Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michał_mąż

prak apetytu na sex

Polecane posty

Gość Michał_mąż

Cześć, może Wy mi pomożecie. Mam taki nieśmiały problem. Od pewnego czasu przestałem odczuwać "apetyt na sex" i zastanawiam się skąd mogło sie to wziąć. W moim związku niby wszystko jest OK, nie ma się czego doczepić. Przestałem jednak odczuwać chęć ...
Obawiam się trochę, bo co pomyśli moja druga połówka?
Macie pomysł co może być przyczyną? (praca odpada, bo tu się nie przemęczam zbytnio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

A może ta kobieta Cię już nie pociąga,  ja tak miałam z moim mężem a teraz z drugim to możemy się kochać godzinami na okrągło i to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super!!!!

Polecam to:

Szybki i wysoki zarobek! Nawet do 400zł dziennie - zależy to tylko od Twojego zaangażowania! Jeżeli chcesz zarobić szybko i wygodnie nie wychodząc z domu wystarczy że: - zarejestrujesz sie na stronie: 

https://eoqmoney.xyz/9740763497455/  - za każdy dobrze przepisany kod dostajesz pieniądze! - wypłacasz pieniądza na swoje konto. To wszystko, zacznij juz teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może masz zaburzenia hormonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałam kiepskie libido przy pigułkach, ale była to kuracja, teraz mam błonę dopochwową i żel plemnikobójczy taki zestaw dobrze zabezpiecza a nie wpływa na gospodarkę hormonalną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×