tylko oddanie jej na rok lub dwa do zakładu opieki. Tam nie będzie ulepkow i dewolaji i tam tylko jest szansa by schudła . W obecnym trybie nie ma szans i będzie coraz większa. No masakra . Czyli jak mam 160 wzrostu to wg jabby  obwód  190 - 200? Boże ...

Może to będzie trochę chamskie ale... jakim cudem ona jeszcze żyje z taką wagą? Dziewczyny, to nie jest śmieszne, rozmiar 50 przy wzroście 100cm! Ja mam 170 cm i jak miałam kiedyś rozmiar 42(trochę się wtedy zapuściłam) to byli mi mega ciezko, zadyszki, problemy z oddychaniem. Boję się myśleć ile wazy Buka. Wydaje mi się, że jej waga to odpowiednik 160-170kg u człowieka o normalnym wzroście. Przerażajace.  Jak jej serce daje sobie radę? 

1 godzinę temu, Wszystkieloginyjuzzajete napisał:

Może to będzie trochę chamskie ale... jakim cudem ona jeszcze żyje z taką wagą? Dziewczyny, to nie jest śmieszne, rozmiar 50 przy wzroście 100cm! Ja mam 170 cm i jak miałam kiedyś rozmiar 42(trochę się wtedy zapuściłam) to byli mi mega ciezko, zadyszki, problemy z oddychaniem. Boję się myśleć ile wazy Buka. Wydaje mi się, że jej waga to odpowiednik 160-170kg u człowieka o normalnym wzroście. Przerażajace.  Jak jej serce daje sobie radę? 

Jej sekret jest taki, że prawie w ogóle się nie rusza, więc w zasadzie nie ma powodów, aby dostać zadyszki. Choć czasem zaczyna już sapać od samego gadania do kamery... Ogólnie bardzo słabo to u niej wygląda. Wśród leżących grubasów poważne problemy zdrowotne (takie zagrażające życiu) pojawiają się w wieku ok. 35 lat o ile od wczesnej młodości byli grubi 😞

Jabba ma zadyszkę przy krojeniu devolaja. Śpi na półsiedząco bo na leżąco by się udusiła. 

Dziś do teściowej, czy będzie kolejny grillek? 

U B powiedzenie szersza niz dluzsza niestety sprawdza sie w praktyce...

Ale ohydne pazury . Brzydszych  chyba nie miała . Na tych tłustych , zdeformowanych raciczkach wygląda to jakby jakąś chorobę miała  i w krostach  była. 

Ciekawe jakie pazurki szykuje na wrześniowy urlop nad morzem. Babka niech też zapuszcza szpony bo nie będzie miała szans z Buką.

Jabba od tygodnia codziennie w tym czerwonym staniku -  na zumbę i na wygibasy i na grilla tu i tam. Boże jaki to brudas. Berni nie wie, że ją trzeba przebrać choć raz na dzień? Ciągle w tym samym pomyka 

34 minuty temu, Louis David napisał:

Jabba od tygodnia codziennie w tym czerwonym staniku -  na zumbę i na wygibasy i na grilla tu i tam. Boże jaki to brudas. Berni nie wie, że ją trzeba przebrać choć raz na dzień? Ciągle w tym samym pomyka 

Berni też nie wygląda na króla higieny. 

No jak mówiła o tych słuchawkach to widać było jakie ma odparzenia i brud na podgardlu. On jej nie myje. Za to widzę zaczyna łowy po roku i wstawia swoje niegrzeczne zdjęcia. A nóż się trafi jakaś niegrzeczna dziewczynka która mu chętnie pokaże jak bardzo potrafi być niegrzeczna. Zamiast jabbe umyć i przebrać pajacuje do kamery . 

Czy teściowa też najpierw obiad podała, a teraz rozgrzewa grill na przekąski? 🤭 i jak ona ma biedna schudnąć jak ciągle te grille ją atakują 😂

1 godzinę temu, Louis David napisał:

No jak mówiła o tych słuchawkach to widać było jakie ma odparzenia i brud na podgardlu. On jej nie myje. Za to widzę zaczyna łowy po roku i wstawia swoje niegrzeczne zdjęcia. A nóż się trafi jakaś niegrzeczna dziewczynka która mu chętnie pokaże jak bardzo potrafi być niegrzeczna. Zamiast jabbe umyć i przebrać pajacuje do kamery . 

Chyba jak jej zaplaci to mu pokaze.Albo bardzo pijana jakas.Gorzej niz nie myje - on jej nawet chusteczksmi mokrymi nie przetrze , boje sie pomyslec co sie dzieje ponizej pasa ,

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się