Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Bartek

Dłonie

Polecane posty

Gość Bartek

Dobry wieczór drogie Panie. 😁

 

Niedługo moja Dziewczyna ma urodziny i kombinuję nad prezentem dla Niej... Wpadłem na pomysł jakiegoś zestawu do pielęgnacji paznokci (ma swoje naturalne o które dba) i szukam i nie znajduję nic. Potem pomyślałem, że w sumie przydałoby się jej coś do pielęgnacji dłoni i paznokci, bo dłonie ma okropnie suche, a paznokcie jak już pisałem. Więc mam prośbę/pytanko(?) 

Jest coś, co mogłybyście mi polecić z kosmetyków regenerująco-pielęgnujących dla Niej? Bo myślę, że będzie to w miarę dobry prezent, chyba... 😅

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma Eveline słynie z dobrych odżywek i kosmetyków do paznokci. Mają świetne kremy regenerujące do dłoni i odżywki do samych paznokci. Ja ostatnio lubuje się w oliwce Bio tej firmy - świetnie dba o skórki i o płytkę no i ma naturalny skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pat and Rub!!! Z niczego się bardziej nie ucieszy niż właśnie kremy nawilżające od tej marki! Są w 100% naturalne i bardzo dobrze działają, więc wypadniesz na wyszukanego i obeznanego w temacie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na suchą skórę dłoni najlepszy krem to Cremobaza 30% znajdziesz go w aptekach. Ale nie nadaje się na prezent urodzinowy🙂

Kup tak po prostu, bez okazji . Na pewno będzie zadowolona, około 10 zł kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Máighréad
Dnia 3.02.2020 o 21:04, Gość Bartek napisał:

Jest coś, co mogłybyście mi polecić z kosmetyków regenerująco-pielęgnujących dla Niej? Bo myślę, że będzie to w miarę dobry prezent, chyba... 😅

 Na prezent to za mało. Jednak krem glicerynowo cytrynowy do rąk  jest niezawodny. Np.4 pory roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×