Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin123

Dla tych co krytykują PIS że kupił F35

Polecane posty

Gość Marcin123

Że za drogie, że to, że tamto. Pełno jest artykułów w necie krytykujących ten zakup przez Polskę i w ogóle ten samolot. Ludzie nie zdają sobie sprawy że w polskim internecie działają setki, tysiące rosyjskich trolli piszących na różnych portalach, FB etc. i że niektórzy "pseudo znawcy" z onetów, hoojetów ulegają właśnie tej propagandzie i piszą, mówią farmazony na różnych portalach. USA produkuje i kupuję, Izrael kupuję, polski rząd kupuję a zwykły szary Kowalski myśli że to wałek.

 fronda.pl/a/izraelski-mysliwiec-osmieszyl-rosyjskie-triumfy,88563.html

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ni chu chu się nie znam, ale znam się na trochę na internetowym i określenia "rosyjski troll/agent/onuca" używa wyłącznie troliada pisowska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

ni chu chu się nie znam, ale znam się na trochę na internetowym i określenia "rosyjski troll/agent/onuca" używa wyłącznie troliada pisowska. 

Nie dość że seksistka i uszami klaszcze korwinowi to popiera ruskich agentów. Weź ty się już nie kompromituj kobieto i swoją łiłą się zajmij. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Że za drogie, że to, że tamto. Pełno jest artykułów w necie krytykujących ten zakup przez Polskę i w ogóle ten samolot. Ludzie nie zdają sobie sprawy że w polskim internecie działają setki, tysiące rosyjskich trolli piszących na różnych portalach, FB etc. i że niektórzy "pseudo znawcy" z onetów, hoojetów ulegają właśnie tej propagandzie i piszą, mówią farmazony na różnych portalach. USA produkuje i kupuję, Izrael kupuję, polski rząd kupuję a zwykły szary Kowalski myśli że to wałek.

 fronda.pl/a/izraelski-mysliwiec-osmieszyl-rosyjskie-triumfy,88563.html

 

kotku, problem w tym że amerykańscy generałowie  prosza zeby im nie przysyłać tej wersji bo jest słaba, a czekaja na nową, która zaraz będzie. Po drugi ekupiliśmy toto bez offsetu, czyli każda śrubka do tego będzie nas kosztowała  krocie, po trzecie  jak amerykanie nie będa chieli to zaden samolot nie wystartuje, bo jest możliwość zablokowania ich elektronicznie z USA. I wreszcie nie kupuje tego tez masa innych pańś, bo uważają ze nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin123
 

ni chu chu się nie znam, ale znam się na trochę na internetowym i określenia "rosyjski troll/agent/onuca" używa wyłącznie troliada pisowska. 

Nigdy nie głosowałem na PIS. Chodzi mi tylko o ten temat oraz inne dotyczące wojska. 

Większość ludzi nie rozumie o co chodzi z tym samolotem. To samolot który przez swoje właściwości stealth ma przeniknąć niezauważony przez obronę przeciwlotniczą wroga i głęboko penetrować na tyłach wroga. Samolot ten nie będzie walczył bezpośrednio na krótkim dystansie z rosyjskimi samolotami tylko będzie rozpi. je z kilku setek kilometrów zanim radar wroga go wykryję (o ile w ogóle go wykryję). Poza tym ten samolot będziesz namierzał i przetwarzał dane dla naszej artylerii, obrony przeciwlotniczej. To jest na prawdę skok technologiczny. Mamy też bardzo dobre F16 ale F35 to na prawdę top topów nowoczesnej technologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin123
 

kotku, problem w tym że amerykańscy generałowie  prosza zeby im nie przysyłać tej wersji bo jest słaba, a czekaja na nową, która zaraz będzie. Po drugi ekupiliśmy toto bez offsetu, czyli każda śrubka do tego będzie nas kosztowała  krocie, po trzecie  jak amerykanie nie będa chieli to zaden samolot nie wystartuje, bo jest możliwość zablokowania ich elektronicznie z USA. I wreszcie nie kupuje tego tez masa innych pańś, bo uważają ze nie warto

F16 dostaliśmy z kodami tak jak F35 dostaniemy. Nie mam ochoty dyskutować z ludźmi którzy nie mają o tym pojęcia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tente

Ja rozumiem, to jest konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Nigdy nie głosowałem na PIS. Chodzi mi tylko o ten temat oraz inne dotyczące wojska. 

