Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anka

Jestem w ciąży, czy mam szanse na lepsze mieszkanie komunalne

Polecane posty

Gość Anka

Jestem samotna matką z  dwójka dzieci, doczekaliśmy się w końcu mieszkania komunalnego (chory kraj, czekaliśmy pięć lat), ale warunki pozostawiają wiele do życzenia. Jestem w trzeciej ciąży i byłam ubiegać się o większe mieszkanie o lepszym standardzie, pani w obsłudze chamsko mnie potraktowała, nie udzieliła mi konkretnych informacji. Może ktoś z Was był w podobnej sytuacji i mógłby doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeszcze troje i dostaniesz willę, służbę, darmowe wyżywienie i inne niezbędne rzeczy.

Gratuluję przemyslanego rozrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
 

Jeszcze troje i dostaniesz willę, służbę, darmowe wyżywienie i inne niezbędne rzeczy.

Gratuluję przemyslanego rozrodu.

Różnie w życiu bywa, nie wszystko da się zaplanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Różnie w życiu bywa, nie wszystko da się zaplanować

Słyszałaś o antykoncepcji? Jeśli nie stać Cię na normalne życie, to nie zakładasz wielodzietnej rodziny. To nierozsadne. Ludzie, którzy żyją wyłącznie z pomocy społecznej, rzadko budzą pozytywne emocje... Zamiast rodzić co rusz, powinnaś zapracować na lepszy byt Twojej rodziny, Ty i ojciec/ojcowie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Nie o umoralniania prosiłam, zadałam konkretne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki

Trzeba było myśleć wcześniej. Logicznym jest to, że jak się nie ma warunków bytowym nie rozmnaża się. Myślenie główką a nie dołem nie boli🤷‍♀️. A jak na antykoncepcję nie stać to nie powinno uprawiać się seksu. Pozdrawiam, życzę więcej logicznego rozumowania oraz niezależności finansowej. Siedzenie na socjalu jest słabym pomysłem. A no zapomniałam, że dziejsze pokolenia to "dej mi, bo mnie siem nalerzy, jestę przecież madką". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Żeby wszyscy myśleli tak jak Wy, to kraj by wyginął, bo nie byłoby dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Żeby wszyscy myśleli tak jak Wy, to kraj by wyginął, bo nie byłoby dzieci

Kraj i tak padnie zaludniony przez nieroby plodzace nieroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiki
 

Żeby wszyscy myśleli tak jak Wy, to kraj by wyginął, bo nie byłoby dzieci

Za rozkładanie nóg nie powinna przysługiwać żadna gratyfikacja. Jak chcesz nowe, większe mieszkanie o wyższym standardzie to istnieje magiczna instytucja. Nazywa się PRACA. Zarób i odłóż pieniądze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Żeby wszyscy myśleli tak jak Wy, to kraj by wyginął, bo nie byłoby dzieci

Kraj nie wyginąłby, patologia tak 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
 

Za rozkładanie nóg nie powinna przysługiwać żadna gratyfikacja. Jak chcesz nowe, większe mieszkanie o wyższym standardzie to istnieje magiczna instytucja. Nazywa się PRACA. Zarób i odłóż pieniądze. 

A dziećmi mi Ty się zaopiekujesz? Nie opłaca mi się iść do pracy, bo koszty żłobka albo opiekunki przerastają zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Autorko, ile metrów ma obecne mieszkanie. Są podobno limity metrażowe, przypadające na osobę i od tego prawdopodobnie zależy czy przysługuje ci większe lokum. Musisz zasięgnąć informacji w gminie albo może znajdź jakąś bezpłatną poradę prawną w twojej okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A dziećmi mi Ty się zaopiekujesz? Nie opłaca mi się iść do pracy, bo koszty żłobka albo opiekunki przerastają zarobki

Jak może się nie opłacać iść do pracy? Żłobek prywatny nawet w Warszawie można mieć za 1000 zł. Jeśli masz dwoje na razie to drugie pewnie w wieku przedszkolnym. Koszt żłobka to mniej niż najniższa krajowa. Nie chce ci się pracować a nie nie opłaca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Mam dzieci, jestem samotną matką i do tego w ciąży i będe walczyć o to co mi się należy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
 

Jak może się nie opłacać iść do pracy? Żłobek prywatny nawet w Warszawie można mieć za 1000 zł. Jeśli masz dwoje na razie to drugie pewnie w wieku przedszkolnym. Koszt żłobka to mniej niż najniższa krajowa. Nie chce ci się pracować a nie nie opłaca. 

Tak nie opłaca mi się, samych świadczeń mam wiecej niż najniższa krajowa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

A czy miał by ktoś do oddania ciuszki niemowlęce uniwersalne? Takie najmniejsze rozmiary 56-68 bo takich nie mam. Przydałoby sie dla dzieci jakieś płatki na śniadanie, kakałko dzieci lubią, jakieś słodycze poratuje ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewerr
 

A czy miał by ktoś do oddania ciuszki niemowlęce uniwersalne? Takie najmniejsze rozmiary 56-68 bo takich nie mam. Przydałoby sie dla dzieci jakieś płatki na śniadanie, kakałko dzieci lubią, jakieś słodycze poratuje ktoś?

