Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy dać mu ten numer telefonu czy lepiej nie...

Polecane posty

Gość gość

Podoba mi się facet. Bardzo rzadko go widuje. Nie gadamy, jest tylko "dzien dobry"i uśmiech. Nie wiem czy kogoś ma. Chcę dać mu kartkę z nr telefonu ale boję się, że mi ją chamsko odda, i że stracę twarz, a siła rzeczy będę go czasem musiała widywać po tej akcji. Ryzykować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ryzykować. Żałosne to w wykonaniu kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Że wystawie się na osmiesze nie wychodząc na desperatke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie chodzi o dume

O upokorzenie, że zdesperowane baba lata za facetem.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widujecie się na ulicy?  Przybliż jak to wyglada. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak, czasem widujemy się na ulicy. Ale nie gadamy bo nie mam jak zacząć gadki , poza tym jak go widzę kolana miekną i odejmuje mi język w gębie. Paraliż totalny ☹️ Każdy mówi coś innego, jedni żeby nie robić z siebie idi'otki, inni, że raz kozie śmierć.... Nie wiem naprawdę co tu robić. ☹️ Nie wiem jak taka kartka zostanie przez niego odebrana. I ogólnie akcja niezreczna tak sobie wyskoczyć nagle z kartka, może to nie slabe. Może jest lepszy sposób żeby go zainteresować swoją osoba i wyczuć sytuację czy mam w ogóle jakiekolwiek szanse. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Rób to co ci serce podpowiada. Lepiej zaryzykować niż później żałować. Śmiało zbliż się do niego i działaj, nie ma na co czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie życie
 

Tak, czasem widujemy się na ulicy. Ale nie gadamy bo nie mam jak zacząć gadki , poza tym jak go widzę kolana miekną i odejmuje mi język w gębie. Paraliż totalny ☹️ Każdy mówi coś innego, jedni żeby nie robić z siebie idi'otki, inni, że raz kozie śmierć.... Nie wiem naprawdę co tu robić. ☹️ Nie wiem jak taka kartka zostanie przez niego odebrana. I ogólnie akcja niezreczna tak sobie wyskoczyć nagle z kartka, może to nie slabe. Może jest lepszy sposób żeby go zainteresować swoją osoba i wyczuć sytuację czy mam w ogóle jakiekolwiek szanse. 

Uśmiechaj się do niego i nie odwracaj wzroku. Tak żeby widział że jesteś nim zainteresowana. Jak nadal nie będzie ruch z jego strony a odwzajemnia uśmiech to możesz zacząć rozmowę na coś w stylu "tak się ładnie do mnie uśmiechasz a nawet nie wiem jak masz na imię" 😉 czy coś podobnego. Jak nie ucieknie to śmiało możesz pytać o inne rzeczy, już rozmawiać na luzie.

W żadnym razie nie dawaj mu żadnej kartki z telefonem 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Uśmiechaj się do niego i nie odwracaj wzroku. Tak żeby widział że jesteś nim zainteresowana. Jak nadal nie będzie ruch z jego strony a odwzajemnia uśmiech to możesz zacząć rozmowę na coś w stylu "tak się ładnie do mnie uśmiechasz a nawet nie wiem jak masz na imię" 😉 czy coś podobnego. Jak nie ucieknie to śmiało możesz pytać o inne rzeczy, już rozmawiać na luzie.

W żadnym razie nie dawaj mu żadnej kartki z telefonem 😂

No wlasnie, doradzilabym to samo. Na początek usmiech i zobaczyć jak zareaguje, może sam zagada. Wciskanie od razu mu numeru to desperackie...jeśli nie jest zainteresowany może się z Ciebie śmiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Uśmiechaj się do niego i nie odwracaj wzroku. Tak żeby widział że jesteś nim zainteresowana. Jak nadal nie będzie ruch z jego strony a odwzajemnia uśmiech to możesz zacząć rozmowę na coś w stylu "tak się ładnie do mnie uśmiechasz a nawet nie wiem jak masz na imię" 😉 czy coś podobnego. Jak nie ucieknie to śmiało możesz pytać o inne rzeczy, już rozmawiać na luzie.