Większość ludzi nie rozumie o co chodzi z tym samolotem. To samolot który przez swoje właściwości stealth ma przeniknąć niezauważony przez obronę przeciwlotniczą wroga i głęboko penetrować na tyłach wroga. Samolot ten nie będzie walczył bezpośrednio na krótkim dystansie z rosyjskimi samolotami tylko będzie rozpi. je z kilku setek kilometrów zanim radar wroga go wykryję (o ile w ogóle go wykryję). Poza tym ten samolot będziesz namierzał i przetwarzał dane dla naszej artylerii, obrony przeciwlotniczej. To jest na prawdę skok technologiczny. Mamy też bardzo dobre F16 ale F35 to na prawdę top topów nowoczesnej technologii.

szkoda, ze ma masę usterek- co potwierdził Pentagon, w samej elektronice z 80 od poważnych do drobnych i o ile jest niewidoczny  dla radarów, to rakietu, które zabiera już sa  bez problemu do namierzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin123
 

kotku, problem w tym że amerykańscy generałowie  prosza zeby im nie przysyłać tej wersji bo jest słaba, a czekaja na nową, która zaraz będzie. Po drugi ekupiliśmy toto bez offsetu, czyli każda śrubka do tego będzie nas kosztowała  krocie, po trzecie  jak amerykanie nie będa chieli to zaden samolot nie wystartuje, bo jest możliwość zablokowania ich elektronicznie z USA. I wreszcie nie kupuje tego tez masa innych pańś, bo uważają ze nie warto

Wynegocjowaliśmy podobną cenę jak inni sojusznicy. Na prawdę nie mam ochoty na dyskusję z "pseudo znawcami". CZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ememe

youtube.com/watch?v=0qxdUl2ZyFE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 7

Autorze, nie ma samolotów niewykrywalnych, tylko troche trudniej wykrywalne. Poczytaj o radarach metrowych. Z F-16 jest ogromny problem z utrzymaniem sprawności. Tylko kilka sztuk lata a części przekłada się między samolotami. Tak samo będzie z F-35. Sam samolot jest fajny i nowoczesny, ale potrzeba jeszcze ogromnych pienidzy żeby wykorzystać jego możliwości. I nie kupił go pis tylko polski podatnik. Czyli ja i Ty. 

I poszukaj forum o samolotach (a jest kilka dobrych) bo uczuciowe to może niezbyt pasuje...

Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
 

Nigdy nie głosowałem na PIS. Chodzi mi tylko o ten temat oraz inne dotyczące wojska. 

Większość ludzi nie rozumie o co chodzi z tym samolotem. To samolot który przez swoje właściwości stealth ma przeniknąć niezauważony przez obronę przeciwlotniczą wroga i głęboko penetrować na tyłach wroga. Samolot ten nie będzie walczył bezpośrednio na krótkim dystansie z rosyjskimi samolotami tylko będzie rozpi. je z kilku setek kilometrów zanim radar wroga go wykryję (o ile w ogóle go wykryję). Poza tym ten samolot będziesz namierzał i przetwarzał dane dla naszej artylerii, obrony przeciwlotniczej. To jest na prawdę skok technologiczny. Mamy też bardzo dobre F16 ale F35 to na prawdę top topów nowoczesnej technologii.

Ty ekspert!

Wszyscy wiedzą już dzisiaj jak się produkuje troli...🤣🤣🤣

Nadaję ci symbol F40...Sik!

Ja to pisałem J23

Hehe

Jaki cwel...nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk sam jesteś
 

Ty ekspert!

Wszyscy wiedzą już dzisiaj jak się produkuje troli...🤣🤣🤣

Nadaję ci symbol F40...Sik!

Ja to pisałem J23

Hehe

Jaki cwel...nie wierzę

Cwelem ty stary, łysiejący praw/iczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem autorem
 

Autorze, nie ma samolotów niewykrywalnych, tylko troche trudniej wykrywalne. Poczytaj o radarach metrowych. Z F-16 jest ogromny problem z utrzymaniem sprawności. Tylko kilka sztuk lata a części przekłada się między samolotami. Tak samo będzie z F-35. Sam samolot jest fajny i nowoczesny, ale potrzeba jeszcze ogromnych pienidzy żeby wykorzystać jego możliwości. I nie kupił go pis tylko polski podatnik. Czyli ja i Ty. 

I poszukaj forum o samolotach (a jest kilka dobrych) bo uczuciowe to może niezbyt pasuje...

Dobrej nocy.

Tak i USA pakuję się w setki tych samolotów nie wspominając o setkach F16nastek które mają na stanie i które produkują do tej pory. Kto jak kto ale Żydki nigdy badziewia by nie kupili a weszli w F16 jak i F35. Badziewie produkują sovieci.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe
 

Cwelem ty stary, łysiejący praw/iczku

To przydupas Arystoankoholika. Zapinają się w d.u.p.e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

Arysto pakuję szarika w jego stare, siwe d.u.p.s.k.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaro

Dla nie-kumatych. Podczas konfliktu ten F35 w pojedynkę może więcej zdziałać niż eskadra rosyjskich samolotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Autorze, nie ma samolotów niewykrywalnych, tylko troche trudniej wykrywalne. Poczytaj o radarach metrowych. Z F-16 jest ogromny problem z utrzymaniem sprawności. Tylko kilka sztuk lata a części przekłada się między samolotami. Tak samo będzie z F-35. Sam samolot jest fajny i nowoczesny, ale potrzeba jeszcze ogromnych pienidzy żeby wykorzystać jego możliwości. I nie kupił go pis tylko polski podatnik. Czyli ja i Ty. 

