Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

jak gadac z ludzmi na badoo bo tak dretwo tam

Polecane posty

Gość Gosc

czesc czesc pisza, ze ladna jestes itp., tylko z jednym mezczyzna jakis kontakt zlapalam bo cos zagadal o zwierzakach (mam zdjecie z psem) no i sie zakumplowalismy (szkoda ze nic z tego nie wyszlo, ale fajna znajomosc) nie moge znalezc kolejnej takiej osoby co daloby rade normalnie popisac 😕 jakie macie doswiadczenia z tym portalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

na tej stronie to akurat żadnego zaglądniecia na porofil nie miałem praktrycznie 5 osób i to koniec, usunałem więc to, to jakieś dziwne, bo na s. znanej każdemu codziennie nawet do ok 10 i wiecej odwiedzin, ale kontakty szybko się urywają, na miejscu każdy olewa

Najważniejsze jest zdanie o poznaniu i umówieniu sie a nie pisanie, które miesz w głowie i choćby nawet wychodziło to ma malutkie znaczenie. Jak nie pytał o spotkanie to nic z tego nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal

Kiedys to byly spoko portale a dzisiaj to szkoda czasu kobiety zrobily sie super wyamgajace a facetom  nie chce sie siedziec bog wie po co. Ogolnie mozna tam spotkac dwa rodzaje kobiet ladne ktore szukaja jakiegos nieistniejacego ksiecia a konczy sie najczesciej kolejna wpadka i brzydkie jak noc ktore nagle po 40 uswiadamiaja sobie ze czas sie ustatkowac i ze internet jest idealnym miejscem bo w realu zaden facet juz przez szmate na kiju nie chce ich tknac. Wiec ogolnie mozna to okreslic jako zupelna strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×