Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gość

Karola_franek instagram

Polecane posty

Gość Gość

Czy nie wydaje się wam że ta kobieta żyje w jakimś odrealnionym świecie? Mam wrażenie że nie potrafi się poprawnie wypowiedzieć. Medycyna estetyczna idzie u niej w złym kierunku, zaczyna  wyglądać jak karykatura, makijaż przesadzony. Złapała bogatego męża i się mądrzy. Dramat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przecież ona pracuje.. co wy z tym bogatym mężem. Każda może takiego złapać, nic w tym niemoralnego. Jeżeli chodzi o wypełniacze to się zgodzę, ogólnie jestem przeciwniczką, mieszkam nad gabinetem medycyny estetycznej i właśnie takie potworki z niego codziennie wychodzą (a lekarka zero botoksu i wypełniaczy). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przerost formy na treścią. Ile ta osoba ma ubrań i ten syn stary maleńki. Tyle się mówi o byciu eko a ona tylko zakupy ubrania kosmetyki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Przecież ona pracuje.. co wy z tym bogatym mężem. Każda może takiego złapać, nic w tym niemoralnego. Jeżeli chodzi o wypełniacze to się zgodzę, ogólnie jestem przeciwniczką, mieszkam nad gabinetem medycyny estetycznej i właśnie takie potworki z niego codziennie wychodzą (a lekarka zero botoksu i wypełniaczy). 

Oczywiście że pracuje ale dom, auto ubrania, wakacje to zasługa bogatego męża dużo starszego od niej. Przecież ona ma 30 lat wyszła za mąż kilka lat temu, czyli jako dwudziestoparo latka więc nie było by jej stać na to wszystko. I to jej gadanie ze można pogodzić macierzyństwo z dbaniem o siebie. Serio ona ma panią do sprzątania, dziecko w przedszkolu o czym ona bredzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona ma równo 30 lat? No to szybko zaczęła kombinować z twarzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co kto lubi, a ona chciała spokojnego życia, bo nie każda 25 latka poślubiła by pana 40 + 

zresztą jak zjedziecie na sam dół jej galerii to jest zdjęcie jej i męża ze ślubu 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Co kto lubi, a ona chciała spokojnego życia, bo nie każda 25 latka poślubiła by pana 40 + 

zresztą jak zjedziecie na sam dół jej galerii to jest zdjęcie jej i męża ze ślubu 🙂 

Jeju myślałam że to zdjęcie z ojcem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ona ma równo 30 lat? No to szybko zaczęła kombinować z twarzą. 

Tak w tamtym roku skończyła 30 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widać że inspiruje się rosjskimi miliarderkami które wydają hajs mężów. Tandeta jeżeli chodzi o styl ubierania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oczywiście że pracuje ale dom, auto ubrania, wakacje to zasługa bogatego męża dużo starszego od niej. Przecież ona ma 30 lat wyszła za mąż kilka lat temu, czyli jako dwudziestoparo latka więc nie było by jej stać na to wszystko. I to jej gadanie ze można pogodzić macierzyństwo z dbaniem o siebie. Serio ona ma panią do sprzątania, dziecko w przedszkolu o czym ona bredzi. 

Ale wy macie nudne życie żyjąc czyimś życiem.  Szkoda Was bo tyle pięknego Was omija.  Powiedzcie mi jak to z wami zazdrosnicami  i hejterami jest... tutaj kogoś nie lubicie jadem plujecie Ale wszystko o nim wiecie.🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.02.2020 o 21:25, Gość Gość napisał:

Jeju myślałam że to zdjęcie z ojcem. 

Ten jej maz wyglada bardzo staro, on nie jest 40+, powiedziałabym, ze ma z 58? Na zdjęciach razem widac ze 30 ich dzieli jak nic.. No niby pracuje, ale nie z własnych pieniędzy kupuje torebki Chanel, dior i itd. Ktore sa po 18 ,  30 tys?   Mloda dziewczyna, juz sie oszpeciła tymi operacjami, wyglada jak straszydło. Tylko po co tak poprawiac? Dziwni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×