Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taki obraz wasz

szokujace dane az 30% polakow w wieku 20 do30 lat to single

Polecane posty

Gość taki obraz wasz

z czego az 29,5% to mezyzni a tylko 0,5% to kobiety. to straszne dane, mowia one wiele o polkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

😘 a zrodlo? bym sobie poczytala wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz

zycie jest najlepszy zrudlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym powiedział 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

ZR Ó D ŁO CIULU PODAWAJ ALE JUZ! natychmiast!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj

ale t owynika z tego ze w polsce chyba na 100 kobiet przypadka 244 mezczyzn stad taka patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

ale t owynika z tego ze w polsce chyba na 100 kobiet przypadka 244 mezczyzn stad taka patologia

DAWAC TE CENNE REFERATY NAUKOWE DO PRZECZYTANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki obraz twój

Ja mam 31 i jestem sama. Ty masz 10 mniej i jęczysz. Wiesz co? ... się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
 

Ja mam 31 i jestem sama. Ty masz 10 mniej i jęczysz. Wiesz co? ... się 

bo pewnie jestes w tych 05 % dlatego zes brzydka i z nadwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Ja mam 31 i jestem sama. Ty masz 10 mniej i jęczysz. Wiesz co? ... się 

21 lat? toc to laski w tym wieku maja trociny w glowie jesli o facetow chodzi albo ich w dupie maja i wola sie uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

bo pewnie jestes w tych 05 % dlatego zes brzydka i z nadwaga

a ty lubisz kluski z makiem? bo ja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh

To niemozliwe zeby bylo tyle madrych osob w PLu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek35
 

z czego az 29,5% to mezyzni a tylko 0,5% to kobiety. to straszne dane, mowia one wiele o polkach

Wśród facetów po trzydziestce raczej też nie jest kolorowo pod tym względem😖

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki obraz twój
 

bo pewnie jestes w tych 05 % dlatego zes brzydka i z nadwaga

A ty gdybyś wygladal w miarę nieodpychajaco chociaż lub umiał sie zachować to też byś miał kobiete. Tyle pasztetów, biedaków, prostakow ma kobiety. Nie wiem jak oblesny musi być facet, żeby laski nie mieć. Podobnie jak ty, ja sobie twarzy nie wybierałam. Dlatego życzę Ci żebys byl całe życie sam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

A ty gdybyś wygladal w miarę nieodpychajaco chociaż lub umiał sie zachować to też byś miał kobiete. Tyle pasztetów, biedaków, prostakow ma kobiety. Nie wiem jak oblesny musi być facet, żeby laski nie mieć. Podobnie jak ty, ja sobie twarzy nie wybierałam. Dlatego życzę Ci żebys byl całe życie sam. 

a czemu kazdy musi byc z kims? ja jestem zoofilem i mam prawo!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek35
 

Tyle pasztetów, biedaków, prostakow ma kobiety. Nie wiem jak oblesny musi być facet, żeby laski nie mieć.

😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A podobno więcej kobiet przypada dla jednego mężczyzny.... Jakoś tego nie widzę w swoim życiu. Gdzie się nie obroce któraś ma chłopaka. I jak tu żyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

A podobno więcej kobiet przypada dla jednego mężczyzny.... Jakoś tego nie widzę w swoim życiu. Gdzie się nie obroce któraś ma chłopaka. I jak tu żyć?

Tylko w największych miastach. Na wsiach i w małych miasteczkach jest tragedia, tak wielu kobiet brakuje. U mnie np. starzy kawalerowie są prawdziwą plagą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

z czego az 29,5% to mezyzni a tylko 0,5% to kobiety. to straszne dane, mowia one wiele o polkach

Niby co takiego mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

z czego az 29,5% to mezyzni a tylko 0,5% to kobiety. to straszne dane, mowia one wiele o polkach

Te dane mówią tylko tyle, że te 29% kobiet pomiędzy 20 a 30 rokiem życia, ma partnera po trzydziestce, czyli starszego o kilka lat.
Oczywiście to nie są prawdziwe dane, bo jest mnóstwo kobiet, które nie mają partnera, czy narzeczonego, a tym bardziej męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komaar
 

z czego az 29,5% to mezyzni a tylko 0,5% to kobiety. to straszne dane, mowia one wiele o polkach

to z kim są te kobiety? 5 sztuk z 1 facetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gul gul
 

