Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krecona

Porada

Polecane posty

Cześć.

Szukam rady, od osób które nie są z mojego otoczenia. Mianowicie przez ostatnie miesiące miałam sporo problemów, były osoby, które zawsze przychodziły z dobra radą, po czasie okazało się, że nie koniecznie te rady były dobre. Sama nawarzylam sobie piwa tym, że mówiłam im za dużo i co najgorsze nie myślałam przy tym racjonalnie i zazwyczaj byłam pod wpływem ich rad, a teraz kiedy postanowiłam wziąć swoje problemy i radzić sobie z nimi sama, oni wchodzą z butami w moje życie. Nie chcę nic im mówić, a ciężko mi ich delikatnie zbyć. Nieustanne pytania, mówienie co mam robić, jest męczące i kompletnie mi niepotrzebne. Mimo, że mówię że wiem co mam robić, kontynuacji,, dobrych,, rad i poglądów nie ma końca. Tylko ja wcale o to nie proszę. To ciekawskie społeczeństwo, pytają i oczekują odpowiedzi z mojego prywatnego życia. Prawda jest to, że sama ich tego nauczyłam, a teraz nie potrafię sprawić, by przestało ich to interesować. Jakieś sugestie? By ich zbyć w grzeczny sposób? Bo ja już nie mam pomysłów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moooo

Zwyczajnie, powiedz,ze dzickujesz za zainteresowanie, masz juz pomysl, co robic, ale nie mowisz jaki, zeby nie zapeszyc, powiesz, jak sie uda i zmien temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz dla świętego spokoju powiedzieć, że już rozwiązałaś problemy, ale bardzo dziękujesz za troskę, pomoc, itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×