Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kwiatuszek052

Szukam starszego kochanka

Polecane posty

Szukam starszego kochanka, jestem osobą pełnoletnią i w pełni dyskretną. Zależy mi na seksie pełnym czułości i namiętności. Przedział wiekowy- po 30-45 lat. Ładna blondynka, namiętna, młoda szuka dojrzałego mężczyzny, zadbanego i dobrego w łóżku. Zależy mi, by kilometry nie grały znaczenia i mężczyzna miał auto. 

Jeśli jesteś zainteresowany daj znać, bądź wyślij maila- agniesiiia327@wp.pl 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateo

A ty ile masz lat? A taki 25 latek nie może być? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nick

A Kopernik była kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia
 

Szukam starszego kochanka, jestem osobą pełnoletnią i w pełni dyskretną. Zależy mi na seksie pełnym czułości i namiętności. Przedział wiekowy- po 30-45 lat. Ładna blondynka, namiętna, młoda szuka dojrzałego mężczyzny, zadbanego i dobrego w łóżku. Zależy mi, by kilometry nie grały znaczenia i mężczyzna miał auto. 

Jeśli jesteś zainteresowany daj znać, bądź wyślij maila- agniesiiia327@wp.pl 

Starszy facet jest wspaniały w seksie. Z chłopakiem zdecydowaliśmy się na trójkąt i dla mnie kochanek był wiekowo starszy od naszych ojców ponad 50 lat. Dużo delikatniejszy od mojego chłopaka.  Dłuższa gra wstępna zaczął od minetki później pieszczot. Gdy chcialam zacisnąć krocze czyli uda leko je przytrzymał a ja prosiłam go by wyszedł we mnie bo byłam tak mocno podniecona. Miał trosxke dłuższego od mojego chłopaka ale za to dużo grubszego co dawało większe doznanie seksualne podczas orgazmu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nick

Jestem dobry w łóżku. Mogę się wylegiwać w nim godzinami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bryk324

Email nie istnieje😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam  kobiety a mozna ec kochanki na slaly uklad moge wspomoc $$$ dobrze zabawie zabiore na kolacje wspolne wyjazdy  czy znajdie sie chetna na dobra zabawe zapraszam Łodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×