Ja mam 31 i jestem sama. Ty masz 10 mniej i jęczysz. Wiesz co? ... się 

Czemu jesteś sama? księcia nie ma nigdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol

Znam mase facetow ktorzy sa kawalerami a singielki to tylko takie ktore nagle po 40 budza  sie z reka w nocniku ze nikt nie chce nagle starej baby z 2 dzieci. Zadna kobiet 20-38 letnia nie ma problemu ze znalezieniem faceta jesli nie wyglada naprawde paskudnie albo nie obzera sie jak swinia. U facetow za to tak to nie dziala facet przecietny lub nijaki zawsze bedzie sam. Kobiety dzisiajesze wola byc samotnymi matkami a zaszalec choocby przez krotko z jakims przystojniaiem ktory obieca im cuda wianki chocby mial 5 nieslubnych dzieci w koncu panstwo daje 500+ a panstwo wpisera ta patologie roznymi mopsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki obraz twój
 

Czemu jesteś sama? księcia nie ma nigdzie?

No i po co takie teksty? 

Z przyczyn rodzinnych, po studiach musiałam wrócić do małego miasta i nie ma tutaj wolnych mezczyzn, którzy nie sa cpunkami czy alkoholikami. Księcia nie szukam, ale normalnego, czułego, wesołego, odpowiedzialnego. Może być 10-15 lat starszy. I tutaj wolnych takich nie ma. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autor to zakłamana kur.wa ruch.ana w gardło przez osiedlowego ciecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Autor to zakłamana kur.wa ruch.ana w gardło przez osiedlowego ciecia.

Otóż to.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

zycie jest najlepszy zrudlem

Twoje życie śmiecia i odpadka społecznego jest źródłem twoich kompleksów i desperacji, niczego więcej, nawet nie porównuj się do normalnych mężczyzn, którzy nie mają problemów z założeniem rodziny, nie jesteś godzien takim dupy czyścić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
 

No i po co takie teksty? 

Z przyczyn rodzinnych, po studiach musiałam wrócić do małego miasta i nie ma tutaj wolnych mezczyzn, którzy nie sa cpunkami czy alkoholikami. Księcia nie szukam, ale normalnego, czułego, wesołego, odpowiedzialnego. Może być 10-15 lat starszy. I tutaj wolnych takich nie ma. 

kolejna brednia i przeklamanie propagandy femistycznej

w malych maistach jest podobno 7 facetow na 1 kobiete i az 75%to porzadni wiec po co ten belkot? pozatym ilosc narkomanow i alkoholikow wsord mezczyzn wynosi 4% wsrod kobiet az 35% tylko o tym nie sie mowi bo pokazuja w telewizji ze to tatus leje mamusie a tu jest odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

kolejna brednia i przeklamanie propagandy femistycznej

w malych maistach jest podobno 7 facetow na 1 kobiete i az 75%to porzadni wiec po co ten belkot? pozatym ilosc narkomanow i alkoholikow wsord mezczyzn wynosi 4% wsrod kobiet az 35% tylko o tym nie sie mowi bo pokazuja w telewizji ze to tatus leje mamusie a tu jest odwrotnie

JEZCZW RAZ POPROSZE KURRRFA O ZRODLO NAUKOWE POPARTE CZYMS A NIE ROLKE PAPIERU TOALETOWEGO Z TWOJEGO TYLKA I ZEBY TO BYLY ZRODLA INNE NIZ OD JAKICHS CWELI CO NIENAWIDZA KOBIET

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autor to ten korwinistyczny cw.el mizogin. Prawacka menda o czym ma pisać jak nie o feministkach? Żadna nie chce zjeeba (co nie powinno dziwić), więc na kobiecym forum daje upust swojej frustracji, podobnie jak typ chory psychicznie o nicku konfederacja.w.i.n. Ten z kolei  wyzywa kobiety od sz.mat, pieerdoli o cia.patych, żydach, którym polki rzekomo dają doopy. Prawactwo to stan umysłu, a prawiczek korwinista to już kompletne dno🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×