I poszukaj forum o samolotach (a jest kilka dobrych) bo uczuciowe to może niezbyt pasuje...

Dobrej nocy.

Coś w końcu zaczęło się dziać - NIGDY SIĘ TYLE NIE DZAŁO W WOJSKU PL po 89. Baterie przeciwlotnicze Patriot + system Narew, samoloty F35, zakup wyrzutni HIMARS, rakiety JASSM i JASSM-ER, Nadbrzeżne Dywizjony Rakietowe z rakietami NSM, Kraby, Kryle, Bor..., zakup Leopardów 2a5 i planowany program K2PanterPL itd. Mam nadzieję jeszcze że przyśpieszą program ORKA oczywiście z rakietami Tomahowk od jankesów bo z francuzami nie ma co.

 

 

Nigdy nie głosowałem na PIS. Chodzi mi tylko o ten temat oraz inne dotyczące wojska. 

Większość ludzi nie rozumie o co chodzi z tym samolotem. To samolot który przez swoje właściwości stealth ma przeniknąć niezauważony przez obronę przeciwlotniczą wroga i głęboko penetrować na tyłach wroga. Samolot ten nie będzie walczył bezpośrednio na krótkim dystansie z rosyjskimi samolotami tylko będzie rozpi. je z kilku setek kilometrów zanim radar wroga go wykryję (o ile w ogóle go wykryję). Poza tym ten samolot będziesz namierzał i przetwarzał dane dla naszej artylerii, obrony przeciwlotniczej. To jest na prawdę skok technologiczny. Mamy też bardzo dobre F16 ale F35 to na prawdę top topów nowoczesnej technologii.

Łopatologicznie kilka F35 wlatuję we wrogą przestrzeń powietrzną z silną obroną przeciwlotniczą i ją "łamią", zakłócają środkami walki elektronicznej tworząc lukę przez którą mogą przelecieć standardowe samoloty typu F16. F35 został właśnie do tego stworzony - Do walki nad wrogim terytorium z silną obrona przeciwlotniczą. Amerykanie wchodzą w setki, tysiące tych samolotów więc nie ma opcji że to jest jakiś niewypał jak co po niektórzy tu piszą.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak, tak pis dobry pis hojny. Ile ci płacą za spamowanie kafeterii pisowski tro.llu? Nawet na takie zapadłe dziury jak kafeteria was już posyłają żeby werbować pachołków?

Nie jestem PISowskim trollem szm.ato po prostu stwierdzam fakty. Pozdrawiam z gorącej Kolumbii 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co jeśli ktoś by otrzymał listę wszystkich wynalazków z każdej równoległej rzeczywistości? Reasumując miałby wszystko co najlepsze a co lepsze to każda istota przejawionani to ten sam 👻 nie ma różnicy żadnej prócz tej która dzieli a mowa o Wielkiej Pustce 🦄 Sansara 🙃😩🥺 wszędzie tam gdzie ty pozornie żyjesz i umierasz fałszywe jak wszystko w co wierzy człowiek ślepy na prawdę o czystej krainie Buddy Amidy jedyny i doskonały wymiar rzeczywistości ukryty przed dewa. sami się przekonajcie kto ma rację 🐱 wystarczy uwierzyć 🐱🦄👅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej stworzyc Partię polityczną wyznawców Nembutsu.👐 Oraz Oświeconych mistrzów  aby była równowaga sił 👁️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Uwierzyć i wierzyć w cokolwiek jest bzdurą. Kiedyś było popularne mięso armatnie. Dzisiaj mięso wyborcze wymiata. Zasiać nienawiść w idio/tach jest warte miliony. Znaczy, sprawić by uwierzyli w moją prawdę. 

Prawdziwa wiara w swoją duszę, i tylko to👁️ bez Boga. Bóg umrze aby w wymiarze realności stać się Nim🙌👁️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że go nie ma a nienarodzony. Spoza Samsary jest Władcą zachodniego Raju.👁️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w zasadzie to robiłem to po to aby wam coś pokazać a co to wie mój mistrz Set,🤡🤫 bo działanie nieświadomego umysłu i ducha który jest wszystkim spoza iluzji.. sami rozumiecie położenie wszystko co jest nie umie tylko jednej rzeczy?!! Wiecie jakiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×