Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żabi mózg

Skąd ludzie mają motywacje? Mi się kórwa nic nie chce

Polecane posty

Gość żabi mózg

gonią hajs, sławe, medale, tępe modelki i ruhanie, luksusy i inne gòwno, a ja na to patrze i kórwa mi się nic nie chce, na hooj to ludzie robią? co im z tego że jakiś cel osiągną z dużym trudem? Mi się by nie chciało z tym píerdolić bo niby po co? 

Zdechną i nic z tego ich trudu..... bezmózgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może użyj więcej niż 3 procent mózgu? Zaczyna się koncert przegrywu sebixa żabixa...😴 ziew 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biologia
 

Może użyj więcej niż 3 procent mózgu? Zaczyna się koncert przegrywu sebixa żabixa...😴 ziew 

3% mózgu każdy używa, a są tacy co ledwo 1% używają max, więc 3% to nie tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewski

Ambitni ludzie to debi'le, zostają jedynie okradzeni z ich talentu, ambicji i ciężkiej pracy, ktoś inny na nich robi mase hajsu wykorzystując ich aż się wypalą i zużyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Runo

Durnie, potem zdychają bo muszą ćpać lub chlać bo stres, bo niepowodzenia, bo wypalenie, giną z własnej ręki bo niszczy ich własny sukces. To jest przykre co z ludzi się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jee

Wszyscy zdechniemy. Eureka! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredski
 

Wszyscy zdechniemy. Eureka! 

o tym mówie, ale durny plebs się lansuje swoimi 5 sekundami na tej planecie, gdy ich istnienie nie jest tak naprawde nic warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

o tym mówie, ale durny plebs się lansuje swoimi 5 sekundami na tej planecie, gdy ich istnienie nie jest tak naprawde nic warte

To że wszyscy zdechniemy nie znaczy że należy być przegranym malkontemtem takim jak ty. Można te 5 sekund wykorzystać inaczej niż piērdolenie o cudzym życiu które robi w nie pasuje. Jeśli sądzisz że po zdechnieciu doznasz ulgi to jesteś w błędzie bo świadomość po śmierci już się nie doskonali tylko poozstaje na poziomie takim jaki miałeś za życia. Powodzenia w takim razie ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×