Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Myszka

Mąż pragnie być zdominowany.

Polecane posty

Gość Myszka

Od jakiegoś czasu mąż mi mowi, że chciałby żebym go zdominowała. Wczoraj pokazał mi filmik jak mu się podoba. Prawdę mówiąc jestem przerażona tym co ujrzałam. Facet na filmie był ostro poniżany przez kobiete. Łącznie z tym że brała go od tyłu sztucznym  zlonkiem. Nie bardzo wiem jak się do tego wszystkiego zabrać i czy w ogóle tego chce. Natomiast nie chce go zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klesia

Zamiast się cieszyć, że mąż chce być twoim wiernym kundelkiem to ty się martwisz... Wykorzystaj to, a zobaczysz jaką możesz mieć nas nim władze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Nie zgadzaj się, to nie jest normalne. Mąż nie ma prawa niczego na Tobie wymuszać. Powiedz że Ciebie to nie podnieca, jak jest naprawdę uległy to musi zrozumieć i zaakceptować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie warto stawiać sprawy na ostrzu noża. Faceci często nie mają wyczucia i tym filmem Cię wystraszył. Zabawy typu pegging są już dla osób bardziej doświadczonych, chętnych do szaleństw. Powiedz otwarcie że to co Ci pokazał jest póki co nie do zaakceptowania dla Ciebie. Zapytaj się co najlżejszego, najdelikatniejszego z tematu dominacji by go podniecało. Np możesz mu związać nadgarstki i usiąść na nim podczas seksu. To już forma dominacji. Jak Ci powie co delikatnego z dominacji go podnieca to wtedy ocenisz czy jesteś w stanie to zrobić dla Was czy nie. Pytanie co Ty lubisz w łóżku i co on mógłby zrobić inaczej aby było dla Ciebie jeszcze przyjemniej. Może wtedy zaproponuj coś za coś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc No one
 

Według mnie nie warto stawiać sprawy na ostrzu noża. Faceci często nie mają wyczucia i tym filmem Cię wystraszył. Zabawy typu pegging są już dla osób bardziej doświadczonych, chętnych do szaleństw. Powiedz otwarcie że to co Ci pokazał jest póki co nie do zaakceptowania dla Ciebie. Zapytaj się co najlżejszego, najdelikatniejszego z tematu dominacji by go podniecało. Np możesz mu związać nadgarstki i usiąść na nim podczas seksu. To już forma dominacji. Jak Ci powie co delikatnego z dominacji go podnieca to wtedy ocenisz czy jesteś w stanie to zrobić dla Was czy nie. Pytanie co Ty lubisz w łóżku i co on mógłby zrobić inaczej aby było dla Ciebie jeszcze przyjemniej. Może wtedy zaproponuj coś za coś? 

a ty co proponujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co mówię

Zmień faceta na faceta z yayami, teraz masz ciapka-kundelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

a ty co proponujesz?:)

Zawiąż mu oczy... nie jest to nic hardcorowego a jest w tym element dominacji 😜 + to co Karolciamis napisał jest bardzo dobre... trzeba iść na kompromisy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro chce poczuć się zdominiwany wg instruktażowego filmu to chyba nic nie stoi na przeszkodzie żebys go przeleciała swoim wibratorem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Skoro chce poczuć się zdominiwany wg instruktażowego filmu to chyba nic nie stoi na przeszkodzie żebys go przeleciała swoim wibratorem. 

To bez sensu. Jak ktoś nie czuje bluesa, żeby się znęcać, to wyjdzie to raczej koślawo🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To bez sensu. Jak ktoś nie czuje bluesa, żeby się znęcać, to wyjdzie to raczej koślawo🙄

Przecież to temat jakiegoś kolejnego koniobijcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przecież to temat jakiegoś kolejnego koniobijcy. 

No tak. Jak wszystkie😏 Przepraszam, wszystkie poza tymi, będącymi osobistymi polami przepychanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek

Jak nie ty to inna mu pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No tak. Jak wszystkie😏 Przepraszam, wszystkie poza tymi, będącymi osobistymi polami przepychanek.

może nie wszystkie ale znaczna część

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×