Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aqua

Nie mam koleżanek, gdzie je znalezc?

Polecane posty

Gość Aqua

Mam 22 lata, chwilowo uczę się w domu, czy mogę np założyć tindera i pisać, że szukam koleżanki do wyjścia z nudów? Czy mogę np za każdym razem z inną wychodzić? Chodzi o to, że nie chce przyjaźni tylko ot tak iść np na zakupy czy spacer z jakąś koleżanka. Może być za każdym razem kto inny. Jeśli nie tinder to co innego? Lubię być sama, ale boję się że zniwaczeje. Mam chłopaka, ale to jednak nie kumpela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A po co ci one, znajdź kolegów to i seex będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aqua

Mam świetny sex od mojego chłopaka, po co jacyś frajerzy z tindera maja mieć ze mnie przyjemność 

Bardziej martwiło mnie, że z żadnymi dziewczynami nie utrzymuje kontaktu, a chciałabym poznać jakieś mądre, żeby z nimi pogadać np o psychologii, o ciuchach, o sposobach na zdrowa skóre itp itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maczu piczu

Tinder to chyba nie najlepsze miejsce na znalezienie kolezanki na zakupy, mysle 😄  Pojdz na jakis czt regionalny z twojego miasta, tam szybciej cos znajdziesz. Nie chodzilas do szkoly, ze nie masz nawet jednej kolezanki, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Objawienie

Miałam koleżanki niby psiapsiuly, miałam do nich zaufanie a i tak mi du.pe obrabialy, mówiły, że jestem poj.eba.na przy innych znajomych i mówiły, żeby nikt się do mnie nie odzywał, a jak patrzyli na mnie wszyscy krzywo z tego powodu, a ja nie wiedziałam co się dzieje, dopiero później zauważyłam że specjalnie to robią żeby mnie odseparowac od innych to wkurzyłam się i wykopałam je z mojego życia i teraz mam spokój, i nigdy więcej takich koleżanek nie chciałabym mieć, wolę ich nie mieć, bo tylko mi zazdroscily, obrabialy t.yłek i nie mogłam wcale na nie liczyć, to po co mi takie kolezanki którym nie mogę ufać? To jest bez sensu, a później jak miałam je w du..pie i widziały jak rozmawiam z innymi to je h.u.j. strzelał i były wku...wione na mnie, że im spiski nie wyszły, mam wyje..pane na takie koleżanki tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caline

Inne nie będą lepsze. Trudno na pstryknięcie palców znaleźć szczerą koleżankę. Na to się pracuje latami. A poza tym często życie pokazuje, że jakie my takie kależanki. Bo przecież koleżeństwo opiera się na podobieństwach, choćby częsciowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×