Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jelly

Czy w wieku 30 lat bycie rozwódką jest znacznie gorsze od bycia panną

Polecane posty

Gość Gość

Oczywiscie ze gorsza! Przeraza mnie to jak ludzie zaklamuja swoja rzeczywistosc po to by lepiej sie poczuc. Co ty w ogole porownujesz? Kobiete wolnego stanu z dobra reputacja i rozwodke ? Wes sie lecz. W ogole wszystkie tutaj tak projektuja ze szok. To samo jest z matkami ktore cale zycie siedza w domu to zwykle nieroby i tyle. I jeszcze wyzywaja te pracujace. Albo to pisanie tutaj ze wszystkie to bogaczki. To znaczy ze jestescie bardzo biedne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Zgadzam się.

Jestem smieciem i ciezko ci sie z tym pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Oczywiscie ze gorsza! Przeraza mnie to jak ludzie zaklamuja swoja rzeczywistosc po to by lepiej sie poczuc. Co ty w ogole porownujesz? Kobiete wolnego stanu z dobra reputacja i rozwodke ? Wes sie lecz. W ogole wszystkie tutaj tak projektuja ze szok. To samo jest z matkami ktore cale zycie siedza w domu to zwykle nieroby i tyle. I jeszcze wyzywaja te pracujace. Albo to pisanie tutaj ze wszystkie to bogaczki. To znaczy ze jestescie bardzo biedne.

Zgadzam się. Prócz tego co myślisz o kobietach nie pracujących. Jeśli żona jest w domu to odciąża męża od obowiązków domowych i ten przychodząc z pracy może odpocząć a nie brać się za gotowanie, sprzątanie, co jest zrozumiałe i normalne gdy kobieta pracuje. Sama pracuje ale rozumiem, że taki układ może pasować obu stronom. No chyba, że siedzi cały dzień na kanapie i ogląda seriale... A co do tematu to ta stara panna też mogła nie chcieć nikogo... Choć z tymi po 40 tce często ciężko się dogadać, bo nie majac swojego życia prywatnego często ingerują w czyjeś... Wiedza najlepiej jak wychowywać dzieci itp... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
 

Jestem tego potwierdzeniem. Bedac na studiach (prawo) nie mialam czasu na powazne zwiazki. Po studiach praca w kancekarii po 12 godzin I tez nie chcialam byc w zwiazku bo najwyczajniej nie mialam na to czasu. Dopiero jak odeszlam z kancelarii (31 lat) I znalazlam spokojniejsza prace zaczelam spotykac sie z facetami. W wieku 34 l.wyszlam za maz, mialam juz dosc kasy by kupic z mezem mieszkanie 80 m kw. za gotowke. Mamy 2 dzieci. Wiec obalam teorie ze z panna po 30 musi byc cos nie tak I ze nikt jej nie chcial. Czasy sie zmienily teraz ludzie z roznych wzgledow wchodza pozniej niz kiedys w zwiazki malzenskie.

Zgadzam sie. Przed 30 nie udalo mi sie znalezc fajnego wartosciowego chlopaka, nie wiem moze zle trafialam ale zaden nie mial w glowie ani slubu ani dzieci, najlepiej piwko koledzy imprezy, mecze. Nie chcialam sie szarpac. Odpuscilam sobie zwiazki na jakis czas, za to skupilam sie na pracy, podrozach i dbaniu o urode. Dopiero majac 32 lata spotkalam w pracy super faceta I po roku znajomosci sie zareczylismy, po 2  wzielismy slub. Mamy corke 3 l.oraz synka 8 m-cy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jestem smieciem i ciezko ci sie z tym pogodzic.

🤣 Kur.wa hit dzisiejszego dnia na kafe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

🤣 Kur.wa hit dzisiejszego dnia na kafe. 

...ko to jest pomylka smieciaro. Mialo byc jestes smieciem i ciezko ci sie  z tym pogodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

30 letnia panna to wstyd? Hahaha w jakiej wsi Grażyno żyjesz? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Ja pitolę co bezmózgie są kobiety w Polsce 

 

 

Wstyd to jest kraść. 

Nie żyjemy w XIX wieku, żeby się wstydzić bycia panną, rozwódką lub samotną matką, no ludzie, chyba Polska nie jest aż taka zacofana?


A gdzie ktos napisal, ze to wstyd? Od razu się zacietrzewiają, a nawet niw doczytaly o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×