Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamana

Mam raka, mąż nie chce sexu

Polecane posty

Gość Załamana

We wrześniu dowiedziałam się, że mam raka skóry. Bez przerzutów i niegroźny, ale zastosowano chemioterapie w tabletkach, która nie przyniosła spodziewanych skutków więc zamieniono ją na chemioterapie we wlewach i od tego czasu zaczęło się psuć w naszym życiu erotycznym 😞 mąż unika zbliżeń. Nie wiem co robić 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na dobre i na źle, w zdrowiu i w chorobie, kopnij go w dupę, powinien Cię wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

We wrześniu dowiedziałam się, że mam raka skóry. Bez przerzutów i niegroźny, ale zastosowano chemioterapie w tabletkach, która nie przyniosła spodziewanych skutków więc zamieniono ją na chemioterapie we wlewach i od tego czasu zaczęło się psuć w naszym życiu erotycznym 😞 mąż unika zbliżeń. Nie wiem co robić 😞

Niegroźny piszesz i chemioterapię masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misti

Zapytaj się dlaczego unika, bo może myśli, że w ten sposób oszczędza Twe siły. Jednocześnie daj mu do zrozumienia, że potrzebujesz jego bliskości, potrzebujesz seksu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćL
 

Niegroźny piszesz i chemioterapię masz.

No właśnie ......

Ciekawe ze przy hemi masz ochotę na seks? Przestań głupoty pisać i kpić z ludzi chorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zawodzi wsparcie od bliskich, to szukaj wśród obcych bo poddawać się nie wolno. Przecież co masz do stracenia w tej sytuacji. A jak uwierzysz, że dasz radę, to może zadziałać jak placebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No właśnie ......

Ciekawe ze przy hemi masz ochotę na seks? Przestań głupoty pisać i kpić z ludzi chorych

Dla kobiety jest obraza dużego kalibru jak facet nie chce z nią sexu, bo wtedy ona czuje sie nieatrakcyjna. Niekoniecznie musi chodzić o stosunek, ale o kwestie czy on ma na nią ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podczas hemioterapii seks? Walczysz o życie, coś wiem w tym temacie, bzdury piszesz, obyś była zdrowa tego Co życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

No właśnie ......

Ciekawe ze przy hemi masz ochotę na seks? Przestań głupoty pisać i kpić z ludzi chorych

Przy hemi może faktycznie nie mieć ochoty GŁĄBIE! Zapytaj ją o CHEMIĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Podczas hemioterapii seks? Walczysz o życie, coś wiem w tym temacie, bzdury piszesz, obyś była zdrowa tego Co życzę.

Jak ktoś jest chory to potrzebuje bliskości, wsparcia i  jeśli mąż odtrąca żonę to ona zaczyna się czuć podłe, nie chodzi tu koniecznie ostosunek ale o przytulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Jak ktoś jest chory to potrzebuje bliskości, wsparcia i  jeśli mąż odtrąca żonę to ona zaczyna się czuć podłe, nie chodzi tu koniecznie ostosunek ale o przytulenie.

A bywa, że chce być sam i nie chce nic od nikogo. Różnie to jest z uczuciami dlatego nie można debatować i wystawiać diagnozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×