Masz swiadczenia z Naszych podatków to im kup!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
 

Nic sie nie należy!! O jakim standardzie skoro nawet ścian nie wymaluje? Przeważnie dawaja w złym stanie i jest to oczywiste, mało koedy trafi sie po remoncie. Krowa rozpłodowa życzy sobie wyremontowane i najlepiej umeblowane bo bękarty wy.s.rała z puszczalskiej piczki. Nic dziwnego, że byli chamscy! Urząd to nie koncert życzeń, ludzie po 20 lat czekaja na lokum a taka kvvrwa rozplodowa w kilka lat bo ma bękarty każde z innym.

Należy! Bedzie trzecie dziecko i muszą mi przyznać ze standartem a nie jakiś chlew!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Mam dzieci, jestem samotną matką i do tego w ciąży i będe walczyć o to co mi się należy!!

Nic ci się nie należy i może jakby cię ktoś w odpowiednim czasie odpowiednio wychował to teraz nie miałabyś takich problemów. 
ludzie latami czekają na mieszkania za free - ciesz się ze w ogóle dostałaś. Zawsze tez możesz iść do pracy i sama zapracować na kredyt ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Killer
 

A czy miał by ktoś do oddania ciuszki niemowlęce uniwersalne? Takie najmniejsze rozmiary 56-68 bo takich nie mam. Przydałoby sie dla dzieci jakieś płatki na śniadanie, kakałko dzieci lubią, jakieś słodycze poratuje ktoś?

Nie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Mam dzieci, jestem samotną matką i do tego w ciąży i będe walczyć o to co mi się należy!!

A 3 ciaza to niepokalane poczęcie samotna matko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
 

Mam dzieci, jestem samotną matką i do tego w ciąży i będe walczyć o to co mi się należy!!

 

 

Tak nie opłaca mi się, samych świadczeń mam wiecej niż najniższa krajowa. 

 

 

A czy miał by ktoś do oddania ciuszki niemowlęce uniwersalne? Takie najmniejsze rozmiary 56-68 bo takich nie mam. Przydałoby sie dla dzieci jakieś płatki na śniadanie, kakałko dzieci lubią, jakieś słodycze poratuje ktoś?

Ktoś się pode mnie podszywa, to nie ja. Ubranka mam po starszych dzieciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Też mnie zastanawia skad te kolejne ciąże u samotnej matki... Rozumiem, że ukrywasz go bo więcej mozna się nachapać z pomocy społecznej? 😉 haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Przecież to kolejne prowo 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka
 

A 3 ciaza to niepokalane poczęcie samotna matko ?

Nie wiesz jak ciężko jest być samotna matka dwójki dzieci. Szukałam wsparcia, miłości i ojca dla dzieci. Zbałamucił mnie, obiecywał milosc. Myślisz, że w moim wieku facet będzie z matką dwójki dzieci i ograniczy się do trzymania za rękę? Wiadomo, że był sex, ciąża nieplanowana. On się nie poczuwa do obowiązku, jestem sama, bardzo mi ciężko. Rodzice nie pomagają, jedyne na co mogę liczyć to pomoc panstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhh
 

A 3 ciaza to niepokalane poczęcie samotna matko ?

Pewnie trzeci tatuś był spuścił się i zwiał. Ojciec NN🙂 Dlatego samotna bo nic o alimentach nie wspomniała. Gdy ojciec jest NN wiem że jest jakieś świadczenie chyba z tytułu samotnej matki. Z tytułu samotnej matki przytula ładną kwote co miesiąc z Naszych ciężko zarobionych pieniędzy, żyć, nogi rozkładać, rodzić i żyć na koszt innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saba
 

Nie wiesz jak ciężko jest być samotna matka dwójki dzieci. Szukałam wsparcia, miłości i ojca dla dzieci. Zbałamucił mnie, obiecywał milosc. Myślisz, że w moim wieku facet będzie z matką dwójki dzieci i ograniczy się do trzymania za rękę? Wiadomo, że był sex, ciąża nieplanowana. On się nie poczuwa do obowiązku, jestem sama, bardzo mi ciężko. Rodzice nie pomagają, jedyne na co mogę liczyć to pomoc panstwa

Ojej ojej jaka ja biedna! A o antykoncepcji sz.mato rozpłodowa myślałaś? Dałaś mu piczki niech Ci teraz pomoże. Do roboty leniwa krowo!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dadzia
 

Nie wiesz jak ciężko jest być samotna matka dwójki dzieci. Szukałam wsparcia, miłości i ojca dla dzieci. Zbałamucił mnie, obiecywał milosc. Myślisz, że w moim wieku facet będzie z matką dwójki dzieci i ograniczy się do trzymania za rękę? Wiadomo, że był sex, ciąża nieplanowana. On się nie poczuwa do obowiązku, jestem sama, bardzo mi ciężko. Rodzice nie pomagają, jedyne na co mogę liczyć to pomoc panstwa

I my takie dno utrzymujemy. Pluje na takie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Trzym ryj bo my Twoje bachory karmimy i ubieramy za Nasze pieniadze!! Państwo nie daje Ci nic ze swoich pieniedzy tylko z Naszych by taka ku/rwa puszczalska jak Ty miala na bękarty. Wypad stąd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Uważaj, kiedy następny będzie Cię pocieszał po trzecim dziecku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×