Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jdhdhd

Nie rozumiem jak można szukać faceta tylko do rozrodu, świadomie go rzucić od razu a dziecko to uj że ojca nie ma. znacie takie co tak zrobiły?o

Polecane posty

Gość Jdhdhd

Ta znam taką osobę. Już zanim zaszła w ciążę wiedziała że to nie kocha i z nim nie będzie. Miała jednak wrażenie że zegar tyka, następny facet może się długo nie trafić więc zaciążyła, rozstała się z nim, ograniczała mu kontakt z dzieckiem bo ona chciała dzidziusia dla siebie. Dramat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ja , mój maż był dobrze zbudowany, przystojny. Byłam z nim 15 lat ,on był ode mnie sporo starszy, ale mamy troje pięknych i madrych dzieci. Ja sama najładniejsza nie jestem, po mnie dzieci odziedziczyły inteligencje, po nim urode. Zobaczymy jak najmłodsza, ale dwójka starszych, wyjątkowo się udała :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak znam. Ta kobieta wzięła sobie młodszego, dobrze wykształconego chłopaka, celowo wprowadziła go w błąd, że bierze tabletki. Zaszła tylko w ciążę to już się rozstali chociaż dla niej to w ogóle nie byli razem. On do dziś bierze aktywny udział w wychowaniu syna, nazwisko chłopiec ma matki. Nie wiem czy płaci jeszcze jej na dodatek alimenty i nie moja sprawa. Ojcem jest bardzo dobrym, a ona dopiero teraz znalazła sobie faceta <chyba> na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka

Też znam. Zegar tykał więc chciała dzieciaka, rok była z ojcem żeby sąsiedzi widzieli że jest a później powiedziała mu dowidzenia i że był jej potrzebny tylko jako dawca nasienia. Jak można się domyślić facet wpadł w szał zrobił kilja głupot a ona tylko na to czekała by odebrać mu prawa do dziecka. Teraz znalazka bogatego kolesia, rozwaliła jego małżeństwo i stworzyli szczęśliwa rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ta znam taką osobę. Już zanim zaszła w ciążę wiedziała że to nie kocha i z nim nie będzie. Miała jednak wrażenie że zegar tyka, następny facet może się długo nie trafić więc zaciążyła, rozstała się z nim, ograniczała mu kontakt z dzieckiem bo ona chciała dzidziusia dla siebie. Dramat. 

Patrząc na to jakimi fajfusami są dziejsze wydnuszki to się nie dziwię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

JA kiedys tez sie dziwiłam, ale teraz sie nie dziwię. Faceci są beznadziejni w wiekszosci i nienadający sie do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

JA kiedys tez sie dziwiłam, ale teraz sie nie dziwię. Faceci są beznadziejni w wiekszosci i nienadający sie do niczego

Tak samo  Dziwilam sie dopoki troche nie pozylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

5.II - imieniny: Dobiemara, Dobiemira, Lubodroga, Radomiła, Strzesławy i Strzeżysławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Tak samo  Dziwilam sie dopoki troche nie pozylam.

No jest jednak różnica między tym że ktoś OKAZAL SIE ZEREM po tym jak został ojcem, a plodzeniem sobie dziecka z kimś kto z góry zachowuje się jak zero i przed zapłodnieniem już widać co to za osoba. Kobiety to jakieś dziwne istoty i mówię to będąc kobieta. Trzeba mieć nas/rane żeby chcieć mieć dziecko z góry wiedząc że tatusia nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

6.II - imieniny: Bodana, Bogdana i Bohdana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

No jest jednak różnica między tym że ktoś OKAZAL SIE ZEREM po tym jak został ojcem, a plodzeniem sobie dziecka z kimś kto z góry zachowuje się jak zero i przed zapłodnieniem już widać co to za osoba. Kobiety to jakieś dziwne istoty i mówię to będąc kobieta. Trzeba mieć nas/rane żeby chcieć mieć dziecko z góry wiedząc że tatusia nie będzie.

Madre kobiety nie czekaja na odpowiedniego faceta jezeli chca miec dziecko- normalnych facetow jest bardzo malo i nie ma gwarancji, ze w odpowiednim czasie znajdziesz takiego czy tez w ogole w swoim zyciu.  Madrzejsze jest zrobienie sobie dziecka i nie meczenie sie z przecietnym gostkiem, ktory do niczego nie jest potrzebny.  Trzeba miec nasérane, zeby ze wszystkim liczyc na jakiegos facia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

6.II - imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Amand, Amanda, Anioł, Antoni, , Dorota, Gaston, Joachim, Leon, Leona, Paweł, Szymon, Szymona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×