W żadnym razie nie dawaj mu żadnej kartki z telefonem 😂

Wow dzięki! Świetny pomysł! 💚💚💚 Ale niestety wiem jak ma na imie. Więc co moge innego na przykład powiedzieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie życie
 

Wow dzięki! Świetny pomysł! 💚💚💚 Ale niestety wiem jak ma na imie. Więc co moge innego na przykład powiedzieć? 

Dobrze coś na szybko wymyślam. Ale tylko wtedy kiedy będziesz pewna że mu się podobasz. To da się wyczuć 🙂 

ty "cześć"

on : "cześć

ty: "nie uciekaj, poczekaj chwilkę. Będziesz się tak do mnie uśmiechał miesiącami czy pozwolisz mi się bliżej poznać. Opowiedz coś o sobie."

ewentualnie ty gdy będziecie już swobodnie rozmawiać : "Może się umówimy na jakąś kawę?"

 

Jeszcze zgubi? 🙂  

Wręczanie kartki z telefonem jest wyjątkowo śmieszne, chociaż jak komuś brakuje pomysłów do rozmowy to dlaczego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie wiem jak ci goście muszą wyglądać że chcą ich podrywać obce baby z ulicy ale obawiam się że kręcą już z 10 innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakbym dostał taka kartkę to bym pomyślał od razu ze baba chce mi wskoczyć na... I jeśli by mi się super nie podobała pewnie bym pomyślał NEXT. Wolę jak kobieta się uśmiecha, spogląda, coś pogada ale to ja mam wziąć od niej numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziękuję. Wzięłam wszystkie rady do serca 💚👍 szczerze wielkie dzięki za pomoc ! 

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 👁️👁️

👀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co zrobisz? I kiedy zadzialasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpychanie kartki to gruba przesada, aczkolwiek daj mu jakieś zielone światełko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czesc tu autorka wpadłam zobaczyć czy może jeszcze jakieś konkretne zagrywki się pojawiły ale niestety nie. Może jeszcze ktoś napisze jak zagadać żeby się nie zblaznic. Czasem ludzie mają duże doświadczenie i fajne pomysły na uwodzenie kogos, więc będę zaglądać. 

Dawanie nr tel to na pewno odpuszczam. Postaram się jakoś otworzyc do niego gebe jeśli pojawi się okazja, nie będę wyskakiwac jak Filip z konopii. Okazję oczywiście można stworzyć. Np kiedy będzie kończył pracę 🤔 hm, tylko, że łatwo to spalić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka Stiflera
 

Wpychanie kartki to gruba przesada, aczkolwiek daj mu jakieś zielone światełko...

Zielone światełko? co masz na myśli? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Zielone światełko? co masz na myśli? 

 

Jakiś uśmiech chociażby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
 

 

Zawsze się do siebie uśmiechamy no i na tym się kończy ☹️

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkkkć

Jakby był wolny i wiedział że się podoba to mogłoby coś z tego być o ile nie szuka pameli Anderson. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Moja znajoma złapała najlepsza partie na udawanie skręconej kostki. Sooki maja swoje sposoby na psa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jakiś uśmiech chociażby...

Bardziej jak do sąsiada czy sąsiadki na klatce? No to już dałaś to światełko 😞 Nie wiem, co powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

☹️☹️☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i?

Serio nie ma nikt pomysłu sensownego jak poderwać obcego osobnika w dzień powszedni? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa
 

Serio nie ma nikt pomysłu sensownego jak poderwać obcego osobnika w dzień powszedni? 🙂

Bardzo chcesz 🙂  ja już nie chce czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Bardzo chcesz 🙂  ja już nie chce czekać.

Tzn? 

Boję się że np się przeniesie  i już więcej go nie zobaczę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halo

Halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jakbym dostał taka kartkę to bym pomyślał od razu ze baba chce mi wskoczyć na... I jeśli by mi się super nie podobała pewnie bym pomyślał NEXT. Wolę jak kobieta się uśmiecha, spogląda, coś pogada ale to ja mam wziąć od niej numer

de bil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×